Miminko se dost propíná

Anonymní
19.5.21 19:37

Miminko se dost propiná

Hezký večer. Máme 13týdenního chlapečka. Od začátku jsme měli problémy s páteří, chodili jsme na odblokování. Každopádně už tak minimálně 14 dní se pořád hrozně propiná, hlavně v nožičkách. Jakoby je zatne a propne 8o dělá u toho i takový divný zvuky. Jakoby vrčí.. :think: pase koníky docela hezky..ale když je na zadech, tak provozuje jen toto.. :roll: a mě se to prostě nezdá. :nevim: Nemá s tím někdo zkušenosti? Děkuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
396
19.5.21 19:57

Malý se propínal do luku, dělal mosty. Na bříšku taky pohoda, s koníčkama problém neměl. Měl zkrácený zádový sval, cvičili jsme Vojtovku od 2,5 měsíce. Doporučuji požádat o zadanku od pediatra a jít se s miminkem ukázat odborníkům, je to práce pro tebe, není to příjemné, ale já si výsledek nemůžu vynachválit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 19:59

@Polnik tam už jsem objednaná na vlastní žádost. Mohu se zeptat za jak dlouho se to upravilo pravidelným cvičením? A dělal to často? Mě to dělá totiž snad pořád, pokud ho zrovna nechávám :nevim: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
396
19.5.21 20:19

Bylo to hodně. V náručí, na podložce… Všichni byli unešení, jaký je to atlet. Myslela jsem, že je to třeba kolika.

Zhruba po 3 týdnech šly vidět první výsledky, kdy se přestal propínat. Celkem jsme ale cvicili do 6.5 měsíce, vlastně do doby, kdy si klekl (pérování na kolínkach a lezení je jsou nejdůležitější pro správný vývoj). Celkem jsme tedy cvicili 4 měsíce. Ale myslím, že nám to trochu prodloužila doba covidu, kdy jsme nějaký čas jen cvicili bez konzultací. Malý se po těch třech týdnech i tak otevřel, začal líp komunikovat a co jsem měla miminka kolem sebe, tak je ve vývoji předběhl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
19.5.21 21:08

Já právě taky stále myslela, že je to kolika. Ale není…teď už to poznám. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu