Miminko sjíždí v postýlce

17.11.15 19:32

Miminko sjíždí v postýlce

Maminky poraďte, mám problém s naším „cestovatelem“.
Synovi je 6 měsíců, spinká ve spacím pytli a kvůli refluxu má podloženou postýlku. Spí rád na boku, jenže jak se točí na obě strany a ještě jak to má podložené, tak je každou chvíli úplně namáčklý dole. Za noc ho někdy třeba jen 2×, ale někdy i 10× dávám nahoru. To ho samozřejmě budí a nějak se nevyspíme ani jeden pořádně. Čím bychom to mohli zlepšit? Neomezuje ho v tom točení spací pytel? Podložení mít musí, jak je narovno, tak je to přes den mnohem horší…díky!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.11.15 19:41

Já bych mu vyndala podložení a dala normální deku…ale s tím točením je to těžký, mám ročního syna a on nejraději spinka na dece kterou má být přikrytý. Prostě si chtějí taky udělat pohodlí… Ještě k tomu pytli, můj syn v něm nechtěl být vůbec, byli mu teplo a hlavně se nemohl zavrtat jako do deky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
17.11.15 19:59

@Pavluška24 náš spí v pytli od té doby, co se vykutal ze zavinovačky, jsou mu tři. Mladší spí taky v pytli. Zkoušela bych postupně rovnoupolohu, nebo zmírnit sklon. jestli bude pod peřinou, bude se zse budit kvůli tomu, že bude odkopaný a bude mu zima.

• Nahlásit
  • Citovat
35028
17.11.15 20:00

Není to podložené moc? My měli jen pod nožičkama postýlky cca 4 cm a stačilo to a na tom tedy nikam nesjížděl :think: Jinak oba kluci mi přestali spát v pytlích, cca před půl rokem, začalo jim to vadit, jak se chtěli točit a cestovali už po celé postýlce, ale jemu pytel asi nevadí, takže já bych ho asi nechala a namáčknutí dole neřešila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60003
17.11.15 20:13

@Pavluška24 a kdyz je namackly dole, co dela? My to takto meli jednou v nemocnici, ve 2 mesicich, nechavala jsem ji sklouzlou dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
17.11.15 20:30

Zkusila bych třeba froté prostěradlo aby nebylo tak klouzavé :think:
Mě tohle taky čeká malej má reflux a když leží déle na rovině tak ho to pak hodně trápí a je protivný a špatně pije. Zatím je v košíku a zavinovačce ale taky vždycky sjede, tak jsem košík vypolstrovala polštáři aby hl to netlačilo na nožky. Postýlka asi bude taky klouzací boj doktorka doporučuje podložení kolem 10 cm :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:32
@blumen píše:
@Pavluška24 a kdyz je namackly dole, co dela? My to takto meli jednou v nemocnici, ve 2 mesicich, nechavala jsem ji sklouzlou dole.

Jemu to právě vadí. On se dotočí, že je dole naštorc a mele se tam, kope do postýlky, nožičky hází nahoru a vzteká se. Zkusím pomalu snižovat sklon, má tam možná tak 10 cm, tak je to asi zbytečně hodně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60003
17.11.15 22:16

@Pavluška24 aha. No to je teda docela dost, tak to zkus snizit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.11.15 21:28

Zkus stočit ručník do válečku a dej mu to pod zadek, stehna, jako zarážku. mám půlroční dcerku a musíme být taky ve zvýšené poloze. mám v postýlce poloh. klín. když sebou hodně mele, tak samozřejmě sjede dolů, ale jinak drží na místě :).snad to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama