Miminko slané na čelíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 68 příspěvků 20.01.18 20:05
Miminko slané na celicku

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda pot miminek muže byt slaný. Mala 10 měsíců, je někdy slaná na celicku, spis jak začínají vlasky (když ji oliznu, jinak bych to asi necitila :oops:

Jinde po těle ale ne. Mate to některé take tak?

Moc dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 20.01.18 20:08

Normálně se potí.

Martanka92
Kecalka 268 příspěvků 20.01.18 20:09

Mě snad nikdy nenapadlo olyzovat dítě, jestli není slané :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.01.18 20:09

Proč ji olizuješ? :lol: a normálně i miminka se potí tak je to pot normální.

unuděná
Kelišová 5451 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 20:09

:mrgreen: :mrgreen: olizujes si mimino jo? :pankac: ja to nikdy nezkousela, ale pot proste je slanej, cili zpocene miminko zkratka bude slane :nevim:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 20.01.18 20:13

@Bgf :roll: :lol:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 20.01.18 20:16
@Bgf píše:
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda pot miminek muže byt slaný. Mala 10 měsíců, je někdy slaná na celicku, spis jak začínají vlasky (když ji oliznu, jinak bych to asi necitila :oops:

Jinde po těle ale ne. Mate to některé take tak?

Moc dekuji

Ty své dítě olizuješ 8o :nevim: I mimina se potí, pot je slaný, co je na tom divného? :nevim:

Chulimanga
Kecalka 106 příspěvků 20.01.18 20:16

:lol: Já jsem taky taková psycho matka :mavam: Přečetla jsem článek o cystické fibróza a jala se oblizoval :pankac: Nedělejte to, pot prostě slanej je :think: Nemocné děti jsou ale prý slané extrémně, že to až štípe! Pokud nemá žádné jiné potíže, neřeš to a nelízej :dance:

Bgf
Stálice 68 příspěvků 20.01.18 20:19

Protože ma občas hlen ve stolici a ja si přečetla ( bohuzel) o CF a tak jsem ji zkusila oliznout, tak me to proste vydesilo…taky by me jinak nenapadlo ji olizovat :oops:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 20.01.18 20:21

@Bgf a nenapadlo tě zajít k doktoru, když má hlen ve stolici!?

Jana206
Nadpozemská drbna 26401 příspěvků 20.01.18 20:24

Nez se provadel plosny screening na cystickou fibrozu, ktery mimochodem nezachyti vsechny deti, tak rodice pojali podezreni tak, ze dítě olizli. I takto nemocne dítě se může zpocatku vyvíjet normálně.

Nemocne deti jsou ale vetsinou celkove neprospivajici, vlekle zanety dychacich cest, blede a slane az nepříjemně.

Jana206
Nadpozemská drbna 26401 příspěvků 20.01.18 20:25
@Bgf píše:
Protože ma občas hlen ve stolici a ja si přečetla ( bohuzel) o CF a tak jsem ji zkusila oliznout, tak me to proste vydesilo…taky by me jinak nenapadlo ji olizovat :oops:

Tak nepis sem a jdi k pediatrovi.

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 20.01.18 20:28

Když jsem šla se synem prvně na alergologii a imunologii, tak nás poslali na potní test kde CF vyloučili. takže doporučuji objednat

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 20.01.18 20:30

Taky jsem olizovala :mrgreen: V porodnici sice oběma dětem dělali testy na Cystickou fibrózu, z kapičky krve, ale chtěla jsem to jen vyzkoušet, po zhlédnutí nějakého dokumentu o CF :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 20:33

Mně se třeba doktorka vysloveně ptala, jestli je dítě slané, takže jsem taky olizovala - na žádost doktorky. Mám děti dvě a obě jsou slané stejně.
Doktorka zmiňovala CF kvůli zvýšené nemocnosti a vleklým kašlům a dalším problémům, co dítě má.
Takže mým soukromým výzkumem můžu říct, že děti jsou slané ;)

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >