Miminko slané na čelíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bgf
Stálice 70 příspěvků 20.01.18 20:05
Miminko slané na celicku

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda pot miminek muže byt slaný. Mala 10 měsíců, je někdy slaná na celicku, spis jak začínají vlasky (když ji oliznu, jinak bych to asi necitila :oops:

Jinde po těle ale ne. Mate to některé take tak?

Moc dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 20.01.18 20:08

Normálně se potí.

Martanka92
Kecalka 324 příspěvků 20.01.18 20:09

Mě snad nikdy nenapadlo olyzovat dítě, jestli není slané :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.01.18 20:09

Proč ji olizuješ? :lol: a normálně i miminka se potí tak je to pot normální.

unuděná
Kelišová 5745 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 20:09

:mrgreen: :mrgreen: olizujes si mimino jo? :pankac: ja to nikdy nezkousela, ale pot proste je slanej, cili zpocene miminko zkratka bude slane :nevim:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 20.01.18 20:13
bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 20.01.18 20:16
@Bgf píše:
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda pot miminek muže byt slaný. Mala 10 měsíců, je někdy slaná na celicku, spis jak začínají vlasky (když ji oliznu, jinak bych to asi necitila :oops:

Jinde po těle ale ne. Mate to některé take tak?

Moc dekuji

Ty své dítě olizuješ 8o :nevim: I mimina se potí, pot je slaný, co je na tom divného? :nevim:

Chulimanga
Kecalka 190 příspěvků 20.01.18 20:16

:lol: Já jsem taky taková psycho matka :mavam: Přečetla jsem článek o cystické fibróza a jala se oblizoval :pankac: Nedělejte to, pot prostě slanej je :think: Nemocné děti jsou ale prý slané extrémně, že to až štípe! Pokud nemá žádné jiné potíže, neřeš to a nelízej :dance:

Bgf
Stálice 70 příspěvků 20.01.18 20:19

Protože ma občas hlen ve stolici a ja si přečetla ( bohuzel) o CF a tak jsem ji zkusila oliznout, tak me to proste vydesilo…taky by me jinak nenapadlo ji olizovat :oops:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 20.01.18 20:21

@Bgf a nenapadlo tě zajít k doktoru, když má hlen ve stolici!?

Jana206
Nadpozemská drbna 26780 příspěvků 20.01.18 20:24

Nez se provadel plosny screening na cystickou fibrozu, ktery mimochodem nezachyti vsechny deti, tak rodice pojali podezreni tak, ze dítě olizli. I takto nemocne dítě se může zpocatku vyvíjet normálně.

Nemocne deti jsou ale vetsinou celkove neprospivajici, vlekle zanety dychacich cest, blede a slane az nepříjemně.

Jana206
Nadpozemská drbna 26780 příspěvků 20.01.18 20:25
@Bgf píše:
Protože ma občas hlen ve stolici a ja si přečetla ( bohuzel) o CF a tak jsem ji zkusila oliznout, tak me to proste vydesilo…taky by me jinak nenapadlo ji olizovat :oops:

Tak nepis sem a jdi k pediatrovi.

iiiv
Extra třída :D 11046 příspěvků 20.01.18 20:28

Když jsem šla se synem prvně na alergologii a imunologii, tak nás poslali na potní test kde CF vyloučili. takže doporučuji objednat

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2044 příspěvků 20.01.18 20:30

Taky jsem olizovala :mrgreen: V porodnici sice oběma dětem dělali testy na Cystickou fibrózu, z kapičky krve, ale chtěla jsem to jen vyzkoušet, po zhlédnutí nějakého dokumentu o CF :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 20:33

Mně se třeba doktorka vysloveně ptala, jestli je dítě slané, takže jsem taky olizovala - na žádost doktorky. Mám děti dvě a obě jsou slané stejně.
Doktorka zmiňovala CF kvůli zvýšené nemocnosti a vleklým kašlům a dalším problémům, co dítě má.
Takže mým soukromým výzkumem můžu říct, že děti jsou slané ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >