Miminko slané na čelíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 67 příspěvků 20.01.18 20:05
Miminko slané na celicku

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda pot miminek muže byt slaný. Mala 10 měsíců, je někdy slaná na celicku, spis jak začínají vlasky (když ji oliznu, jinak bych to asi necitila :oops:

Jinde po těle ale ne. Mate to některé take tak?

Moc dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7785 příspěvků 20.01.18 20:08

Normálně se potí.

Martanka92
Kecalka 261 příspěvků 20.01.18 20:09

Mě snad nikdy nenapadlo olyzovat dítě, jestli není slané :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 20.01.18 20:09

Proč ji olizuješ? :lol: a normálně i miminka se potí tak je to pot normální.

unuděná
Kelišová 5120 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 20:09

:mrgreen: :mrgreen: olizujes si mimino jo? :pankac: ja to nikdy nezkousela, ale pot proste je slanej, cili zpocene miminko zkratka bude slane :nevim:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 20.01.18 20:13

@Bgf :roll: :lol:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 20.01.18 20:16
@Bgf píše:
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda pot miminek muže byt slaný. Mala 10 měsíců, je někdy slaná na celicku, spis jak začínají vlasky (když ji oliznu, jinak bych to asi necitila :oops:

Jinde po těle ale ne. Mate to některé take tak?

Moc dekuji

Ty své dítě olizuješ 8o :nevim: I mimina se potí, pot je slaný, co je na tom divného? :nevim:

Chulimanga
Stálice 87 příspěvků 20.01.18 20:16

:lol: Já jsem taky taková psycho matka :mavam: Přečetla jsem článek o cystické fibróza a jala se oblizoval :pankac: Nedělejte to, pot prostě slanej je :think: Nemocné děti jsou ale prý slané extrémně, že to až štípe! Pokud nemá žádné jiné potíže, neřeš to a nelízej :dance:

Bgf
Stálice 67 příspěvků 20.01.18 20:19

Protože ma občas hlen ve stolici a ja si přečetla ( bohuzel) o CF a tak jsem ji zkusila oliznout, tak me to proste vydesilo…taky by me jinak nenapadlo ji olizovat :oops:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 20.01.18 20:21

@Bgf a nenapadlo tě zajít k doktoru, když má hlen ve stolici!?

Jana206
Nadpozemská drbna 26115 příspěvků 20.01.18 20:24

Nez se provadel plosny screening na cystickou fibrozu, ktery mimochodem nezachyti vsechny deti, tak rodice pojali podezreni tak, ze dítě olizli. I takto nemocne dítě se může zpocatku vyvíjet normálně.

Nemocne deti jsou ale vetsinou celkove neprospivajici, vlekle zanety dychacich cest, blede a slane az nepříjemně.

Jana206
Nadpozemská drbna 26115 příspěvků 20.01.18 20:25
@Bgf píše:
Protože ma občas hlen ve stolici a ja si přečetla ( bohuzel) o CF a tak jsem ji zkusila oliznout, tak me to proste vydesilo…taky by me jinak nenapadlo ji olizovat :oops:

Tak nepis sem a jdi k pediatrovi.

iiiv
Extra třída :D 10735 příspěvků 20.01.18 20:28

Když jsem šla se synem prvně na alergologii a imunologii, tak nás poslali na potní test kde CF vyloučili. takže doporučuji objednat

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 20.01.18 20:30

Taky jsem olizovala :mrgreen: V porodnici sice oběma dětem dělali testy na Cystickou fibrózu, z kapičky krve, ale chtěla jsem to jen vyzkoušet, po zhlédnutí nějakého dokumentu o CF :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 20:33

Mně se třeba doktorka vysloveně ptala, jestli je dítě slané, takže jsem taky olizovala - na žádost doktorky. Mám děti dvě a obě jsou slané stejně.
Doktorka zmiňovala CF kvůli zvýšené nemocnosti a vleklým kašlům a dalším problémům, co dítě má.
Takže mým soukromým výzkumem můžu říct, že děti jsou slané ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama