Miniinterrupce dobrovolně a pocity

Anonymní
1.8.13 19:40

miniinterupce dobrovolně a pocity

Mám doma dvě krásné zdravé děti, obě jsou ještě malé rok a pl a dva a půl. Stále je to s nimi dost náročné. jsem po dvou císařích. hlídání nemáme. nemám žádnou volnou chvilku tak se těším, že v září půjde starší dítě do školky a bude trošku lépe.
dnes jsem byla na gynekologii z důvodu bolesti v podbříšku, měla jsem dřív cisty a problémy tak jsem se chtěla nechat vyšetřit. s partnerem nemáme chuť ani čas na sex protože jsme prostě vyšťavení z dětí. máme sex opravdu minimálně přerušovanou soulož a ne že těsně před koncem se udělá jjinam prostě dlouho předtím skončíme a doděláme si to jinak. Doktor mi vzdělil že jsem těhotná. jsem z toho opravdu opravdu špatná púrotože mi to příjde tak nemožné jak s to vůbec mohlo povéct :zed: další dítě chci ale až děti trošku povyrostou. nedovedu si představit mít další miminko už tak mám výčitky že se dětem nestačím věnovat, krom dětí nezvládám opravdu nic. jsem uplně rozhozena.

kdo byl dobrovolně na interupci jak to zvládl psychicky?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2262
1.8.13 19:44

Hm tak v prvé ředě se tu do tebe pustí… nechráníš se a pak se divíš? Já žádnou zkušenost s potratem nemám, je ti chci říct, že se musíš rozhodnout sama za sebe a vykašlat se na tyto diskuze… :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 19:48

(omlouvam se za anonym, ale rodina to nevi).

Ve 24rech letech jsem sla na mini, byla jsem „donucena“ svym tehdejsim partnerem (no, rozhodnuti bylo spolecne, ale ja jsem byla „ubita“ argumenty). Tehdy jsem z toho mela hodne spatny pocit.

Ale ted mam dve deti a vim, ze dalsi bych nezvladla (ani emocne, ani financne, ani narokove), takze ted bych sla na mini, kdyby se neco takoveho prihodilo… (na tom jsme se shodli s manzelem).

Takze za me, jestli Ty z toho nemas vylozene spatny pocit (ze bys mela nocni mury nebo tak) a jestli s tim manzel souhlasi, tak proc ne… ;) :hug: :hug: :hug:

Ale priprav se na to, ze potom je to napor drobet na nervy… Prece jenom je to zasah a ty „tehotenske“ hormony jen tak nevymizi, takze je to narocne, ale da se to prezit… :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.13 19:53
@Anonymní píše:
Mám doma dvě krásné zdravé děti, obě jsou ještě malé rok a pl a dva a půl. Stále je to s nimi dost náročné. jsem po dvou císařích. hlídání nemáme. nemám žádnou volnou chvilku tak se těším, že v září půjde starší dítě do školky a bude trošku lépe.
dnes jsem byla na gynekologii z důvodu bolesti v podbříšku, měla jsem dřív cisty a problémy tak jsem se chtěla nechat vyšetřit. s partnerem nemáme chuť ani čas na sex protože jsme prostě vyšťavení z dětí. máme sex opravdu minimálně přerušovanou soulož a ne že těsně před koncem se udělá jjinam prostě dlouho předtím skončíme a doděláme si to jinak. Doktor mi vzdělil že jsem těhotná. jsem z toho opravdu opravdu špatná púrotože mi to příjde tak nemožné jak s to vůbec mohlo povéct :zed: další dítě chci ale až děti trošku povyrostou. nedovedu si představit mít další miminko už tak mám výčitky že se dětem nestačím věnovat, krom dětí nezvládám opravdu nic. jsem uplně rozhozena.

kdo byl dobrovolně na interupci jak to zvládl psychicky? [/zakladatelko jestli se na 3 miminko necítíš a víš že to nezvládneš tak to bude asi nejlepší řešení

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.13 19:53
@Anonymní píše:
(omlouvam se za anonym, ale rodina to nevi).

Ve 24rech letech jsem sla na mini, byla jsem „donucena“ svym tehdejsim partnerem (no, rozhodnuti bylo spolecne, ale ja jsem byla „ubita“ argumenty). Tehdy jsem z toho mela hodne spatny pocit.

Ale ted mam dve deti a vim, ze dalsi bych nezvladla (ani emocne, ani financne, ani narokove), takze ted bych sla na mini, kdyby se neco takoveho prihodilo… (na tom jsme se shodli s manzelem).

Takze za me, jestli Ty z toho nemas vylozene spatny pocit (ze bys mela nocni mury nebo tak) a jestli s tim manzel souhlasi, tak proc ne… ;) :hug: :hug: :hug:

Ale priprav se na to, ze potom je to napor drobet na nervy… Prece jenom je to zasah a ty „tehotenske“ hormony jen tak nevymizi, takze je to narocne, ale da se to prezit… :hug: :hug: :hug:

d2kuju. já mám spíš noční můry z toho že pak děti nebudou mít poohodovou mamku ale vynervovanou ukřičenou a s nervama v pr.deli. fakt na to teď nemám psychicky a ani fyzicky, nemohu se rozhodovat jen za sebe ale za celou rodinu. příšlo by mi to nefér i k mým malým dětem, teď už začínáme něco podnikat a tak nějak jsme se zžili, ze začátku dvě „mimina“ byl fakt mazec. teď si děti užívám a další prostě nedám, jen nevím jak to zvládnu psychicky, protože jsem měla něklik nedobrovolných potratů na první dítě jsme dlouho čekali… ach jo ach jo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.13 19:58
@Anonymní píše:
d2kuju. já mám spíš noční můry z toho že pak děti nebudou mít poohodovou mamku ale vynervovanou ukřičenou a s nervama v pr.deli. fakt na to teď nemám psychicky a ani fyzicky, nemohu se rozhodovat jen za sebe ale za celou rodinu. příšlo by mi to nefér i k mým malým dětem, teď už začínáme něco podnikat a tak nějak jsme se zžili, ze začátku dvě „mimina“ byl fakt mazec. teď si děti užívám a další prostě nedám, jen nevím jak to zvládnu psychicky, protože jsem měla něklik nedobrovolných potratů na první dítě jsme dlouho čekali… ach jo ach jo…

jestli k tomu mas tento postoj, tak bez a na nikoho (krome manzela samozrejme) se neohlizej… Jedna se o vasi rodinu, vas klid a vasi pohodu… :hug: :hug: :hug:

Ono, mozna nekdo napise, ze tohle by nikdy nedal. Ale na druhou stranu uz nenapise, ze kdyby se mu to stalo, tak ma hlidani, ma zazemi, ma nervy na to mit dalsi dite…

Ja taky vim, ze bych proste treti nedala.. :nevim: Je mi to lito, ale proste bych nedala… :nevim: :nevim: :nevim:

takze neboj. Musis byt presvedcena, ze to je spravna cesta (a mam pocit, ze jsi) a pak to bude vsechno dobre, neboj… :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.13 20:00

Já ti strašně děkuju, oprotože my jsme s manželem přesvědčeni že další teď ne..jen sakra cítím jak se to ve mě pere. díky za povzbuzení

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.13 20:10

Já se ti to pokusím nastínit z druhé strany - pokud chceš mít třetí později, pak se děti budou docela dost omezovat. Malé bude omezovat velké a na malé bude zase tlak, aby bylo brzy „velké“. Mám zkušenost se třemi malými po sobě jdoucími dětmi i s dětmi s odstupem a rozhodně je lepší děti věkově blízké. První rok dva je to těžší, ale stojí to za to, udělají skvělou partu, zabaví se navzájem a nakonec budeš mít toho času na sebe možná i víc.

• Nahlásit
  • Citovat
35545
1.8.13 20:17

To si budeš muset srovnat v hlavě sama, v tomhle ti nikdo nepomůže. Moje mamka byla a jí se hrozně ulevilo, s tátou to už bylo na rozvod :nevim: Osobně nikoho neodsuzuji a přeji, ať to zvládneš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 20:20
@Anonymní píše:
Já ti strašně děkuju, oprotože my jsme s manželem přesvědčeni že další teď ne..jen sakra cítím jak se to ve mě pere. díky za povzbuzení

ve me se to tehdy taky pralo a vim, ze ted by to bylo stejne (no, jine, protoze uz deti mam, ale dost podobne), ale tentokrat vim, ze bych sla s jinym pocitem nez tehdy. :hug:

Neboj, to zvladnes. Hlavne, kdyz mas manzelovu podporu… :hug: :hug: :hug:

Drzim palecky. :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
5429
1.8.13 20:21

Já byla dobovolně na interupci a žádnou psychickou újmu jsem z toho neměla :nevim:.Nic to se mnou neudělalo. Nelitovala jsem nikdy a ani litovat nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 20:22

Nešla bych, i když to máš náročné. Vím o čem mluvím. Máme děti od sebe 13m.

• Nahlásit
  • Citovat
35461
1.8.13 20:45

Podle věku dětí a po dvou císařích je podle mě mini vhodná i ze zdravotního hlediska. Jinak, jestli jsi přesvědčená ty i manžel, že další dítě nechcete, tak s tím jste smířeni a snad nebudeš mít nějaké velké výčitky. Těžko soudit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
1.8.13 20:57

Nechod, neboj sa, zvladnes to! My zeny zvladneme vsetko. O par mesiacov uz bude situacia uplne ina, ako teraz. Lahke to urcite nebude, ale urcite sa to zvladnut da. Starsie deti budu coraz samostatnejsie. To co teraz vyzera take tazke, moze byt o pol roka uuuuplne ine. Ja mam napr. doma trojrocnu slecnu, ktora bola este pred tromi mesiacmi priam nezvladnutelna, momentalne o nej ani neviem, zacala sa zrazu hrat sama, rozvinula sa jej fantazia…Deti rastu a menia sa. Interupciu mozno nebudes lutovat teraz, ani o 5 rokov, ale mozno o 15 - 20 rokov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
1.8.13 21:05

A tak teda ja to napise - otehotniet mozes, i ked to nerobite „do konca“, pocas suloze odchadza i pred vyvrcholenim male mnozstvo spermatu, takze otehotnenie mozne je vzdy pri nechranenom styku. (To len, aby si sa za pol roka znovu nedivila, ze si tehotna.)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama