Jak se mám uklidnit 1. trimester

9831
1.8.13 11:26

Jak se mam uklidnit 1.trimester

Ahoj všem prosím o radu jak se uklidnit jsem v TT a neustale myslim co se může stat. Přijde mi, že se až moc bojím. Jak se mám zbavit pocitu, že se něco stane a co dělat aby ze mě nebyla ženska co se bojí pomalu uprdnout? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24117
1.8.13 11:29

Necist si na netu, nezkoumat, nebat se a verit, ze to dobre dopadne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
1.8.13 11:32

@starnew to ti asi nikdo neporadí. já ani u jednoho těhotenství strach nikdy neměla. jsem prostě přesvědčená, že moje děti jsou natolik vitální, že to prostě vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
1.8.13 11:32

Nechodit na eMimino :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8504
1.8.13 11:34

@starnew Řídím se „co se má stát, stane se“ - já to neovlivním. Tím jsem se řídila i v těhu, když jsem znervozněla, vždy jsem si to říkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 11:34

@starnew vypnout emimino :lol: já měla dvě děti když nebyl internet, a v pohodě, žádný stres. U třetího jsem objevila emimino, a co ti budu povídat? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
1.8.13 11:38
@Peppa Pig píše:

to je „krutorada“ :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
1.8.13 11:40

Můj gynekolog mi řekl, že pokud se mimino má udržet, udrží se, i kdybych se na hlavu stavěla. A pokud ne, neudrží se, i kdybych jen ležela. Taky říkal, že se na to tak nemám upínat, že se může stát cokoliv a zbytečně by mi to ublížilo. Tak se toho snažím držet. Chodím do práce, lehce sportuju a neupínám se na to, že jsem těhotná. Vynechala jsem kofein, neberu žádné léky, to jo, ale jinak vše jako předtím a beru to tak, že o mimi prostě můžu přijít, stejně tak jako mě může přejet auto..

• Nahlásit
  • Citovat
1.8.13 11:41
@Peppa Pig píše:
:pankac: :pankac: dokud jsem nanavštivila tyto stranky tak jsem strach nemela :mrgreen:, nebo minimalní pak už to bylo horší
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
1.8.13 11:42

@JayLee Ale pravdivá. U prvního jsem netušila, že nějaké eMimino existuje, tak jsem se nervovala jen chytrýma knížkama o těhotenství :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1886
1.8.13 11:42

@starnew já měla stejný pocity jako ty, hlavně bud v klidu, nic nečti, neříkej si „co kdyby…“ a užívej těhotenství… :srdce: je to krásných 9 měsíců :palec: Já mám měsíčního chlapečka a těch 9 měsíců uteklo jak nic!!!

A jak tu bylo zminováno… NEČTI EMIMINO A PODOBNÝ STRÁNKY :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
1.8.13 11:45

Mě taky stresovalo emimi je fakt bylo to 3 ivf takže strach ještě o to větší ale mám ti říct pravdu? Strachu už se nezbavíš, říkala jsem si malá se narodí zdravá a já konečně přestanu mít strach NAOPAK mám strach ještě větší

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
1.8.13 11:47
@Peppa Pig píše:
@JayLee Ale pravdivá. U prvního jsem netušila, že nějaké eMimino existuje, tak jsem se nervovala jen chytrýma knížkama o těhotenství :mrgreen:

Ale jo mas pravdu jako je to tak :kytka: jakmile clovek vleze na takovyhle servery, tak si pak vsugeruje vsechno a to je pak hotovo :pocitac: zlaty knizky :kytka: :mrgreen: kdyz ono si to asi moc zakazat nejde si mylsim :nevim: :think: alespon ja bych s tim mela problem :lol:

• Citovat
  • Upravit
15419
1.8.13 11:47

Nečíst internet ;) Já taky měla ze začátku strach a jediný, co mě dokázalo uklidnit bylo „jestli se má něco stát, tak raději v těhotenství než až se dítě narodí“ hrůza, co :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
1.8.13 11:49

No však já jsem taky pořád lezu a pročítám hrůzostrašné diskuze :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu