17. tt vytékání mleziva a bolest bradavek

281
1.8.13 10:48

17 tt vytekání mleziva a bolest bradavek

Ahoj holky čekám první mimčo od 15 tt my vytéká mlezivo ale pokaždé když to vyteče tak to cítím strašně mně začne na chvílí bolet bradavka a pak je zase klid a takhle to je celý den. Chci se zeptat zda je to normální a ještě bych se chtěla zeptat jestli je možné že bych už cítila malinké pohyby. Moc děkuji za Vaše zkušenosti :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8504
1.8.13 10:58

@Kančík Změny prsou jsou v začátku hodně časté..mě se změnily tvar, barva a citlivost bradavek. Nemohla jsem se jich dotknout, jak to bolelo. A pak to zas ustalo. Mlezivo mi vytékalo až mnohem později, ale moje kamarádka musela například nosit prsní vložky už od nějakého 4.,5. měsíce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
1.8.13 11:01

@Tapeta vložky si už taky musím dávát ale ta bolest je šílená už abych měla i po poporodu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1868
1.8.13 11:04

Mě sice mlézivo taky ještě neteče…(vyteklo asi 5 kapek..),ale pohyby cítím od 18.tt a jsem také prvorodička :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
1.8.13 11:06

@Telny no bud ráda že ti mlezivo neteče :mrgreen: já jsem z toho už uplně na nervy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1868
1.8.13 11:07

@Kančík to teprve začne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
1.8.13 11:09

@Telny no až to začne tak to na sto procent poznáš :D už aby bylo mimčo venku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8504
1.8.13 11:11

@Kančík Jen nespěchej. Já si těhotenství užívala, bylo mi krásně, všichni na mě byli hodní a vše se točilo kolem mě. Teď už se točí vše kolem prcka. Druhé těhotesntví už taková pohoda nebude, když se budu starat o prvního :) Hrozně rychle to uteklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
1.8.13 11:13

@Tapeta to já mám těhotenství šílený už od začátku :mrgreen: samé zvracení :mrgreen: ale ted se to už konečně trochu zlepšilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama