Mlezivo 11 DPO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 08:34
Mlezivo 11DPO

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale… :oops:
Mám dotaz. Jsem dnes 11 dpo, s manželem se snažíme o 3 dítko. Zatím krátce, takže pohoda. Včera se mi ráno při čištění zubů zvedl 3× žaludek, říkám si, vše ok, zajela jsem moc dozadu… V práci mne začala neskutečně, ale neskutečně bolet prsa. Odpoledne hned po práci jsem šla doma do sprchy a po sprše jsem si ta bolavá prsa zmáčkla a vytekly mi z nich 2 kapičky kolostra. Ne samovolně, pod tlakem. 8o 8o 8o Takhle jsem na to koukala a samozřejmě jsem se začala hned pomocí googlu samodiagnostikovat. :zed: Ano, jsem blbá, protože teď si připadám, že zítra musím zákonitě umřít na hlíznatý mor… :zed: :pocitac: Test jsem si dělala včera hned po té sprše a mimo té jedné kontrolní čárky je čistý jak slovo boží. Antikoncepci ani žádné jiné hormony či léky neberu už více než 4 roky. Menstruaci mám pravidelnou, 5 dní trvající. Ovulace ověřená ovulačními testy. Máte s tím někdo zkušenost? Případně jakou? Těhotenství, špatný hormonální profil, zánět, nemoc? :think: Jsem z toho docela v šoku. Krásný den všem. :kytka:

Reakce:
Markéta N.V.
Kecalka 475 příspěvků 28.03.19 08:51

:lol: :lol: :lol: :lol: promin za ten vytlem, ale to je tak hezky napsany, ze jsem se nasmala :lol: Bohuzel s tvym problemem nepomuzu, nemam zkusenost :? Ale chtela jsem napsat, ze samodiagnostikovani znam a at hledam cokoliv, pokazde najdu, ze mam rakovinu :zed: :pocitac: lepsi se na to vy..... :pankac: :lol: snad ti jine maminy poradi :) :mavam:

Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 28.03.19 08:56

Jal staré máš děti? Já jsem po ukončení kojení vymáčkla kapky ještě o rok později a co vím, tak se to stává i třeba po třech a více letech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 09:03

@Rive nekojím už přes 5 let. 8o občas jsem to i zkoušela, jestli náhodou něco nevyždímu, ale nikdy ani ťuk… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 09:04

@Markéta N.V. Tak aspoň že příspěvek pobavil, smích je důležitý… :mrgreen: :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 12:47

Nikdo nic? :nevim: :?

Tesssa23
Kecalka 194 příspěvků 28.03.19 13:06

Zajdi k doktorovi, ať ti udělají nějaké testy.Zavolala bych obvodní lékařce a domluvila se s ní předem co a jak, at nikde zbytečně nečekas. Něco podobného tady bylo a slečna byla nemocná.Takze res to co nejdřív.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 13:43

@Tesssa23 8o :( děkuji, určitě se objednám… Nevíš náhodou pod čím bych tu diskuzi našla? Hledala jsem, ale bohužel… :roll:

Tesssa23
Kecalka 194 příspěvků 28.03.19 13:49

Mlezivo a bolest prsu ve 14 letech

Tesssa23
Kecalka 194 příspěvků 28.03.19 13:54

Slečnu ale už prohlížel i endokrinolog, měla zvýšený prolaktin a dělal další testy,chvíli trvalo než se přišlo na to co jí je a má prášky a čekáme, že to snad bude v pořádku.

Váš příspěvek
Reklama