Možnost neplodnosti a test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Minustka
Nováček 2 příspěvky 28.03.19 01:36
Možná neplodnost a test

Ahoj holky,
S přítelem se snažíme celý půlrok o těhotenství, přes ovulaci i mimo ní, tak nějak celkově prostě kdy to jde :lol:
Teď jsem měla druhý měsíc velké zpoždění ale testy byly negativní, k doktorce půjdu až příští měsíc jelikož jindy volný termín nemá???‍♀️
Tak mně napadlo jestli nemáte nějakou zkušenost s produkty na test plodnosti že bych to vyzkoušela než půjdu k doktorce.
Díky za rady a názory :mavam:

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8470 příspěvků 28.03.19 01:43

Jedunem ovulační test. Nic jiného neexistuje.

Sona73
Kecalka 183 příspěvků 28.03.19 05:54

Dá se koupit test plodnosti pro muže i ženu,ale nevím nakolik je výsledek spolehlivý.Půlrok snažení je úplně normální,nehledala bych v tom nic mimořádného.Určitě se brzy zadaří.

Dee10
Kecalka 245 příspěvků 28.03.19 06:12

Po půl roce bych určitě o neplodnosti nemluvila :) je tu hodně takových který se snaží i přes rok nebo dva a dočkají se :palec: zkus testovat znovu později. ;)

Minustka
Nováček 2 příspěvky 28.03.19 10:59

Právě že se mi už párkrát stalo že třeba bývalý partneři to nestihli a vůbec nic a s nynějším přítelem se nám to už taky párkrát stalo. Právě mně to štve víc a víc protože okolí začíná být těhotný i když to ani nechtěli :nevim:

Dee10
Kecalka 245 příspěvků 28.03.19 11:13

@Minustka to je tak vždycky, ti co nechtějí a nesnaží se mají mimčo hned :roll:

Janli
Echt Kelišová 8470 příspěvků 28.03.19 13:28
@Sona73 píše:
Dá se koupit test plodnosti pro muže i ženu,ale nevím nakolik je výsledek spolehlivý.Půlrok snažení je úplně normální,nehledala bych v tom nic mimořádného.Určitě se brzy zadaří.

Fakt myslíš, že existuje test na plodnost? :lol: Takový, co počůráš a on ti řekne, že máš v pořádku hormonální hladiny, dost vajíček, průchozí vejcovody, správnou tloušťku sliznice, imunitu akorát a nemáš endometriózu a PCO… tak to fakt neexistuje a zbytek je jen a jen tahání peněz z důvěřivých lidí.

Ludmia
Nováček 6 příspěvků 28.03.19 14:04
Ludmi

Ahoj myslíte si, že může mít vliv na otěhotnění latentní tetanie? Vím to jen krátce, ale před rokem jsem jednou potratila a dále se nedaří ani po inseminaci otěhotnět. :nevim:

Dee10
Kecalka 245 příspěvků 28.03.19 17:08

@Janli líp bych to neřekla :palec:

Váš příspěvek
Reklama