Mlezivo

24
12.7.05 11:13

mlezivo

Ahojky, tak bych mela jeden zvedavy dotazek. Jsem v 26.tt a uz docela dlouho mi obcas z prsou vytece kapka asi mleziva, no co jineho by to bylo… Jen me prekvapilo, ze je nekdy temer cire a jindy docela ostre zlute. Je to normalni? mate to taky tak? Diky za odpovedi, Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
12.7.05 11:16

Hanino, určitě to normální je:), nemusíš se obávat, že by bylo brzy či by to bylo něco špatného. Já to měla taky, ještě před půlkou těhu, barva od čiré po nažloutlou a bylo to vp ořádku.
Pohodový zbytek těhu
GaB, 9,5měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
12.7.05 11:19

Ahojky,
tak já ti asi moc neporadím,ale já jsem ve 20tt a při zmáčknutí bradavky mi vyteče kapička „čiré tekutiny“.Četla jsem,že je to kolostrum, které předchází tvorbě mateřského mléka.Ale četla jsem,že by to měla být čirá tekutina.Jak říkám,asi jsem ti moc neporadila.Ale alespoň v tom nejsi sama.

pa,pa Yasmin 19+4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
12.7.05 11:21

Omlouvám se, smíchala jsem nick a jméno:)
Jinak nemačkat! Mohlo by to pomalu vést k předčasným kontrakcím.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7797
12.7.05 12:06

Já to mám taky, někdy čirý, někdy žlutý. Občes z toho mám i malý flíček na oblečení :?
Alenka, 31.tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
12.7.05 12:34

Jen pro pobavení holky !

Mě v těhu první mlezivo přímo vystříklo ve chvíli, kdy Vlasta Horváth vyhrál Superstar - asi emóce. :lol:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
12.7.05 13:33

Ahoj Hacino,
je to v pořádku. Když se mi to stalo poprvé, tak jsem byla trošku vyděšená. :? Ale vše je v pohodě - prsní žlázy se prostě připravují an období po porodu. Mně se to hodně stávalo, když jsem se opřela o prsa; když jsem myslela na mimi a nebo, když jsem chodila bez podprsenky…
Hodně zdraví a pohody!
Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
12.7.05 13:55

Ahoj, měla jsem to také tak - barva od čiré až po žlutou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bara 1
10.3.13 19:41

Ahojík všem :kytka:,
jelikož jsem nezkušená těhule, potřebovala bych radu.
Dneska mi teklo s jednoho prsu mlezivo, mělo čirou barvu a jinýma místama zase bílou. Teď nevím jestli je to normální a ataky mě zaráří, že mi teče pouze z jednoho prsu :think:. Dneska jsem se probudila na jednom boku a uplně mokrý flek na tričku…jsem 25 tt :hug: děkuju za odpověď :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
6391
10.3.13 19:43

@bara 1 Je to zcela notmalni, prsa se chystaji na svoji cinnost.
Taky jsem mela vetsinou flek jen u jednoho prsa a pozdeji z obou, musela jsem pouzivat polstarky kojici. Protoze jsem vetsinou mela flekatou podprdu a neslo mi to vyprat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucka28
10.3.13 19:49

Dobry vecer.Od kdy se ma tvorit ml :D ezivo? Zitra zacinam 31tt a zatim nic

• Nahlásit
  • Citovat
6391
10.3.13 19:50
@Lucka28 píše:
Dobry vecer.Od kdy se ma tvorit ml :D ezivo? Zitra zacinam 31tt a zatim nic

Kdy jsem mela mlezivo si kloudne uz ani nepamatuji..Mam dojem ze jsem prvni flek objevila na tricku kdyz jsem byla cca okolo 20tt plus minus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
10.3.13 19:56

Já jsem mela mlezivo od 16 tt:-) Může byt a většinou je už v tehotenstvi, ale tvorbu mlika ma spouštět porod( resp. hormony, které porod spouští) Mlezivo i mléko může byt průhledné az sytě žluté. Nesmí byt hnědé, do zelena apod. Kazda majinká ho ma jiné…a že jsem jich viděla:-) :-) :-) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
10.3.13 19:56

Pardon, každá maminka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bara 1
10.3.13 19:58

@Lenaaaa takže bílá barva jako klasické mléko je taky b pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama