Mobil Honor 8 lite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 456 příspěvků 93 inzerátů 21.08.18 20:18
Mobil Honor 8 lite

Ahoj, uvažuju o tomto telefonu, jakou máte zkušenost? líbí se mi foťák, ale bojím se, že má menší paměť. dá se dobře fungovat s tou přídavnou kartou? jinak mám samsung galaxy, kde je paměť malá, neustále musím dětem mazat hry. díky za zkušenosti.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 20:37

Mám honor 6X . Jsem nad míru spokojená. Měním telefon skoro furt , ale tenhle už mám rok a něco a nechci ho měnit, je supr :)

Vosma29
Kecalka 475 příspěvků 22.08.18 09:19

Pokud se nepletu tak se tu honor 8 lite neprodává.

lucie.krajcarova
Kecalka 456 příspěvků 93 inzerátů 22.08.18 12:52

@Vosma29 jj asi to bude 9, mně se ty čísla pletou

Vosma29
Kecalka 475 příspěvků 23.08.18 08:56

Tak on to není úplně špatný mobil v té ceně se bude pohybovat asi i honor 7× nebo Huawei mate 10 lite a Pak Smart

lucie.krajcarova
Kecalka 456 příspěvků 93 inzerátů 27.08.18 15:27

tak jsem si koupila HOnor 9 lite a zatím jsem fakt nadšená, krásný design a fotky!!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >