Mobil Honor 8 lite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 485 příspěvků 91 inzerátů 21.08.18 20:18
Mobil Honor 8 lite

Ahoj, uvažuju o tomto telefonu, jakou máte zkušenost? líbí se mi foťák, ale bojím se, že má menší paměť. dá se dobře fungovat s tou přídavnou kartou? jinak mám samsung galaxy, kde je paměť malá, neustále musím dětem mazat hry. díky za zkušenosti.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 20:37

Mám honor 6X . Jsem nad míru spokojená. Měním telefon skoro furt , ale tenhle už mám rok a něco a nechci ho měnit, je supr :)

Vosma29
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 22.08.18 09:19

Pokud se nepletu tak se tu honor 8 lite neprodává.

lucie.krajcarova
Kecalka 485 příspěvků 91 inzerátů 22.08.18 12:52

@Vosma29 jj asi to bude 9, mně se ty čísla pletou

Vosma29
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 23.08.18 08:56

Tak on to není úplně špatný mobil v té ceně se bude pohybovat asi i honor 7× nebo Huawei mate 10 lite a Pak Smart

lucie.krajcarova
Kecalka 485 příspěvků 91 inzerátů 27.08.18 15:27

tak jsem si koupila HOnor 9 lite a zatím jsem fakt nadšená, krásný design a fotky!!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >