Rychlý mobil do 6 tis. :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:01
Rychlý mobil do 6 tis. :-)

Prosím, poradil by mi někdo zkušený jaký vybrat mobil do 6 tis.? Mé požadavky:

: nesekat se, rychlý

: ne příliš velký, elegenatnějšího vzhledu

: dobrý foťák

: velká paměť (pokud nejde vložit sd)

: aby byl budík funkční i při vybitém mobilu

: aby baterie něco vydržela

: intuitivní ovládání, bez zdržovaček

Také jsem přemýšlela o iphonu, v nabídce je za 7500,– 6ka. Hádám, že je to již moc zastaralá verze a mám to nechat být?
(Nikdy jsem iphone neměla)

Co už nechci, je Samsung.

Chci s ním mít co nejmíň práce (nastavování, vyhnutí se reklamacím)
Moc děkuji :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
_0812_
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 13.08.18 14:06
@Anonymní píše:
Prosím, poradil by mi někdo zkušený jaký vybrat mobil do 6 tis.? Mé požadavky:

: nesekat se, rychlý

: ne příliš velký, elegenatnějšího vzhledu

: dobrý foťák

: velká paměť (pokud nejde vložit sd)

: aby byl budík funkční i při vybitém mobilu

: aby baterie něco vydržela

: intuitivní ovládání, bez zdržovaček

Také jsem přemýšlela o iphonu, v nabídce je za 7500,– 6ka. Hádám, že je to již moc zastaralá verze a mám to nechat být?
(Nikdy jsem iphone neměla)

Co už nechci, je Samsung.

Chci s ním mít co nejmíň práce (nastavování, vyhnutí se reklamacím)
Moc děkuji :D

Xiaomi Redmi Note 5a. Maximální spokojenost. Dávala jsem za něj cca 3000,–. Ještě je note prime, ten je asi o 500 dražší a má lepší přední foťák. Má sloty na 2 SIM + slot na SD. Mobil využívám opravdu hodně, těch 8 hodin denně jede na max. Volání, internet, YouTube, sem tam hra a baterka vydrží v pohodě. Při slabší aktivitě nabíjím jednou za dva dny cca 3 hodiny

Rachelkaaa
Povídálka 48 příspěvků 13.08.18 14:11

@_0812_ to jsem ráda, že to píšeš, zítra mám v plánu kupovat :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:25

Děkuji :)

Tak mám finálovou 2ku (dnes nad tím sedím celý den od rána, tak ještě chvíli a rovnou si můžu koupit něco o 2ku dražšího :roll: :D )

Výše zmíněný X Redmi Note 5 A vs. iphone SE

Prosím nejen ostřílené jabkařky o rozuzlení :) Vyplatí se mi přidat si 2500? Není SE již stařík?

P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 13.08.18 14:30

za mě Xiaomi

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 13.08.18 14:40
@Anonymní píše:

Tak mám finálovou 2ku (dnes nad tím sedím celý den od rána, tak ještě chvíli a rovnou si můžu koupit něco o 2ku dražšího :roll: :D )

Prosím nejen ostřílené jabkařky o rozuzlení :) Vyplatí se mi přidat si 2500? Není SE již stařík?

SE má stejný vnitřek jako iphone 6s. Moje mamka má I 6s po mě. Já ho využívala 2 roky a ona již rok a půl a mobil pořád šlape jako nový. Nemám zkušenosti s jinými telefony, ale stále je to velmi dobrý mobil.

Uživatel je onlineDojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 13.08.18 14:51

Za sebe huawei p9 lite :lol: mam ho dva roky a samsung se na nej nehrabe :jazyk:

Vosma29
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 13.08.18 14:53

Tak pokud nevadí malej displej. Já bych to už nedala.
Za mě Xiaomi note 5, Asus Zenfone Max pro mega baterka a čistý android, moto g5s plus, no a pokud chceš ušetřit tak různé verze Xiaomi (redmi 5a, 5, 5 plus,s2 nebo mi A1)pak honor 9 lite, p Smart.

U Apple dávat hlavně pozor na paměť. Takže pokud bude stačit a bude vyhovovat velikost a chceš vyzkoušet ios proč ne.

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 13.08.18 15:36

Ahoj, já mam iPhone 5SE, jak již psal někdo výše, vnitřek to má 6tky. Mam ho kvůli velikosti, ostatní mobily jsou pro mě padla a je těžko najít menší a plne funkční mobil. Jinak mobil šlape cely den, mam ho místo počítače, takže přes den korespondence, e-maily, nějaké ty hry :D a večer se na cestách kouknu i na film. Fotky pecka :palec: za mě top! Ale jiný telefon už jsem neměla v ruce dlouho. Nikdy se mi neseknul! Nabijim sice každý den, ale to kvůli vytizenosti místo PC. Jinak o víkendu na rybách bez netu vydrží cely víkend nabitý :) :)

Limi123
Závislačka 3657 příspěvků 13.08.18 15:40
@_0812_ píše:
Xiaomi Redmi Note 5a. Maximální spokojenost. Dávala jsem za něj cca 3000,–. Ještě je note prime, ten je asi o 500 dražší a má lepší přední foťák. Má sloty na 2 SIM + slot na SD. Mobil využívám opravdu hodně, těch 8 hodin denně jede na max. Volání, internet, YouTube, sem tam hra a baterka vydrží v pohodě. Při slabší aktivitě nabíjím jednou za dva dny cca 3 hodiny

Mam ho, fotak ma hodne slaby, prakticky nefotitelny, ale jinak super mobil s neuveritelnou vydrzi baterky. Jen nevimy zda budik zvoni i po vybiti.

Limi123
Závislačka 3657 příspěvků 13.08.18 15:45
@Anonymní píše:

Pokud ti jde o kvalitu fotek, tak ty ma Iphone uplne nekde jinde!

Vosma29
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 13.08.18 15:59

Tak iPhone SE rozhodně nefotí líp než třeba note 5

mayecka
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 13.08.18 16:04

@_0812_ ahoj ten mám taky a mohu vřele doporučit :palec:

růžový achát
Závislačka 4990 příspěvků 13.08.18 16:06

Jsem pro jakýkoliv Apple :pankac:, mám 5S 32 GB a mezi tím můj manžel vyměnil 5 android telefounů a bude zabejčeně tvrdit, že je jeho volba lepší :P

Melaanie
Povídálka 37 příspěvků 13.08.18 16:28

za mě také xiaomi, mám teda už skoro dva roky starý model, ale pořád mi vydrží den a půl baterka, pokud hodně hraju hry tak den a pokud vůbec nic na něm nedělám tak mi vydržel cca 5 dní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >