Reklama

Koupě televize 55"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4866 příspěvků 72 inzerátů 15.08.18 17:05
Koupě televize 55"

Prosím o radu při rozhodování o koupi LED TV -
televize 55", cena do 25000 Kč, rozhoduji se mezi LG, Samsung či Philips s Ambilight. Máte někdo zkušenost? Poradíte?
 Díky

Reklama

Reakce:

sticky
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 15.08.18 17:08

Za mě tahle: https://www.mall.cz/…-55pus627212?… . Ale Samsung jsou také dobré.

Deiwid474
Nováček 7 příspěvků 15.08.18 17:11

Tak treba pozerať na rozlíšenie možno víde aj 4K ďalej je dôležitý počet Hz .To je na rýchle scény .Samsung by mal mat lepší obraz sony lepší zvuk zaleží od modelu.Isottne bude obsahovať aj smart tv internet youtube a taak.Teraz konkrétne neviem čomje v ponuke.

Deiwid474
Nováček 7 příspěvků 15.08.18 17:37

Ona má iba 50Hz? To bude veľmi málo naša telka z 2014 cca má už 200Hz pod 1000 či koľko sa dá v tej cene nájsť by som nešiel .

Vosma29
Kecalka 448 příspěvků 15.08.18 19:25

Tak my máme Phillips a ten ambilight a je to prostě super.
Jo a v téhle ceně 50hz max 100hz. Já už nevím jak přesně ale výrobci si tam napíšou či chcou ale pak mi to jeden člověk vysvětloval jak se to počítá což už si nepamatuju.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama