Mobil jako Samsung do 2000 kč?

Anonymní
29.9.20 13:21

Mobil jako Samsung do 2000 kč ?

Prosím holky odchází mě mobil, potřebuju nový, ale peníze nejsou :(
Na Alze jich mají mrkay těch dotykových i za 1500 kč atd ale dá se tomu věřit? Vůbec se v tom nevyznám. Chtěla bych něco na způsob Samsungu myslím ten základní program atd.

Ale za 2tis vím, že neseženu, ale víc plus minus dát nemohu, tak zvažuji zda koupit třeba nějaký Samsung z bazaru? nebo zda vzít nějakou jinou značku z Alzy nový ale jaký?

Vyzná se v tom někdo a poradil by mobil na způsob Samsungu plus minus za 2000kč?

děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8959
29.9.20 13:37
@Anonymní píše:
Prosím holky odchází mě mobil, potřebuju nový, ale peníze nejsou :(
Na Alze jich mají mrkay těch dotykových i za 1500 kč atd ale dá se tomu věřit? Vůbec se v tom nevyznám. Chtěla bych něco na způsob Samsungu myslím ten základní program atd.

Ale za 2tis vím, že neseženu, ale víc plus minus dát nemohu, tak zvažuji zda koupit třeba nějaký Samsung z bazaru? nebo zda vzít nějakou jinou značku z Alzy nový ale jaký?

Vyzná se v tom někdo a poradil by mobil na způsob Samsungu plus minus za 2000kč?

děkuji

8o 8o 8o 8o co? Základní program :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Myslis Android?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
29.9.20 13:39

https://m.alza.cz/xiaomi-redmi-7a?…
Todle by ti stačilo, si myslím. Jinak za 2 tisice nečekej zadnej zázrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11769
29.9.20 14:03

Z tech levnych bych se taky priklonila k Xiaomi. Ale je to fakt jen na volani a zpravy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 14:17
@TopSecret píše:
8o 8o 8o 8o co? Základní program :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Myslis Android?

jednou sem měla nějaký xiaomi myslím pujčený a měl jinak ty ikonky a všechno…

tedka mám honor a dosluhuje a je jen otázka pár týdnu max než klekne uplně…. stál asi2800kč a tak nemá cenu to opravovat…

potřebuju volání, sms, whatsapp a emaily … max internet

• Citovat
  • Nahlásit
1675
29.9.20 14:24

Já i dcera máme takové ty levnější dotykove telefony, stojí kolem 2700 a stačí nám to, vše funguje, jak má a dražší nepotřebujeme..
Nebo můžeš změnit tarif a dostaneš k tomu nějaký dotovany telefon se slevou, ty levnější jsou jen za 1 Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
29.9.20 14:27
@Beckyttine5 píše:
Já i dcera máme takové ty levnější dotykove telefony, stojí kolem 2700 a stačí nám to, vše funguje, jak má a dražší nepotřebujeme..
Nebo můžeš změnit tarif a dostaneš k tomu nějaký dotovany telefon se slevou, ty levnější jsou jen za 1 Kč

Ten dotovaný telefon zaplatíš 2× a to se fakt vyplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
29.9.20 15:17
@Beckyttine5 píše:

V O2 teď mají telefony, třeba za 150 Kč měsíčně. Je to bez navýšení. Zaplatíš jen cenu telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
29.9.20 15:21
@Anonymní píše:
jednou sem měla nějaký xiaomi myslím pujčený a měl jinak ty ikonky a všechno…

tedka mám honor a dosluhuje a je jen otázka pár týdnu max než klekne uplně…. stál asi2800kč a tak nemá cenu to opravovat…

potřebuju volání, sms, whatsapp a emaily … max internet

Prosím tě, kolik ti je?
Ikonky si můžeš uzpůsobit podle sebe. Dokonce i předat, kam chceš ty.
Dokonxe si můžeš stáhnout různý druhý ikonek. Jaký se ti budou líbit.
Všechny Samsungy, Honory/Huawei, Xiaomi jsou stejný. Resp. Jedou na stejný Androidu.
Akorat Samsung má šipku zpět na pravý straně a Honor na levý. Jinak je to úplně stejný.
Mas nějaký tarif? Psala sem ze u O2 si můžeš vzít telefon na splátky, bez navýšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
29.9.20 15:22
@Zumpa píše:

Kdyz plně v užiješ tarif, tak proč ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
29.9.20 15:25

https://www.kasa.cz/…-2100005647/?…
Tady mas rozbalení zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
29.9.20 15:59

Umidigi A5 Pro , teď ho mají ve slevě za 99 dolarů cca 2200 korun. Mám ho skoro dva roky bez jakýchkoliv problémů, má skvělé parametry - osmijádrový procesor, baterie mi vydrží cca 3 dny, takže nemusím pořád dobíjet a má krásnou barvu a 3 kamery. Mají teda i novější model A7, ale ten nemám osobně vyzkoušený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
29.9.20 16:21

@Eliss1289 Není v ceně i nějaký fízl software?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
29.9.20 16:38

@Zumpa když jsem tehdy pročítala recenze tak nic, ale i kdyby tak spyware je naprosto všude, má ho i Samsung a lidí si ho dobrovolně stahují do mobilu v podobě Facebooku, Messengeru, Whatsappu, povolují chat heads v Messengeru, které vyžadují překrývání obrazovky kdykoliv, takže Facebook vidí naprosto vše co se děje na obrazovce i když ho zrovna nepoužívají, lidí povolují sledování polohy u Snapchatu, Facebookových aplikací, u Googlu, dobrovolně instalují TikTok apod. u kterých je známo, že je vlastní čínská vláda, takže si upřímně myslím, že je to v tomto ohledu jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
29.9.20 17:15
@Zumpa píše:

To fakt ne… Měnila jsem tarif, dříve jsem platila 525 Kč měsíčně, teď budu platit 405 Kč měsíčně.. Zaplatím tak méně, než kdybych si ponechala stávající tarif a ještě mám k tomu telefon za 1 Kč, takže ano, tohle se mi vyplatí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama