AliExpress potvrzení objednávky?

Anonymní
25.9.20 16:03

AliExpress potvrzení objednávky??

Ahoj, omylem jsem na aplikaci AliExpress potvrdila, že jsem balíček obdržela, což ale není pravda. Vadí to a nebude z toho nějaký problém, že bych balíček třeba už nemusela obdržet vůbec??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
510
25.9.20 16:32

Pokud je již balíček na cestě, tak toto potvrzení nemá na doručení vliv, to pošťák nevidí. Tímto potvrzením přepošle Ali peníze za zboží dodavateli. Problém by ti nastal, pokud se balíček ztratí a prostě opravdu nedorazí. Pak jaksi bude problém reklamovat dodání, když jsi to potvrdila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
25.9.20 16:46

No pokud je na cestě tak ne. Ale pokud nedorazí, tak pochybuju, že ti vrátí peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 18:17

No když se podívám na doručení te zásilky tak mi to tam ukazuje tohle.
Myslíte že mi to přijde?

• Citovat
  • Nahlásit
5223
25.9.20 19:39

A to máme vědět jak? Máme se kouknout do vševědoucího zrcadla nebo věštecké koule? Fakt někteří ten mozek neumí a asi ani nechcou používat. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9514
25.9.20 19:50

Vypadá to, že už je to u nás a za pár dní to bude doma. Takže vydrž, vypadá to dobře ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 19:51

@Cenarius Bože ty jsi dobrá kr**a :, normálně jsem se zeptala jestli někdo nemá třeba podobnou zkušenost a jelikož ten balíček nebyl zrovna nejlevnější tak mám strach že o peníze přijdu. Pokud se ti to nelíbí tak tu nepis 🤦🏻‍♀️ :ox:…

Příspěvek upraven 25.09.20 v 19:53

• Citovat
  • Nahlásit
56665
25.9.20 19:53

Podle sledování je už u nás, tak bych to viděla na pár dní a máš ho doma
Ale to z toho sledování přeci vidíš sama ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 19:55

@Petra Z děkuju 😊 a to sice ano ale bojím se jestli jsem nepokazila něco tím že jsem omylem na té aplikací dala že už je balíček převzaty 😁, tak snad ne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama