Moc bych si přála druhé dítě

27.3.21 18:30

Omyl

Ahoj, chtěli jsme původně 2 děti za sebou, cca o 3 roky, ale na mateřské s dcerou mi do života přišla nemoc a jeden lékař nám skoro 4 let cileně tajil, že i s touto nemoci mohou mít ženy děti. Pak přiznám že to posral. Pojistil si mě léky, že bude dítě nemocné. Vyměnila lékaře a doktorku, braly mrákoty, z léčby, a kde mám 2 dítě… Problém je ten, že dcera má už 7,5 roku a manžel zpohodlněl, nechce se mu… Před rokem jsme se snažili rok… Letos mi bude už 36, do toho mi zjistil i pupeční kýlu, další rok v háji… Když vidím kolik žen má 2 děti po sobě, ve městě trápím se, jaké mají štěstí, od dětství se mi to libilo… Oba s manželem máme sourozence, maminka je jedináček a celý život tím trpěla. Tak moc bych to ráda aby měla sourozence a život nám hází klacky pod nohy… Už jsme si pořídili alespoň štěňátko, tak nám to tu ožilo… Zvažují i umělé oplodnění, ale gynekolog je proti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1883
27.3.21 18:35

Doktor si tě pojistil léky? 8o A tajil ti, že můžeš mít dítě? To je trochu sci-fi, ne? Co ti tedy bylo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6358
27.3.21 18:45

To je zase kravina :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
27.3.21 18:49

To je jak text z Bravíčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.21 18:59
@Lil Kitkatt píše:
Doktor si tě pojistil léky? 8o A tajil ti, že můžeš mít dítě? To je trochu sci-fi, ne? Co ti tedy bylo? :think:

Tohle není scifi, to se mi opravdu stalo, dostala jsem disociační poruchu, známému se ten přístup nezdál, tak mi poradil co se stane když dostanu disociační záchvat, něco jako epilepsie. Co se s stane přesně s miminkem, přiznal že nic. Já koukala… Ptala jsem se ho se slzami v očích proč mi to neřekl dříve, on mi odpověděl že se bál že to nezvládnu, chtěl aby dcera byla větší… Mám sestru o 6 let mladší 2 rozdílné světy, pro mamku je to výhodné… Bohužel následky si ponesu celý život… Nikomu bych to nepřála… Brala jsem Mirzaten, zkoušela ho vysadit, ale motala se mi hlava, měl radost… A já se trápila a trápila… Tohle se mi bohužel stalo. Gynekolog se chytal za hlavu… 😥

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1883
27.3.21 19:01

@Slunnecnice Já ti asi nějak vůbec nerozumím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
27.3.21 19:09

Moc tomu nerozumím. Ale pokud máš takovou psychickou nemoc, tak můžeš být ráda, že máš jedno dítě, taky by to na tvoji psychiku mohl být slušný nápor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20681
27.3.21 19:15

Když tě tak čtu, tak si říkám, že doktor asi udělal dobře :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7647
27.3.21 19:18

Já tomu asi nerozumím ani hlavu ani patu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3712
27.3.21 19:22

@Slunnecnice ty tvoje věty jsou nějaké celé nesrozumitelné, skáčeš od jednoho k druhému. Moc nevěřím tomu, že by „měl lékař radost“ z toho, že ti neřekl, že můžeš mít 2. dítě. Asi k tomu jsou/byly nějaké důvody. Navíc každá nemoc se vyvíjí, je možné, že na počátku nemoci to opravdu nebylo možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16017
27.3.21 19:35

Můžeš to napsat srozumitelně? Píšeš jak tatar. Nevěřím, že by ti nějaký lékař tajil nějaké údaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4057
27.3.21 19:40

Já to taky nechápu :-(

Ale pokud nejsi psychicky OK, tak bych se asi do druhého nepoustela. Zkus za rok vyléčit psychiku, kylu a pak se uvidí. Asi už je to jedno, jestli bys druhé měla ve 37 nebo ve 38. Tvé děti už stejně budou „dva jedinačci“ věkový rozdíl už bude znát, ale určitě se budou mít moc rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2229
27.3.21 19:43

Podívej, já mám děti 3 roky od sebe a je to často velký zahul. Miminko je hoooodne náročné, pořád ho musím nosit, chovat, věnovat se mu, starší dcera musela jit bohužel stranou a to mě hodně trápí.. Když se jí snažím trochu věnovat, tak malý hned začne vyvádět.. Řve, když ho na chvilku odložim, abych si zašla na záchod, najedla se, oblékla se… Tak ho pořád nosím, nic neudělám, čas na sebe nulový, občas jsem už z toho na nervy a to jsem bývala velký flegmatik.. Pokud máš nějaké psychické problémy, tak bys to nemusela zvládnout, proto Ti asi doporučili větší věkový rozdíl, ať už je starší zcela samostatna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
27.3.21 19:59

Jestli máš takové psychiatrické onemocnění, že máš až záchvaty, tak je zřejmě větší věkový odstup mezi dětmi rozumné řešení. Děti s malým věkovým rozdílem dají zabrat i zdravé mamince. Dej se dohromady a začněte se snažit, ještě není nic ztraceno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9455
27.3.21 20:40

Vzhledem k tvému stavu nejspíš jedno dítě stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat