Moc silná panenská blána

Anonymní
30.7.19 22:32

Moc silná panenská blána ?

Ahoj, je mi to trochu trapné a je to dost intimní, tak proto anonymně :oops: Je mi 19 let a přítelovi 20 let, včera jsme se spolu chtěli poprvé pomilovat ( moje poprvé, on už nějaké zkušenosti má), ale při naražení na panenskou blánu jsem cítila hroznou bolest… několikrát přítel zkusil pořádně zatlačit ale prostě to nešlo. Slyšela jsem, že někdo může mít panenskou blánu moc pevnou a pak se musí odstranit chirurgicky, ale do toho se mi teda moc nechce :nevim: Neměla jste nějaká stejný nebo podobný problém? Popřípadě jak jste ho řešila? Jinak beru antikoncepci ale měli jsme i kondom. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.7.19 22:43

Já měla ten stejnej problém, myslela jsem si, že už i nejsem panna, nějak trošku šel dovnitř, ale stálo to za prd. Pak jsem se jednou opila a při poloze zezadu, najednou to zabolelo a zkrvacela jsem a od té doby sex v poho :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.19 23:36

Ahoj, mela jsem stejny problem, dlouho nam to neslo, byla to hruza, resila jsem to na gynde a dr. mi rekla, ze mam opravdu pevnou blanu a ze bych se jen trapila, tak se to resilo chirurgicky… no pak me to jeste nejakou dobu bolelo a nedokazala jsem si predstavit, ze na me vubec saha (tam dole), tento blok trval snad pul roku :roll:, ale nakonec je to v pohode… jsem zvedava na porod :roll: :D :zed: jestli to fakt nejde, zkus se na to zeptat na gynde, poradi ti, stoji to za to, ja si pak nadavala, ze jsem to neresila driv ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.19 23:39

Ale urcite nejdriv zkuste treba vic lubrikantu, trochu alkoholu, atd… az kdyz to nebude lepsi, tak se poptej a porad s dr… me treba nepomahalo nic :?

• Citovat
  • Nahlásit
26967
31.7.19 00:43
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi to trochu trapné a je to dost intimní, tak proto anonymně :oops: Je mi 19 let a přítelovi 20 let, včera jsme se spolu chtěli poprvé pomilovat ( moje poprvé, on už nějaké zkušenosti má), ale při naražení na panenskou blánu jsem cítila hroznou bolest… několikrát přítel zkusil pořádně zatlačit ale prostě to nešlo. Slyšela jsem, že někdo může mít panenskou blánu moc pevnou a pak se musí odstranit chirurgicky, ale do toho se mi teda moc nechce :nevim: Neměla jste nějaká stejný nebo podobný problém? Popřípadě jak jste ho řešila? Jinak beru antikoncepci ale měli jsme i kondom. Děkuji za odpovědi

Víc uvolnění. A tréninku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
31.7.19 08:42

Hodne lubrikantu a jinou polohu. Treba zezadu. Dej si pred tim par panaku, a nebat se dopredu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.19 09:16

U mě to bylo podobný, ale tři panáky slivovice, trpělivost, zezadu jsem se prohnula a… Už tam byl :oops: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.19 17:28

Co značí hymen fimbriatus? To jsem měla v lékařské zprávě u gynekologa když jsem byla panna a mezi pysky růžový lem. Používám různé hračky, i větší, krvácení nebylo ani jednou, ale průnik u větší hračky vždy „štípe“. Když se tam podívám je tam stále jakási tkáň ale roztřepená. Co to značí? z těla nevypadla
Prosím neukamenujte mě za to že jsem o to přišla takto, ale byla jsem bezradná poslední panna ve škole.

• Citovat
  • Nahlásit
2977
3.9.19 17:37

Jéje.. v 19.. to už tam jsou pomalu pavučiny :mrgreen: nn, samozřejmě chápu, je to přesně jak píšou holky, chce to hodně lubrikantu, hodně se uvolnit (fakt i ten alkohol pomůže k uvolnění) a zkusit jinou polohu (doporučuji na bok).. kdyby to ani tak nešlo, tak si holt bude muset nejdřív proklestit cestu prstem, nebyla bys první ani poslední :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728
3.9.19 17:38

@Russet tohle měla moje kamarádka ze střední…šla s tímto problémem na gyndu a doktor zjistil, že je opravdu silná a v nemocnici jí to pod narkózou operativně odstanili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.19 17:41
@peta1003 píše:
@Russet tohle měla moje kamarádka ze střední…šla s tímto problémem na gyndu a doktor zjistil, že je opravdu silná a v nemocnici jí to pod narkózou operativně odstanili.

měla fimbriatus? já bych nešla na operaci pane bože

• Citovat
  • Nahlásit
1728
3.9.19 18:39
@Anonymní píše:
měla fimbriatus? já bych nešla na operaci pane bože

Nevim jestli mela fimbriatus, protoze kdyz si to zadam na google, tak mi vyjede, ze je to velky pavouk :lol:
Ja jen vim, ze jim to neslo, jakakoliv poloha, sila, tak ji to priserne bolelo. Melo ji uplne zarostlou, tak ji to odstanili a super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama