Moc silná panenská blána

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 22:32
Moc silná panenská blána ?

Ahoj, je mi to trochu trapné a je to dost intimní, tak proto anonymně :oops: Je mi 19 let a přítelovi 20 let, včera jsme se spolu chtěli poprvé pomilovat ( moje poprvé, on už nějaké zkušenosti má), ale při naražení na panenskou blánu jsem cítila hroznou bolest… několikrát přítel zkusil pořádně zatlačit ale prostě to nešlo. Slyšela jsem, že někdo může mít panenskou blánu moc pevnou a pak se musí odstranit chirurgicky, ale do toho se mi teda moc nechce :nevim: Neměla jste nějaká stejný nebo podobný problém? Popřípadě jak jste ho řešila? Jinak beru antikoncepci ale měli jsme i kondom. Děkuji za odpovědi

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 22:43

Já měla ten stejnej problém, myslela jsem si, že už i nejsem panna, nějak trošku šel dovnitř, ale stálo to za prd. Pak jsem se jednou opila a při poloze zezadu, najednou to zabolelo a zkrvacela jsem a od té doby sex v poho :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 23:36

Ahoj, mela jsem stejny problem, dlouho nam to neslo, byla to hruza, resila jsem to na gynde a dr. mi rekla, ze mam opravdu pevnou blanu a ze bych se jen trapila, tak se to resilo chirurgicky… no pak me to jeste nejakou dobu bolelo a nedokazala jsem si predstavit, ze na me vubec saha (tam dole), tento blok trval snad pul roku :roll:, ale nakonec je to v pohode… jsem zvedava na porod :roll: :D :zed: jestli to fakt nejde, zkus se na to zeptat na gynde, poradi ti, stoji to za to, ja si pak nadavala, ze jsem to neresila driv ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 23:39

Ale urcite nejdriv zkuste treba vic lubrikantu, trochu alkoholu, atd… az kdyz to nebude lepsi, tak se poptej a porad s dr… me treba nepomahalo nic :?

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 31.07.19 00:43
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi to trochu trapné a je to dost intimní, tak proto anonymně :oops: Je mi 19 let a přítelovi 20 let, včera jsme se spolu chtěli poprvé pomilovat ( moje poprvé, on už nějaké zkušenosti má), ale při naražení na panenskou blánu jsem cítila hroznou bolest… několikrát přítel zkusil pořádně zatlačit ale prostě to nešlo. Slyšela jsem, že někdo může mít panenskou blánu moc pevnou a pak se musí odstranit chirurgicky, ale do toho se mi teda moc nechce :nevim: Neměla jste nějaká stejný nebo podobný problém? Popřípadě jak jste ho řešila? Jinak beru antikoncepci ale měli jsme i kondom. Děkuji za odpovědi

Víc uvolnění. A tréninku.

Verun83
Extra třída :D 10375 příspěvků 31.07.19 08:42

Hodne lubrikantu a jinou polohu. Treba zezadu. Dej si pred tim par panaku, a nebat se dopredu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 09:16

U mě to bylo podobný, ale tři panáky slivovice, trpělivost, zezadu jsem se prohnula a… Už tam byl :oops: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama