Moc Velkej?

Anonymní
14.1.20 12:40

Moc Velkej?

Ahoj lidi.
Mám problém. Mám asi moc velký penis(25cm) A moje bývalá přítelkyně se mnou nechtěla moc spát. Chodili jsme spolu tři měsíce a toho sexu jsme si moc neužili. Slyšel jsem, že to může být hodně o předehře, ale tu jsme měli. Prostě se do ní nevešel :D :nevim: Myslíte, že to je problém? Asi to zní hloupě, ale celkem mi to snižuje sebevědomí a bojím se jít s další do nějakého intimního vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1441
14.1.20 12:45

Tak velký penis bývá většinou přednost. Nicméně rozhodně se neboj, prostě to chce být jen opatrný při sexu a nevybírat si nějaké modelíny o šíři malíčku nebo se 120 cm. Vůbec se tím netrap, žena je schopná porodit 4 kg dítě, myslím, že tvůj penis určitě zvládne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:47

No je to dost…taky záleží na šířce a i na tom, jak tvrdě to potřebuješ.
Nějak nevím, co poradit :) Prostě jen hledat, zkoušet, jistě bude dost ženských, co by po tobě skočilo jak slepice po flusu :lol:
A naučit se nep*chat nadoraz, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136
14.1.20 12:48
@Sylko píše:
Tak velký penis bývá většinou přednost. Nicméně rozhodně se neboj, prostě to chce být jen opatrný při sexu a nevybírat si nějaké modelíny o šíři malíčku nebo se 120 cm. Vůbec se tím netrap, žena je schopná porodit 4 kg dítě, myslím, že tvůj penis určitě zvládne :-)

No já nevím, mě by asi 25 cm zabilo. Jsou určité polohy, které při takových rozměrech nejdou praktikovat a hlavně je potřeba se pořád držet zpátky. Pro mě by to fakt nebylo. Ale věřím, že pro nějakou jinou jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
14.1.20 12:54

@Zabatko Tak jak jsem psala, záleží na proporcích partnerky. Někdo, kdo má 150 cm, tak asi to třeba může být moc, manžel má přes 20 cm a v pohodě, já jsem teda vysoká, ale prostě si myslím, že když si dotyčný nebude vybírat tintítka, tak to bude v pohodě a rozhodně z toho nemusí mít komplex (co by za to dali chlapi, co mají tak 14 cm ve ztopořeném stavu :D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22719
14.1.20 13:00

Pro mě by to bylo za trest, taky myslím, že záleží na proporcích, nekoukat po těch drobounkých…

A důležitá bude předehra…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 13:12

Nevim jak si vysoký ale chce to hledat asi spíš vyšší partnerku. Určitě se najdou ženy které budou za tvou velikost rády. Já třeba jsem taky na větší ale měla jsem jen do 20cm. Takže jak by mi vyhovoval 25cm, nemůžu posoudit.

• Nahlásit
  • Citovat
1157
14.1.20 13:27

To bych chcipla :mrgreen: bolestí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 14:05

No pro me tyhle rozmery jsou jako trenink na porod. Ale moje kamoska takovych bejku mela nekolik. Proste poloha od dveří a neoddat se moc vasni, jinak ji pusou vylezou vnitřnosti. Ale urcite se neboj, hoodne holek to oceni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
14.1.20 14:30

@35ja jo tak presne tyhle idiotske komentare potrebuje zakladatel cist. Probuh nejsi vtipna, uvedom si, ze zakladatel prisel pro radu a pise, ze se boji dalsich intimnosti, temito kretenskymi prispevky mu jiste pomuzes. Fakt pouzivej hlavu a mozek, pokud ho v ni mas :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 14:44

Já myslím, že to určitě není problém. Co by za to některé ženské dali… :) Určitě důležitá je ta předehra, zkusit lubrikant a hlavně pomalu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
22719
14.1.20 14:45
@Anonymní píše:
Já myslím, že to určitě není problém. Co by za to některé ženské dali… :) Určitě důležitá je ta předehra, zkusit lubrikant a hlavně pomalu :mavam:

To si zakladateli píšeš sám se sebou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JulinkaVranova001
14.1.20 14:49

Proč by to měl psát sám? Jinak ne všechny holky jsou tam tak úzké.

• Nahlásit
  • Citovat
22719
14.1.20 14:51
@JulinkaVranova001 píše:
Proč by to měl psát sám? Jinak ne všechny holky jsou tam tak úzké.

Protože tady se ty květiny střídají, bohužel nováčci to většinou nevědí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 15:25
@free333 píše:
To si zakladateli píšeš sám se sebou? :think:

Hlavne, ze diskuze zije :lol: at ma radost, chlapec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...