Druh a družka

Anonymní
14.1.20 12:08

Druh a družka

Ahoj, může mi někdo poradit, jak je to dnes ohledně druh a družka. Máte přítele, nastehuje se, finančně pomáhá jen za stravu, protože je špatně finančně situovaný. Má na něco nárok při případném rozchodu? Trvale bydliště nemá. Majitelem domu jsem já. Jsme spolu jen tři měsíce, bohužel mám určité pochybnosti zda zvládnu živit dvě děti, platit hypotéku a ještě dotovat přítele. Unahlene jsem svolila společnému bydlení…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3979
14.1.20 12:09

No chudaci deti, hned jim tam nekoho nastehovat a ještě kdyz je to vyzirka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
14.1.20 12:12

Nemá na nic nárok. Klidně mu můžeš sbalit šáteček a vyhodit za dveře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.20 12:12

@Kaileee no vyzirka je silné slovo, pomáhá mi, přeci jen samotná ženská ve velkým domě… Děti rozdohne netrpí a mají ho rády. V tom problém není. Má otázka byla jiná…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.20 12:13

@Kaileee no vyzirka je silné slovo, pomáhá mi, přeci jen samotná ženská ve velkým domě… Děti rozdohne netrpí a mají ho rády. V tom problém není. Má otázka byla jiná… @Biancca

• Citovat
  • Nahlásit
4311
14.1.20 12:13

Ty jo, nestačím se divit. Já bych teda k dětem nikoho po tří měsíční známosti nenastěhovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
14.1.20 12:14

Nejste svoji, nemá nárok na nic. Klidně ho vystěhuj, když ti není partnerem, oporou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.20 12:15

Ani třeba po roce společného bydlení? Chci mu dát šanci, aby si našel lepší práci, ale nechci se nechat ohrozit… Jeho finančními problémy. Bez mého svolení si snad nemůže zařídit u mě trvalý pobyt…

• Citovat
  • Nahlásit
20713
14.1.20 12:17

A na co by měl mít nárok, když nic nepřinesl a nepřinese? Jinak jsi tedy dobrá kaskadérka, po 3 měsících si ho nastěhovat a ještě k dětem 8o akorat tobě se může stát, že ti na dveře zaklepe exekutor, ale tak hlavně, že se máte rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
@Anonymní píše:
Ahoj, může mi někdo poradit, jak je to dnes ohledně druh a družka. Máte přítele, nastehuje se, finančně pomáhá jen za stravu, protože je špatně finančně situovaný. Má na něco nárok při případném rozchodu? Trvale bydliště nemá. Majitelem domu jsem já. Jsme spolu jen tři měsíce, bohužel mám určité pochybnosti zda zvládnu živit dvě děti, platit hypotéku a ještě dotovat přítele. Unahlene jsem svolila společnému bydlení…

Valim oci, ze sis domu nastehovala ciziho cloveka 8o 8o 8o 3 mesice je sakra malo :think:
Pokud nemate mezi sebou uzavrenou najemni smlouvu, coz asi nemate, tak ma pravo si sbalit osobni veci a s hrdou hlavou odejit. Ale pokud nema kam, tak to v klidu byt nemusi :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3979
@Anonymní píše:
@Kaileee no vyzirka je silné slovo, pomáhá mi, přeci jen samotná ženská ve velkým domě… Děti rozdohne netrpí a mají ho rády. V tom problém není. Má otázka byla jiná…

Hele za tak kratkou dobu ho nemuzes vubec znat, zvlášť když uz ted mas pochybnosti je to od tebe dost nezodpovedne ho vzit domů k dětem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20713
@Anonymní píše:
Ani třeba po roce společného bydlení? Chci mu dát šanci, aby si našel lepší práci, ale nechci se nechat ohrozit… Jeho finančními problémy. Bez mého svolení si snad nemůže zařídit u mě trvalý pobyt…

Na trvalý pobyt se už dneska nehraje, takže je to jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.20 12:18

@Bobsh ano bylo to unahlene rozhodnutí. Ale on funguje jinak perfektně a děti ho mají velmi rády
Chci mu dát šanci, jen chci vědět kolik mu můžu dát času než bude mít na něco nárok… Je to hodný chlap, jen to neměl zrovna jednoduché…

• Citovat
  • Nahlásit
1085
14.1.20 12:18

A proč je špatně finančně situovaný? Vydělává málo, má dluhy, nebo snad invalidní důchod? Ať si najde lepší/druhou práci a přispívá víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20713
14.1.20 12:19
@Anonymní píše:
@Bobsh ano bylo to unahlene rozhodnutí. Ale on funguje jinak perfektně a děti ho mají velmi rády
Chci mu dát šanci, jen chci vědět kolik mu můžu dát času než bude mít na něco nárok… Je to hodný chlap, jen to neměl zrovna jednoduché…

A ty to máš jednoduchý s dětmi sama? A ještě si uvazes další krk. Nechápu, sorry, děláš to na úkor tvých dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat