Modeling, dospívání

Anonymní
24.11.20 23:21

Modeling, dospívání

Dobrý den, chci se vás zeptat, za mesic mi bude 18, na pan mi rekl, ze mám zajimavej oblicej ale ze je ještě moc detinskej, mám baculaty tvare, ještě moc nevyvynute rysy, chci se zeptat, jestli se ještě tak do 20-21 zmenim, nebo už takova zustanu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
24.11.20 23:29

Za rok se moc nezměníš. Dětinské je chování. Obličej budeš mít nejspíš dětský. Radši studuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4448
25.11.20 00:11

:roll: Holka, víš jak to v modelingu chodí. :roll: Nemaluj si to růžove… Pokud jsi schopna udělat cokoli a tím cokoliv myslím úplně cokoliv, tak si do toho jdi. Ale popravdě, dostat se na vrchol v dnešní dobe je ne moc reálné. Konkurence je velká. A co si budeme povídat, dnes děvčata nemají velké zábrany. :lol:
Raději se uč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 00:13

@Maja25 učím, jen mě i normálně zajima jestli se dá ještě vyspat v obliceji, protože mě to i docela už štve jak se mi smějí “patnactko”

• Citovat
  • Nahlásit
29160
25.11.20 00:20
@Anonymní píše:
@Maja25 učím, jen mě i normálně zajima jestli se dá ještě vyspat v obliceji, protože mě to i docela už štve jak se mi smějí “patnactko”

Za dvacet let ti bude vyhovovat, že vypadáš mladší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4448
25.11.20 00:22

Hele mě je 31 a vypadám klidně na 25. A i méně. Prostě to ber jako přednost. Až ti bude třeba 50, tak budeš vypadat na 40. :) Já už to neřeším jestli vypadám na 31 nebo 25 nebo i méně. :)
Prostě důležité je, jaký jsi člověk. A je dobře, že se učíš. Věř že modeling je cesta do pekel. :( Fakt musíš být ochotná pro to udělat cokoliv. :roll: Pár takových holek jsem kolem sebe měla. A žádná z těch holek není slavná modelka! :roll: :nevim:
Takže asi tak. Konkurence je fakt vysoká a některé holky nemají vůbec žádné zábrany. A pokud nejsi z Prahy a nebo nechceš se odstěhovat do Prahy, tak to taky nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4448
25.11.20 00:22

@Russet přesně. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
25.11.20 00:24
@Maja25 píše:
@Russet přesně. :mrgreen:

Když se podívám na svou fotku na průkazce ve dvaceti, to byly tvářičky! A ten neviňoučký pohled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 00:26

@Russet a teď? :D

• Citovat
  • Nahlásit
29160
25.11.20 00:28
@Anonymní píše:
@Russet a teď? :D

Vrásky uprostřed čela, tuk se nějak přesunul do zadku a stehen. Nevinná jsem leda tak když spím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
25.11.20 00:29

A s myšlenkou modelingu jsem fakt nikdy nekoketovala. Malá a vždycky s pár kily navíc. Ve dvaceti ještě beďary. Jo holka, život je pes :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
25.11.20 00:36

Zas ten modeling nedémonizujte, jako brigáda pro studentku je to fajn přivýdělek, a rozumným holkám se fakt nic děsného neděje, tím spíš pokud zůstanou ve své lize. Jako profi kariéra je to drsnější, ale o tom asi těžko někdo v 18 uvažuje, to už je trochu pozdě. :)

Jinak obličej se mění celý život. Úplně nechápu tu poznámku o výzoru na 15… Popravdě u většiny žen nejde rozeznat věk 15-35, je to o vystupování, módě a líčení, nic víc (leda snad, že starší mají lepší pleť)… Já mám teď na pracovní průkazce svoji přes deset let starou fotku, kde mi je náct - všichni říkají, že mi to není podobné, a že na ní vypadám o deset let starší než teď. :nevim: Ale je to prostě hlavně tím líčením. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 01:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se vás zeptat, za mesic mi bude 18, na pan mi rekl, ze mám zajimavej oblicej ale ze je ještě moc detinskej, mám baculaty tvare, ještě moc nevyvynute rysy, chci se zeptat, jestli se ještě tak do 20-21 zmenim, nebo už takova zustanu?

Dceri je 17, vypada mladsi a v casting agenture si ji v rijnu vybrali do posledni kola na foceni reklamy pro celosvetovou znacku sladkosti, takze na nektere kampane se to hodi. Pak skrz podzimni Covid ani nevim, jestli se to nejak pohlo nebo uplne zastavilo.

Navic slovanske typy obliceju jsou zadane zejmena v Nemecku a Japonsku. Ne kazda holka musi mit viditelne licni kosti a propadle tvare. Vysku na modelku dcera nema a mit nebude (necelych 170 cm), ale je hodne fotogenicka, takze do fotomodelingu idealni.

Navic prirozene se umi pohybovat pred fotakem/kamerou. Manzel ma konicka foceni, takze je na to odmala zvykla..jako privydelek ke studiu je foceni je fajn, zase bych ten modeling tak nedemonizovala, oni si davaji sakra bavha a nejsme uz v divokych devadesatkach…
Inko nebo nezverejnovat - info o ditku

• Citovat
  • Nahlásit
11451
25.11.20 04:48

I v těch devadesátých letech se to dalo ustát bez sexu a bez drog.
Pokud mas zájem, proč to nezkusit? Nějakou agenturu už jsi oslovila?
Ja dostala nabídky na focení taktéž, ale vždy to byli evidentně ouchylove :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
25.11.20 06:04
@Anonymní píše:

Tak rysy v obličeji se ti ještě změní ale asi to nebude během dvou let. Jedině bys výrazně zhubla, což určitě nepotrbeujes ;) Takže bych byla rada za to co mám, určitě jsi hezká když uvazujes o modelingu, takže na názor pána co řekl ze vypadáš dětsky, nebo jestli ti spolužáci rikaj ze vypadás na 15, to bych se fakt vykaslala :D V osmnácti je to normální, i později. Horší mi přijde vypadat ve třinácti na dvacet :D A takhle, mě je 25, dvě děti a říkám si jak musím vypadat,,vyžile” :) No a když jdu výjimečně nakoupit sama bez děti a beru třeba nejakej alkohol, i jen pivo pro manžela, tak v 90% po mě chtej obcanku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat