Reklama

Módní návrhářka - máte nějaké tipy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iiivaaa
Povídálka 14 příspěvků 08.10.18 09:32
módní návrhářka

Ahoj, nevíte někdo o dobré módní návrhářce a švadleně v jednom?
Potřebuji nutně navrhnout na sebe šaty a také je ušít. Nejde mi ani tak o to, jestli je levná - potřebuji prostě kvalitně navržené a ušité šaty na moji nestandardní postavu :-).
Máte někdo tip?

Děkuji

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33125 příspěvků 10 inzerátů 08.10.18 09:39

Vím tu o jedné šikovné módní návrhářce :D třeba o sobě. Nenapsala jsi, odkud jsi, protože šaty na míru vyžadují nějaké zkoušení, aby dokonale padly, zejména, když nebudou z pružného materiálu atd., takže přidej tuto informaci a určitě se ti někdo z okolí ozve.

iiivaaa
Povídálka 14 příspěvků 08.10.18 09:59

Máš pravdu - jsem z Hradce Králové - tj. východní Čechy. Mohu ale vlastně dojet Střední a Východní Čechy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >