Reklama

Dětské sněhule Lidl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysina
Kecalka 342 příspěvků 02.10.18 10:29
Dětské sněhule Lidl

Ahoj. Příští čtvrtek budou mít v Lidlu dětské sněhule zn. Pepperts (https://www.lidl-shop.cz/…v/p100244902). Deklarují, že boty mají voděodolnou membránu TEX. Máte s nimi někdo zkušenost? Opravdu do nich ve sněhu neteče? Párkrát už jsem v normální obuvi koupila sněhule, které propouštěly vodu a byly úplně na nic.

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44437 příspěvků 02.10.18 10:50

Kupuji kazdy rok v Lidlu zimni boty (do skolky, na zahradu na litani) a nebyl zadny problem.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 02.10.18 10:55

OT: Jak víš, že je budou mít příští týden? Někde je leták online? Dík

Edit: jasný, na eshopu to jde vidět. Už to mám.

Mysina
Kecalka 342 příspěvků 02.10.18 10:58
@vertunka píše:
OT: Jak víš, že je budou mít příští týden? Někde je leták online? DíkEdit: jasný, na eshopu to jde vidět. Už to mám.

Leták na stránkách ještě nemají, ale když na úvodní stránce klikneš na záložku „příští týden“, tak tam je vidět už i příští čtvrtek.

Kriss Tina
Závislačka 4987 příspěvků 02.10.18 11:00

S těmahle konkrétně zkušenost nemám, měli sme loni trochu jiné z lidlu a byly fajn, malému tam kupuju hodně botky i oblečení a nikdy nebylo nic co by nesplnilo účel :think:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10052 příspěvků 02.10.18 11:02

Kluci dostali loni od babci taky snehule z Lidlu. A takhle - neteklo do nich, ale nekoupila bych je, protože měli podrazku jak beton a špatně se v nich chodilo. Takže na chvíli na svah to šlo, ale pak jsem je vyhodila

Stánina
Neúnavná pisatelka 19632 příspěvků 02.10.18 11:06
@Mysina píše:
Ahoj. Příští čtvrtek budou mít v Lidlu dětské sněhule zn. Pepperts (https://www.lidl-shop.cz/…v/p100244902). Deklarují, že boty mají voděodolnou membránu TEX. Máte s nimi někdo zkušenost? Opravdu do nich ve sněhu neteče? Párkrát už jsem v normální obuvi koupila sněhule, které propouštěly vodu a byly úplně na nic.

Nejsou špatný za ty prachy…

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 02.10.18 11:12
@Mysina píše:
Leták na stránkách ještě nemají, ale když na úvodní stránce klikneš na záložku „příští týden“, tak tam je vidět už i příští čtvrtek.

Díky. Jsem neměla koukat. Už mám objednáno za 1150 :mrgreen: :mrgreen:

123Soňa
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 02.10.18 11:42

@vertunka Hmmm, já za 145O :roll:
Ale ty boty beru jako náhradní. Ať má na střídačku, když bude mít ty lepší promočený…Jsou fakt moc tuhý ty podrážky…
Taky jsem nakoupila rukavice, i pro manžela :)

LindaPraha
Extra třída :D 13060 příspěvků 02.10.18 12:11

Ja kupuju Lidl snehule jako nahradni - kolikrat prijde ze skolky a ma sve navlhle, takze pak bychom nemohli z baraku. Jsou tvrde, ale jako nahradni staci. A rasuje je na zahrade - loni nebylo moc snehu a chodil si hrat na zahradu do zahonu. A tam mu drahe proste nedavam, jsem macecha. Mel z nich vetsinou kouli blata

mission84
Kecalka 400 příspěvků 02.10.18 12:33

Holky a co ty rukavice.Nepro­moknou nějak rychle?

123Soňa
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 02.10.18 12:39

@mission84 Nevím, taky mám jako náhradní. Dcera má ještě Reimy za 1000Kč, tak jsem chtěla další levnější na střídačku. Za 130Kč asi jako zázraky fakt nečekej. Ale líbí se mi to stahování kolem zápěstí, tak snad držet budou.

lucynka25
Kelišová 7349 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 20:57

Já jsem zrovna ráno objednala jako každý rok do sněhu holce bundu a oteplováky a malé kombinézu, co se týče bot, jednou jsem tam koupila sněhule a horko těžko se obouvaly :zed:
Takže na sněhule prdíme a kupujeme Superfity, naimpregnujeme a vždycky jsou nohy v suchu a hlavně ve zdravé botě, na botách si zakládáme ;)
@mission84 rukavice jsou super, jen se do nich blbě leze

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >