Dětské sněhule Lidl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysina
Kecalka 344 příspěvků 02.10.18 10:29
Dětské sněhule Lidl

Ahoj. Příští čtvrtek budou mít v Lidlu dětské sněhule zn. Pepperts (https://www.lidl-shop.cz/…v/p100244902). Deklarují, že boty mají voděodolnou membránu TEX. Máte s nimi někdo zkušenost? Opravdu do nich ve sněhu neteče? Párkrát už jsem v normální obuvi koupila sněhule, které propouštěly vodu a byly úplně na nic.

Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 44894 příspěvků 02.10.18 10:50

Kupuji kazdy rok v Lidlu zimni boty (do skolky, na zahradu na litani) a nebyl zadny problem.

vertunka
Závislačka 4717 příspěvků 02.10.18 10:55

OT: Jak víš, že je budou mít příští týden? Někde je leták online? Dík

Edit: jasný, na eshopu to jde vidět. Už to mám.

Mysina
Kecalka 344 příspěvků 02.10.18 10:58
@vertunka píše:
OT: Jak víš, že je budou mít příští týden? Někde je leták online? DíkEdit: jasný, na eshopu to jde vidět. Už to mám.

Leták na stránkách ještě nemají, ale když na úvodní stránce klikneš na záložku „příští týden“, tak tam je vidět už i příští čtvrtek.

Kriss Tina
Kelišová 6018 příspěvků 02.10.18 11:00

S těmahle konkrétně zkušenost nemám, měli sme loni trochu jiné z lidlu a byly fajn, malému tam kupuju hodně botky i oblečení a nikdy nebylo nic co by nesplnilo účel :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10908 příspěvků 02.10.18 11:02

Kluci dostali loni od babci taky snehule z Lidlu. A takhle - neteklo do nich, ale nekoupila bych je, protože měli podrazku jak beton a špatně se v nich chodilo. Takže na chvíli na svah to šlo, ale pak jsem je vyhodila

Stánina
Generální žvanilka 20479 příspěvků 02.10.18 11:06
@Mysina píše:
Ahoj. Příští čtvrtek budou mít v Lidlu dětské sněhule zn. Pepperts (https://www.lidl-shop.cz/…v/p100244902). Deklarují, že boty mají voděodolnou membránu TEX. Máte s nimi někdo zkušenost? Opravdu do nich ve sněhu neteče? Párkrát už jsem v normální obuvi koupila sněhule, které propouštěly vodu a byly úplně na nic.

Nejsou špatný za ty prachy…

vertunka
Závislačka 4717 příspěvků 02.10.18 11:12
@Mysina píše:
Leták na stránkách ještě nemají, ale když na úvodní stránce klikneš na záložku „příští týden“, tak tam je vidět už i příští čtvrtek.

Díky. Jsem neměla koukat. Už mám objednáno za 1150 :mrgreen: :mrgreen:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 02.10.18 11:42

@vertunka Hmmm, já za 145O :roll:
Ale ty boty beru jako náhradní. Ať má na střídačku, když bude mít ty lepší promočený…Jsou fakt moc tuhý ty podrážky…
Taky jsem nakoupila rukavice, i pro manžela :)

LindaPraha
Extra třída :D 13807 příspěvků 02.10.18 12:11

Ja kupuju Lidl snehule jako nahradni - kolikrat prijde ze skolky a ma sve navlhle, takze pak bychom nemohli z baraku. Jsou tvrde, ale jako nahradni staci. A rasuje je na zahrade - loni nebylo moc snehu a chodil si hrat na zahradu do zahonu. A tam mu drahe proste nedavam, jsem macecha. Mel z nich vetsinou kouli blata

mission84
Kecalka 445 příspěvků 02.10.18 12:33

Holky a co ty rukavice.Nepro­moknou nějak rychle?

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 02.10.18 12:39

@mission84 Nevím, taky mám jako náhradní. Dcera má ještě Reimy za 1000Kč, tak jsem chtěla další levnější na střídačku. Za 130Kč asi jako zázraky fakt nečekej. Ale líbí se mi to stahování kolem zápěstí, tak snad držet budou.

lucynka25
Echt Kelišová 7922 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 20:57

Já jsem zrovna ráno objednala jako každý rok do sněhu holce bundu a oteplováky a malé kombinézu, co se týče bot, jednou jsem tam koupila sněhule a horko těžko se obouvaly :zed:
Takže na sněhule prdíme a kupujeme Superfity, naimpregnujeme a vždycky jsou nohy v suchu a hlavně ve zdravé botě, na botách si zakládáme ;)
@mission84 rukavice jsou super, jen se do nich blbě leze

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >