Reklama

Kde kupujete spodní prádlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 6 inzerátů 01.10.18 17:56
kde kupujete spodní prádlo?

Ahojky, chtěla bych se zeptat přítomných žen, kde kupujete spodní prádlo? Jde mi spíš o podprsenky, mám velikost D, ale přijde mi, že přestaly vyrábět normální podprsenky, protože koupit si podprsenku je nadlidský výkon. Kamarádka to máš stejně, taky prý něco sehnat, co jí sedí je makačka, tak se chci zeptat, zda máte taky takový problém, kde máte třeba ověřeno, nebo obchody kde kupujete, popřípadě kolik jste ochotny nejvíce dát do podrpsenky? děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33677 příspěvků 01.10.18 17:59

Mám 85F a kupuji od Veny sedí mi jak p .rdel na hrnec ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10057 příspěvků 01.10.18 18:00

Kupuji značku edc tu dražší radu, v jednom butiku, za jednu dam tak 1500-2000. Jo a taková jistota je Calvin Klein, ty mi sedí dobre vždy

hapolda
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 01.10.18 18:08

Mam C a vzdy najdu vyhovujici v Timo. Kamaradka tam ale nekoupi nikdy, ma D. Prumerna cena podprdy je tak 1500

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 01.10.18 18:13

Mám 75 G. Kupuju jedině u Trioly. Žádná jiná mi tak prsa prostě nepodrzi :palec:

Pruhovaný_mýval
Kecalka 243 příspěvků 01.10.18 18:17

Caresse. Nikde jinde už nenakupuju. Mají tam velkej výběr i na mou veliksot 70 H, a ty babkovský stany, co se prodávaj jinade, nosit nebudu

JInak jsem ochotna a zvyklá dávat mezi 1000 - 2500.

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 01.10.18 18:24

Kupuji kdekoli mají obvod 65, což bohužel znamená většinou internet a posílání tam a zpět, protože nesedí každá a ani velikostí košíčků se někdy netrefím.
Cena vždy přes 2000. Levnější mám již zmiňované Calvin Klein, ale tam jsem musela nechat přešívat nedostatečně kvalitně udělané detaily.

PenelopaW
Kecalka 404 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 18:29

S ohledem na třetí těhotenství a opět změněné míry momentálně nakupuji podprsenky, které mi až tak nesedí, i když jsou třeba slušivé, a dávám za ně max. kolem 500,–. Ale svého času, když jsem měla míry ustálené, jsem šla i do podprdy klidně za 2 000,–, protože jsem věděla, že mi sedí parádně, dělá mi dobrou službu (prsa velikosti C - D při obvodu 75), a unosím ji. Ale přiznávám, že jak byla drahá, tak jsem měla tendenci si ji „šetřit“ a nosila nějaké obyč. Tahle drahá byla značky MarieJo, kterou jsem náhodou objevila vj ednom butiku, jinak jsem svého času hodně chodila do Triumphu (který ovšem v našem městě už zrušili). Moje maminka, která má podobně malý obvod, ale prsa olbřímí (tipovala bych snad už i na F), kupuje podprsenky v butiku Le Chaton v Praze, má už nějakou spešl značku, cena taky kolem 2 000,–… Kupovaly jsme i nějakou českou značku, jejíž název si nepamatuju, ale hrozně blbě se sháněla (pokud člověk chce zkoušet a nekupovat na blind na internetu, má smůlu) a ne vždy bylo prádlo s pěkným dekorem… Jinak sousedka, která má taky velmi slušné míry, kupuje nějaký určitý typ prádla na Astratexu a je velmi spokojená.

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 01.10.18 18:34

Timo, Astratex, Werso. Nejlíp mi sedí od Wersa (80 F).

Flash
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 01.10.18 18:43

Web a obchod Správné podprsenky je fajn. Doporučuju.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3516 příspěvků 01.10.18 19:02

kupuji značku sassa, taky mam kosicky D a spokojenost ;)

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 01.10.18 21:13

75F, Triumph, 1500+
Uz nedelam zadne pokusy, jine me casem tlacily nebo skrabaly.

kočkaVločka
Povídálka 33 příspěvků 01.10.18 21:55

V Brně doporučuju Dita Fashion v galerii Orlí. Sestra za nakupuje ve specializované prodejně na Pekařské. Obvylke platím něco kolem 1000. Ale drží to a vydrží.

lucynka25
Kelišová 7360 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 07:06

@onajeblond já jsem teď šíleně dlouho nemohla sehnat podprsenku, přitom mám 85C :nevim: klidně zkousnu i 90c a teď jsem byla v Tescu a kupodivu jsem sehnala úplně naplánovaně a konečně mě nic neškrtí :palec:
Já si to musím vyzkoušet, poštou už jsem se spálila akolikrát, že to nesedělo.

slunečnice94
Nováček 5 příspěvků 02.10.18 09:50

Taky jsem dlouho hledala podprsenky, které mi sednou. Kamarádka mi doporučila stránky elegant.cz, že tam mají podprsenky za super ceny a zároveň, že ji sedí perfektně. Ikdyž jse měla pochybnosti zkusila jsem to a objednala jsem si podprsenku Carmela ve velikosti 75E a musím říct, že jsem nadšená. Nevěřila jsem, že mi padne, myslela jsem si, že ji budu muset měnit za jiné velikosti, ale překvapivě jsem se dobře trefila a sedí super. :) Už přemýšlím, že si objednám nějakou další. Je sice pravda, že nemají nijak velký výběr, ale dá se vybrat. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >