Kde kupujete spodní prádlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 01.10.18 17:56
kde kupujete spodní prádlo?

Ahojky, chtěla bych se zeptat přítomných žen, kde kupujete spodní prádlo? Jde mi spíš o podprsenky, mám velikost D, ale přijde mi, že přestaly vyrábět normální podprsenky, protože koupit si podprsenku je nadlidský výkon. Kamarádka to máš stejně, taky prý něco sehnat, co jí sedí je makačka, tak se chci zeptat, zda máte taky takový problém, kde máte třeba ověřeno, nebo obchody kde kupujete, popřípadě kolik jste ochotny nejvíce dát do podrpsenky? děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 01.10.18 17:59

Mám 85F a kupuji od Veny sedí mi jak p .rdel na hrnec ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 01.10.18 18:00

Kupuji značku edc tu dražší radu, v jednom butiku, za jednu dam tak 1500-2000. Jo a taková jistota je Calvin Klein, ty mi sedí dobre vždy

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 01.10.18 18:08

Mam C a vzdy najdu vyhovujici v Timo. Kamaradka tam ale nekoupi nikdy, ma D. Prumerna cena podprdy je tak 1500

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 01.10.18 18:13

Mám 75 G. Kupuju jedině u Trioly. Žádná jiná mi tak prsa prostě nepodrzi :palec:

Pruhovaný_mýval
Kecalka 247 příspěvků 01.10.18 18:17

Caresse. Nikde jinde už nenakupuju. Mají tam velkej výběr i na mou veliksot 70 H, a ty babkovský stany, co se prodávaj jinade, nosit nebudu

JInak jsem ochotna a zvyklá dávat mezi 1000 - 2500.

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 01.10.18 18:24

Kupuji kdekoli mají obvod 65, což bohužel znamená většinou internet a posílání tam a zpět, protože nesedí každá a ani velikostí košíčků se někdy netrefím.
Cena vždy přes 2000. Levnější mám již zmiňované Calvin Klein, ale tam jsem musela nechat přešívat nedostatečně kvalitně udělané detaily.

PenelopaW
Kecalka 430 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 18:29

S ohledem na třetí těhotenství a opět změněné míry momentálně nakupuji podprsenky, které mi až tak nesedí, i když jsou třeba slušivé, a dávám za ně max. kolem 500,–. Ale svého času, když jsem měla míry ustálené, jsem šla i do podprdy klidně za 2 000,–, protože jsem věděla, že mi sedí parádně, dělá mi dobrou službu (prsa velikosti C - D při obvodu 75), a unosím ji. Ale přiznávám, že jak byla drahá, tak jsem měla tendenci si ji „šetřit“ a nosila nějaké obyč. Tahle drahá byla značky MarieJo, kterou jsem náhodou objevila vj ednom butiku, jinak jsem svého času hodně chodila do Triumphu (který ovšem v našem městě už zrušili). Moje maminka, která má podobně malý obvod, ale prsa olbřímí (tipovala bych snad už i na F), kupuje podprsenky v butiku Le Chaton v Praze, má už nějakou spešl značku, cena taky kolem 2 000,–… Kupovaly jsme i nějakou českou značku, jejíž název si nepamatuju, ale hrozně blbě se sháněla (pokud člověk chce zkoušet a nekupovat na blind na internetu, má smůlu) a ne vždy bylo prádlo s pěkným dekorem… Jinak sousedka, která má taky velmi slušné míry, kupuje nějaký určitý typ prádla na Astratexu a je velmi spokojená.

divine woman
Echt Kelišová 9183 příspěvků 01.10.18 18:34

Timo, Astratex, Werso. Nejlíp mi sedí od Wersa (80 F).

Flash
Ukecaná baba ;) 1303 příspěvků 01.10.18 18:43

Web a obchod Správné podprsenky je fajn. Doporučuju.

debra.morgan
Závislačka 4208 příspěvků 01.10.18 19:02

kupuji značku sassa, taky mam kosicky D a spokojenost ;)

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 01.10.18 21:13

75F, Triumph, 1500+
Uz nedelam zadne pokusy, jine me casem tlacily nebo skrabaly.

kočkaVločka
Povídálka 47 příspěvků 01.10.18 21:55

V Brně doporučuju Dita Fashion v galerii Orlí. Sestra za nakupuje ve specializované prodejně na Pekařské. Obvylke platím něco kolem 1000. Ale drží to a vydrží.

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 07:06

@onajeblond já jsem teď šíleně dlouho nemohla sehnat podprsenku, přitom mám 85C :nevim: klidně zkousnu i 90c a teď jsem byla v Tescu a kupodivu jsem sehnala úplně naplánovaně a konečně mě nic neškrtí :palec:
Já si to musím vyzkoušet, poštou už jsem se spálila akolikrát, že to nesedělo.

slunečnice94
Nováček 5 příspěvků 02.10.18 09:50

Taky jsem dlouho hledala podprsenky, které mi sednou. Kamarádka mi doporučila stránky elegant.cz, že tam mají podprsenky za super ceny a zároveň, že ji sedí perfektně. Ikdyž jse měla pochybnosti zkusila jsem to a objednala jsem si podprsenku Carmela ve velikosti 75E a musím říct, že jsem nadšená. Nevěřila jsem, že mi padne, myslela jsem si, že ji budu muset měnit za jiné velikosti, ale překvapivě jsem se dobře trefila a sedí super. :) Už přemýšlím, že si objednám nějakou další. Je sice pravda, že nemají nijak velký výběr, ale dá se vybrat. :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >