Mohu být těhotná?

Anonymní
14.4.21 13:12

Mohu být těhotná?

Dobrý den, předem se moc omlouvám, jenom nevím na koho se můžu obrátit.. Abych začala. Je mi 18 let a včera jsem měla intimní chvilku se svým přítelem. Neměli jsme ochranu a jenom jednou do mě vsunul, asi na sekundu.. udelal se az na nekolik minut potom kdyz jsme pokracovali v necem jinem.. myslíte si že tam byla nějaká šance že otehotním? Já vím že se mi tady někdo vysměje jenom mám strach.. Jinak to bylo 13 dní po ovulaci, takže mimo plodné období..

Příspěvek upraven 14.04.21 v 13:24

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8390
14.4.21 13:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem se moc omlouvám, jenom nevím na koho se můžu obrátit.. Abych začala. Je mi 18 let a včera jsem měla intimní chvilku se svým přítelem. Neměli jsme ochranu a jenom jednou do mě vsunul, asi na sekundu.. udelal se az na nekolik minut potom kdyz jsme pokracovali v necem jinem.. myslíte si že tam byla nějaká šance že otehotním? Já vím že se mi tady někdo vysměje jenom mám strach.. Jinak to bylo 13 dní po ovulaci, takže mimo plodné období..

Je to málo pravděpodobny, ale úplně nemožný to není. 13 dní po ovulaci, tak to máš mít cca zítra menstruaci ne? Ale pokud nechceš otěhotnět tak si takový experimenty odpusťte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.21 13:21

@JancaS84 ano měla bych ji mít dneska, ale vždycky mám zpoždění..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
14.4.21 13:26

Nechápu, jaký smysl má zasunout na vteřinu :nevim:
A už vůbec nechápu, proč nemáš antikoncepci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
14.4.21 13:26

Pravděpodobnost otěhotnění je v tomto případě minimální. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
14.4.21 13:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem se moc omlouvám, jenom nevím na koho se můžu obrátit.. Abych začala. Je mi 18 let a včera jsem měla intimní chvilku se svým přítelem. Neměli jsme ochranu a jenom jednou do mě vsunul, asi na sekundu.. udelal se az na nekolik minut potom kdyz jsme pokracovali v necem jinem.. myslíte si že tam byla nějaká šance že otehotním? Já vím že se mi tady někdo vysměje jenom mám strach.. Jinak to bylo 13 dní po ovulaci, takže mimo plodné období..Příspěvek upraven 14.04.21 v 13:24

Nulová šance otěhotnět. Den před ms určitě nebudeš plodná, a za sekundu stejně nic nestihne. By mi zajímalo co ste z te sekundy meli, krom těch nervu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
14.4.21 13:34

Teď stejně nic nezjistíš. Počkej pár dní, nejspíš to normálně dostaneš. Kdyby se víc než dva týdny nic nedělo, kup si těhotenský test. Ale podle mě na něj nedojde, ta šance je minimální.

Pokud máš takový strach z otěhotnění, tak příště bez ochrany ani krátký zásun :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
14.4.21 13:43
@JOHNDENVER píše:
Nechápu, jaký smysl má zasunout na vteřinu :nevim:
A už vůbec nechápu, proč nemáš antikoncepci :think:
:lol: to zasunutí na vteřinu by mě taky zajímalo. :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
14.4.21 14:12

To by mělo byt v pohodě:) Ale v 18 bych neriskovala, chápu ze asi nechceš brát antikoncepci, zkuste třeba Pharmatex nebo kondomy proste ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
14.4.21 14:33
@Kriss Tina píše:
Nulová šance otěhotnět. Den před ms určitě nebudeš plodná, a za sekundu stejně nic nestihne. By mi zajímalo co ste z te sekundy meli, krom těch nervu :mrgreen:

To nemusí být pravda. Ne každá to má pravidelně. Zakladatelka sama píše, že to dostane zase o pár dnů později. Já mám dceru ze styku 2 dny před MS. Celou dobu těhotenství byla mladší o dva týdny oproti MS. Druhý dítě bylo přesně dle MS a teď čekáme třetí a zase je mladší o 10 dnů.
Zakladatelko, pravděpodobnost je malá, ale nechápu k čemu takový pokusy jsou. Kupte si kondomy. V lékárně se poptej na Pharmatex, jak ti tady radily. Nechápu, že v dnešní době, kdy se otevřeně mluví o sexu a antikoncepci je pořád tolik nezodpovědných děvčat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
14.4.21 21:40

Jsem těhotná,nebo zase jenom nemocná?

Ahojky:)
Je mi 20,takže miminko by nebyl problém.

Jsem několik měsíců po konizaci děložního čípku. Ale čípek se mi prý hezky hojil a vše by mělo byt v poradku(píšu to sem, jen kdyby mel někdo podobnou zkušenost).. Takže.. Do mé poslední menstruace jsem brala antikoncepci(menstruci mívám 4 dny) první den jsem to dostala, druhy den jsem to neměla vůbec, třetí den jen opravdu malinko, skoro vůbec, čtvrtý den nic a za 2 dny jsem to zas na den dostala(jsem zmatená 😄) Od konce “menstruace” už neberu HA. S přítelem jsme se po nocích tak jako mazlili a všechna láska šla do mě (i při HA i bez ni) tuším ze to bylo po menstruaci, ze mě často palela zaha a zvracela jsem(ale buh ví, z ceho to bylo)

No, ale chtěla jsem říct, ze už mě několik dni poboliva v podbrisku(prave v těch místech, kde mě bolel ten čípek po operaci) možná jsou to i vajecniky. Není to silná bolest, tak jako poslední dva dny bolest hlavy hned po tom, co otevru oči :D
jen takové pnutí, občas píchnutí, není mi často moc dobře, hodně spím(do 13h. Odpoledne třeba) PROTOŽE NEMUZU DO 3 DO RÁNA SPÁT 😂
když se najim, není mi tolik špatně, ale jim většinou jen jednou max 2× denně. Od včera mám řekla bych silný vytok(když jsem čekala na autobus, tak jsem si myslela, ze jsem to snad dostala, tak silnej je) a teď prominte za tak přímý popis, ALE měla jsem narůžovělý výtok, jak kdyby s kousky třeba dělohy?(podobny jako po operaci) Tak nějak to vypadalo.. mám taky citlivější bradavky, chodím často curat, měla jsem průjem, pořad bych se mazlila :D mám 3 dny před ovulaci, ovulaci jsem nikdy nijak nevnimala.. testy jsem si dělala 2 včera a dnes ráno, oba byly negativní, zítra jdu na gynekologii.. Ale i přesto jsem sem chtěla napsat, zeptat se, možná hlavně i pomoct někomu, komu se bude dít to samé co mě. Nemyslím si, ze jsem těhotná(jsem dost pesimistický, na všechno mám odpověď, ze se vlastně nic neděje)spis se bojim, aby se mi nevrátila ty protivny rakovinotvorny buňky na děložní čípek..
Máte někdo nějaký názor prosím, co si myslíte, těhotenství nebo nějaký problém?
Předem děkuji za odpověď
Hezký večer. :srdce:
Luu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 10:10

Mužů bejt těhotná? I přes negativni test?

Ahojky holky mam dotaz měla sem pohlavní styk v plodnych dnech. Miminko by nebylo překážkou. Mam šestiletou cacoru. Ale dva dny před velikonočním pondelim večer ze mě vytekl kus krve. Tak sem myslela ze sem to dostala ale nic. :nevim: Pak za ctyri dny ze mě vypadl kus růžového hlenu který nikdy sem neměla. 8o Menstruace stále neprisla a to to mam pravidelně. Dva měsíce sem brala vitamin e každé rano protože sem si v lednu nahmatala bulku v prsu ale už ji tam nemám. Koukala sem ze je na podporu otehotneni 8o Menstruace má zpoždění paty den. Vždy před menstruaci se mi zhoršila hrozne pleť teď se mi zhoršila o hoodne min a měla sem trávou za to teď ne. Test stále negativni. Bolesti podbrisku mam tak cca obden teď a hlavně zada mě do toho chytaj. Při zmacknuti bradavky my vytéká jakoby mléko naredene s vodou. Nevim jak se pozná druhé těhotenství. Je to už 6let co jsem byla v jiném stavu. Tak mam dilema. Co myslíte zažil to někdo?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat