Bolest při chůzi v břiše a konečníku

Anonymní
13.4.21 18:01

Bolest při chůzi v břiše a konečníku

Ahoj holky, omlouvám se za anonym.
Jsem v 32+6 bolesti břicha mám už někdy od 16tt, po 2 potratech (revizich)
Dneska mám zrovna den, že cítím v břiše každý krok tak spíš odpočívám, ale nakoupit jsem musela. Chytla mě bolest do břicha, na chvili tvrdlo a bolest mi šla až do konečníku. Když jsem si sedla tak po chvilce byla bolest pryč. Pohyby malé cítím taky pořád stejně.
Setkala jste se s tím některá? Nebo to můžou být i takové poslicci? Jsem. Prvorodicka tak to nemám s čím porovnat.
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12184
13.4.21 18:52

Já bych řekla, že je to bohužel normální, ale jestli se ti cokoli nezdá, radši navštiv lékaře :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 19:05

@iiiv tak že mě bolí to břicho na to už jsme zvyklá, navíc mu to říkám radši při každé kontrole a vždy vše v pořádku. Dneska mě právě zarazilo jak to přešlo i do konečníku. Ale je pravda že teď odpočívám a nic mě nebolí tak snad to bude v pohodě :)

• Citovat
  • Nahlásit
953
13.4.21 19:34

Mám to taky. Každou chvíli mě někde píchá. :) Musíme vydržet. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 19:58

@Dara90 no dneska mám vyloženě den, že si přijdu jak hrozný nemehlo, nechce se mi chodit jak mě vše volí a tahá :lol: přitom poslední týden jsem měla energii na rozdávání. Doufám že se to ještě na chvíli spraví nedovedu si představit že bych takhle měla přežívat až do porodu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
953
13.4.21 20:19
@Anonymní píše:
@Dara90 no dneska mám vyloženě den, že si přijdu jak hrozný nemehlo, nechce se mi chodit jak mě vše volí a tahá :lol: přitom poslední týden jsem měla energii na rozdávání. Doufám že se to ještě na chvíli spraví nedovedu si představit že bych takhle měla přežívat až do porodu :lol:

Já jsem dnes taky k ničemu. :) ale zrovna včera jsem byla aktivní dost a bylo mi úplně super a dnes se jen válím a polehávám. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 20:30

@Dara90 jo mám to úplně stejně, premohpa jsem se jen uvařit a nakoupit jinak nic jiného :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat