Mohu na maturitní obor?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2387
15.1.25 18:42
@truelly píše: Více

Ne, dříve…jak byly slabší ročníky, gympl mimo větší město, méně „výběrový“.

Teď je možná jiná situace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.25 18:48
@truelly píše: Více

Tak záleží jakou váhu má vysvědčení. Pokud malou, stačí dobře napsat přijímačky

  • Citovat
  • Upravit
8876
15.1.25 18:59

Někde bylo vysvědčení až 1/3 bodů. Na dceřině gymplu mělo z 60 přijatých 30 samé jedničky. Počítala jsem to z výsledků a ti ostatní taky měli téměř plný počet bodů za známky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.25 19:04
@truelly píše: Více

To bude různé. Ja už tedy na gympl chodila dávno. Ale schvalně jsem hledala gxmpl, co neměl velkou váhu na vysvědčení. To bych se asi nedostala. Ale přijímačky jsem napsala rak, že jsem skončila na druhém místě.

  • Citovat
  • Upravit
8876
15.1.25 19:04

Taky záleží odkud zakladatelka je. Pokud z Prahy, konkurenci má velikou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
16.1.25 14:31

Znamky ale bere snad kazda ss, co jsem koukala, i 40%. Ale nemusi byt tak zle.
kdyz kouknes na kriteria prijimaciho rizeni, uvidis, kolik ti daji za znamky a na dipsy zase najdes z lonska, s kolika cermat body prijali posledniho, to ti muze pomoci zhodnotit tve sance.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
18.1.25 20:33
@Zlobivaslevna píše: Více
Šance je přece vždycky. Záleží jaké město. Někde berou méně, někde více. Ze 4 z fyziky, jakožto předmětu, ze kterého se nedělají přijímačky, bych si hlavu nedělala. Matiku umíš? Český jazyk? Máš kladný vztah k učení a k dětem? Co výtvarka? Hudební nadání?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
18.1.25 20:37
@Kelsey1 píše: Více

Mně na tom nic k údivu nepřijde. Známky nic neříkají. No, hezky to všem natřel :potlesk: boří mýty a předsudky.

Je naštěstí dost škol, co vysvědčení ze ZŠ neberou, ale hledí na výsledky přijímaček. Byť hloupých cermatových.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
878
4.2.25 15:49

Přijímačky jsou důležitější, nežli známky na vysvědčení

Já jsem přesvědčena, že na známkách svět nestojí..
Pokud se budeš opravdu drtit a zvládneš přijímačky.. :srdce: Nic tě nezastaví.. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2976
4.2.25 16:17

Urcite to zkus. Ja na zakladce mela trojky, ctverky a vystudovala jsem stredni. Prijimacky jsem nedelala no.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5172
4.2.25 16:45
@truelly píše: Více

Loni se u nás jedna slečna se 4 z matematiky dostala na gympl :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8876
4.2.25 18:18
@ibis píše: Více

Proboha kde? 8o byl to státní gympl???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
878
4.2.25 20:18

@truelly

Nemyslím si, že svět leží na známkách. Některé i velmi nadané děti mají nepěkné známky z různých důvodů.. Např. daný předmět je prostě nebaví s daným vyučujícím, nebo prochází nějakou osobní změnou (např rozvod rodičů atd.. ), důvodů k nepěkné známce může být mnoho..
Může se stát, že děti které měly, na základní škole trojky a čtyřky si dokázali vybudovat větší kariéru, nežli děti, kterém měly samé jedničky..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5172
4.2.25 20:22
@truelly píše: Více

Proboha 8o Čemu se divíš??? Ano, státní gympl na malém městě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8876
4.2.25 20:31
@ibis píše: Více
:D kraj? Jako tohle je u nás nemyslitelné :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze