Mohu na maturitní obor?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24773
4.2.25 20:33
@ibis píše: Více

Tak se holt dobře připravila na přijímačky. Evidentně na to měla a byla akorát lempl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5172
5.2.25 03:42
@lucad77 píše: Více

Přesně tak :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
5.2.25 18:22
@Zlobivaslevna píše: Více

Ahoj, za mě bych to zkusila. Záleží také, jakou máš přípravu z výchov apod. Jsou tam poměrně náročné zkoušky z hv, výtvarky apod.

Pokud bys chtěla pomoci, můžeš napsat, mám peďák za sebou :)

Nikol

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
5.2.25 18:42
@truelly píše: Více

Spíš záleží, kde ten gympl je. V Praze to určitě nebylo. A pak, zda to není náhodou soukromý gympl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
5.2.25 18:54
@truelly píše: Více

Proč takové zděšení? Realita. Prostě udělalo dítě přijímačky. Že má 4, no a? Tak má. Ale jak vidíš, neznamená to, že matiku neovládá. Třeba mělo blbou učitelku, co dělala dítěti naschvály, též realita.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
5.2.25 19:03
@Da12 píše: Více
:D jakože na soukromých školách se nemusíš učit jo? Aha, a maturitu za tebe taky udělají peníze automaticky.. Tak to je úlet.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8876
5.2.25 22:01
@Zeoli píše: Více

To je opravdu rarita… V životě jsem neslyšela, že by šlo na gymnázium dítě se čtyřkou na vysvědčení. A ne, fakt tomu nevěřím. 8) leda tak na nějaký soukromý. A že na soukromých školách nepomáhají u státní maturity? Tak to mám z první ruky… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze