Mohu na maturitní obor?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@ibis píše: Více
Tak se holt dobře připravila na přijímačky. Evidentně na to měla a byla akorát lempl.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Zlobivaslevna píše: Více
Ahoj, za mě bych to zkusila. Záleží také, jakou máš přípravu z výchov apod. Jsou tam poměrně náročné zkoušky z hv, výtvarky apod.
Pokud bys chtěla pomoci, můžeš napsat, mám peďák za sebou ![]()
Nikol
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@truelly píše: Více
Spíš záleží, kde ten gympl je. V Praze to určitě nebylo. A pak, zda to není náhodou soukromý gympl.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@truelly píše: Více
Proč takové zděšení? Realita. Prostě udělalo dítě přijímačky. Že má 4, no a? Tak má. Ale jak vidíš, neznamená to, že matiku neovládá. Třeba mělo blbou učitelku, co dělala dítěti naschvály, též realita.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Da12 píše: Více
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Zeoli píše: Více
To je opravdu rarita… V životě jsem neslyšela, že by šlo na gymnázium dítě se čtyřkou na vysvědčení. A ne, fakt tomu nevěřím.
leda tak na nějaký soukromý. A že na soukromých školách nepomáhají u státní maturity? Tak to mám z první ruky… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit