Moje dcera 14 let

Anonymní
2.1.20 21:42

Moje dcera 14 let

Ahoj Maminy, jsem tu nová. A úplně nevím jak to funguje tak předem se omlouvám. Potřebovala bych poradit s mojí dcerou je jí 14 a má kluka, já se tomu nebráním ale myslím si že na její věk co dělají je už hodně. Moje dcera přišla asi před 4 měsíci jestli u nás muže její kluk spát dovolili jsme jí to pod jednou podmínkou bude spát ale v jiném pokoji než ona a jí se to nelíbilo že prej si muže spát doma. Tak jsem s manželem povolili a spali v jednom pokoji vedle sebe na posteli.. první přespání bylo v pohodě ale to druhý bylo hrozný. Dcera ví že chodíme spát s Manželem brzo kvůli práci tak si počkali někdy do půl 3 do rána. Šla jsem je zkontrolovat co tam dělají a jestli je všechno v pohodě! A najednou slyším vzdychaní dcery a kluk na ní mluvil chceš to rychleji! Nevěděla jsem co mám dělat přemyslela jsem o tom celou noc 8o tak jsem si s dcerou ráno sedla a povídali jsem si a ptala jsem se jí co spolu dělali že jsem je asi slyšela ona na to odpověděla že potřebovala uspokojit. Trochu jsem se zalekla :nevim:. Po měsíci jsem u ní našla kondomy a gel..!
Maminky je to v tomhle věku normální? :?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
16083
2.1.20 21:46

Nevěřím, ty musis byt troll. Dejme tomu že budu dělat že ti věřím, kolik ke klukovi?

• Nahlásit
SAJ
8619
2.1.20 21:46

Ne, není.

Ovšem ve vašem případě pozdě bycha honit.

• Nahlásit
829
2.1.20 21:48

A co jsi čekala, když jsi je nechala spát v jednom pokoji? 8o

• Nahlásit
1305
2.1.20 21:48

Ne nadarmo se vykládá vtip, že draci, co jedli pouze sedmnáctileté panny poslední dobou vychcípali hlady. Normální to je jak pro koho. Pro tebe, která víš, že sex v rukou puberťáků je dost nebezpečná zbraň a co všechno se může stát, to normální není. Pro kluka, kterej je chodící testosteron a holku, která na něj hledí jak na svatej obrázek (a myslí si, že on má všecko pod kontrolou) to normální je. Pravda je jako obvykle někde uprostřed.

• Nahlásit
1228
2.1.20 21:50
:potlesk:
  • Nahlásit
Anonymní
@lachtanice86 píše:
Nevěřím, ty musis byt troll. Dejme tomu že budu dělat že ti věřím, kolik ke klukovi?

Je mu 14let.

@lachtanice86 píše:
  • Nahlásit
369

Pokud je to pravda, normální ve 14 to rozhodně není. Je pod zákonem.

• Nahlásit
12499

Ano, pokud Ti prijde normalni nechat 14letou holku spat s klukem v jedne posteli, tak ano, to co tam pak spolu delali je naprosto normalni.

• Nahlásit
265
2.1.20 21:51

Noo, jako ve 14ti by se nemelo, jenze… Dnesni mladez uz to tak bohuzel ma, ze zacina se vsim brzo. Ale nedivim se, matka ze me teprve bude a neumim si to predstavit. Jeste ze cekam kluka, jenze ono to muze bejt v blede modrym :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
6772
2.1.20 21:51

Určitě, hlavně ta část, jak 14 letá dcera řekne matce že potřebovala uspokojit, je velmi důvěryhodná. Tak snad příště :kytka:

• Nahlásit
3318
2.1.20 21:52

Jestli to je pravda, tak si totálně bl..

• Nahlásit
3416
2.1.20 21:52

Achjo :zed: nechat je v jedné posteli a pak se divit. Trochu poudez :roll: :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
Anonymní
2.1.20 21:54
@AnneElliot píše:
A co jsi čekala, když jsi je nechala spát v jednom pokoji? 8o

no nevěděla jsem co mám čekat. Myslela jsem že mám slušnou dceru! A nikdy by mě nenapadlo tohle

• Nahlásit
1089
2.1.20 21:56

Buď je to troll a nebo i houpací koník má větší inteligenci.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat