Reklama

Moje matka do všeho mluví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 12:59
Moje matka do vseho mluvi

Ahoj, taky vam do vseho vase matka mluvi? Je mi 33 let a ve 20ti jsem odesla z domu, hned po skole, doma se to nikdy nedalo vydrzet. Bydlim s pritelem uz nekolik let a rodice jsem videla parkrat do roka a uplne to stacilo, nez se nam narodila dcera.Ted je vidime kazdy vikend, je to strasny. Porad slysim chytre kecy co a kdy ma mala jist, jak si s ni mam hrat atd.Mala ma prarodice rada, ale ja z nich silim. :zed:

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7170 příspěvků 01.04.18 13:06

Chapu :roll: Naucila jsem se vsechno odkyvat, poustet jednim uchem tam a druhym ven, a veci si delat podle sveho. Nekdy je to ale vycerpavajici :lol:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 01.04.18 13:08

Každý víkend jste s rodiči? a kdy jste s partnerem jen pro sebe a se sebou?

Tesssa23
Kecalka 108 příspěvků 01.04.18 13:09

Ja se o to taky snazim, ale nekdy si dupnu a pak vidim ten jejich pohled. Navic se k nim budeme stehovat kvuli rekonstrukci a to asi zesilim.

Tesssa23
Kecalka 108 příspěvků 01.04.18 13:11

Rodice si brali malou o vikendu jak kdy, ale posledni dva mesice ne, protoze ma matka po operaci ruky a otec je hotovej z prace.No a nase mala je dost narocny batole.

Uju
Kelišová 6513 příspěvků 01.04.18 13:14
@Anonymní píše:
Ahoj, taky vam do vseho vase matka mluvi? Je mi 33 let a ve 20ti jsem odesla z domu, hned po skole, doma se to nikdy nedalo vydrzet. Bydlim s pritelem uz nekolik let a rodice jsem videla parkrat do roka a uplne to stacilo, nez se nam narodila dcera.Ted je vidime kazdy vikend, je to strasny. Porad slysim chytre kecy co a kdy ma mala jist, jak si s ni mam hrat atd.Mala ma prarodice rada, ale ja z nich silim. :zed:

To chce klíííd. Já s maminkou bydlím. Na jednu stranu to je ohromná výhoda(hlídání, pomoc v domácnosti), na druhou stranu…jsem já, manžel i děti neustále napomínány, že někde něco, takhle jo, takhle ne, a co támhle to atd…
S tchyní by to bylo podobné, taky do všeho všem kecá jen u ní je rozdíl, že všem říká, jak nikomu do ničeho nemluví, že to se nemá atd…Moje matka alespoň přizná, že jsme podle ni neschopný a potřebujem trochu zpérovat :mrgreen: (no učitelka, no). Ještě, že je manžel takový flegmouš a neskutečně tolerantní chlap, protože jiný, by už byl dávno rozveden, nebo hloubil díru na zahradě. :lol:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22823 příspěvků 01.04.18 13:57
@Tesssa23 píše:
Rodice si brali malou o vikendu jak kdy, ale posledni dva mesice ne, protoze ma matka po operaci ruky a otec je hotovej z prace.No a nase mala je dost narocny batole.

Takže na pohlídání jsou dobří, ale to je tak všechno.
Holka je to něco za něco. Buď máš náročný batole od kterýho si potřebuješ odpočinout a pár rad si vyslechneš, poděkuješ a doma si to budeš dělat podle sebe a nebo se naučíš postarat se o náročný batole hlavně sama a jezdit tam jednou do měsíce na návštěvu. Navíc pokud jsou ochotní si vás k sobě nastěhovat, aby jste mohli zrekonstruovat byt, tak to holt budeš muset přetrpět.

Tesssa23
Kecalka 108 příspěvků 01.04.18 17:46

Jenze jednou mesicne je pro ne malo, chteji ji videt kazdy vikend. Bohuzel jsem vic unavena o vikendu s mymi rodici, nez kdybych byla doma sama s malou. Matce porad nekdo musi asistovat a otec radsi nekam zaleze.
Manzel na ne kasle, je cholerik, takze radsi nebyva doma, kdyz prijedou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama