Reklama

Moudráky a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 09.09.18 18:29
Moudráky a těhotenství

Ahoj, chci se zeptat. Se zubarem.mame naplanovane trhani 2 spodnich zubu moudrosti. Nemam tam zanet nic, jen se mi tam dela kamen a na vic nemam horni, takze uplne ztraci smysl je tam mit. Jenze jsem tehotna a tak nejak mi rozum veli to odlozit. Protoze nac zatezovat telo hojenim a moznou infekci v tehotenstvi kdyz k tomu v podstate neni ani duvod. Uvazovaly by jste stejne? DIKY

Reklama

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 09.09.18 18:32

Jasně, když ti to nedělá problémy, tak s tím počkej.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 09.09.18 18:36

@Serpentini Dekuju za odpověd, myslim si ze i on sam rekne ze to.odlozime, je skvelej, ale rikala jsem si jestli nejsem hystericka????

Knoflice
Echt Kelišová 7811 příspěvků 09.09.18 18:39

Ví tvůj zubař, že jsi těhotná?
Před trháním osmiček by se měl udělat rentgen. Nemívají standardní kořeny. Bez umrtvení to také nejde.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 09.09.18 18:41

@Knoflice Jeste nevi, samozrejme.mu to reknu, rtg ma hotovej a umrtveni neni problem. To uz je klise. Stejne mi pristi tyden dela kanalek, ale to hojeni a otevrena rana mi prijde zbytecny risk.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 09.09.18 18:45

@Leniczka23 Podle mě hysterická nejsi. Mně když trhali první moudrák, tak se mi ještě ten den rozpadly stehy, nakonec jsem skončila s hodně hnusnou infekcí, kterou jsem léčila další měsíc.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 09.09.18 18:47

@Serpentini Noo tak ted uz mam jasno..prave ze se cokoliv muze po.. a ti nechci fakt riskovat. Takze heste jednou dikes, hezky den:kytka:

joli31
Kecalka 301 příspěvků 09.09.18 19:01

Vrchní osmička v těhotenství, naprosto bez problémů, ani jsme nevěděla, že mi ji vytrhli. Spodní osmičky, obě - děs běs. U druhé problémy dva měsíce a dva měsíce na ibalginech a aulinu. Takže pokud není problém, nešla bych v těhotenství. Zvlášt u těch spodních je větší riziko zánětu po vytrhnutí než u horních.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 09.09.18 19:20

@joli31 Dekuju za zkusenost

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5279 příspěvků 09.09.18 19:31

@Leniczka23 Moje zubařka mi řekla, že nedoporučuje trhání zubu moudrosti v těhotenství. A pokud by to bylo nezbytné, tak nejlíp v 5.-6. měsíci.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >