Možná nidace?

7
18.5.21 13:15

Možná nidace?

Dobrý den,
s přítelem jsme měli styk 10DC, o 4 dny později mě bolel levý vaječník a píchalo v podbřišku (normálně se to asi neděje, moc se nesleduju, tak nevím, možná to byla ovulace :nevim: ). 18 DC jsme měli styk znovu. 19 DC jsem měla trochu světle červené / růžové krve na papíře, ale jen jednou večer a dnes ráno (20DC), opravdu minimální množství. Tak vám nevím, můžu být těhotná mohla to být nidace? Test dnes ráno negativní (vím, že testovat se mám až po ms, ale byla bych ráda alespoň za ducha). Cyklus mám 28 - 29 dnů, nevím, kdy mám ovulaci, zkoušíme to první měsíc, ale byla bych samozřejmě ráda, kdyby to vyšlo. Díky za postřehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
999
20.5.21 19:22

Ahoj, ja mela nidacni krvaceni 6.den po ovulaci, bylo to jenom na papiru a pak jeste obcas dalsi 2dny. To jsem hned poznala, ze jsem tehotna. Takze si myslim, ze tehotna muzes byt. Ja otehotnela 3× hned na poprve. Dej pak vedet jak vysel test az budes testovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
20.5.21 21:30

@MonaSun No, já to mám do teď, tj. třetí den, je to světle růžová krev a úplně minimum, třeba 2× za den. Menstruaci mám mít nejdřív za 5 dnů, moc si přeji, ať to vyjde, ale nevím, asi to trvá už dlouho. 2 dny zpět jsem měla křeče, jak kdybych měla dostat MS a dnes mám celý den migrénu, tak nevím, co z toho bude. Spíš se obávám, že MS opravdu přijde :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
21.5.21 06:38

@xlenka95 krece na ms mit muzes pri tehotenstvi, hlavne na zacatku. Ja je v prvnim tehotenstvi mela az do 3.mes. To se tam zahnizduje vajicko, deloha se roztahuje, pak boli panevni kosti jak se roztahujou. Porad budou nejake bolesti. A to nidacni krvaceni muze byt i nekolik dni uplne lehce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.5.21 15:34

@MonaSun Děkuji za uklidnění, dnes jsem první den v pohodě po všech stránkách. Teď ještě vydržet ty 4 dny, snad MS nepřijde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.5.21 14:59

Tak MS nebo něco na ten způsob jsem dostala včera, nicméně vložku mám prakticky čistou, ale na papíře nebo v záchodě čisté červené krve docela dost. Avšak bez sliznice. Tak jsem z toho trochu zmatena, čekám, co bude zítra. Obvykle mívám menstruaci první dny nejsilnější, teď to vypadá naopak. Celý tento měsíc byl zvláštní, test mám samozřejmě negativní. Ale tak snad se nám zadaří příště :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
27.5.21 15:09

@xlenka95 to me mrzi jestli to nevyslo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat