Ovulační test - proběhla ovulace?

66
17.5.21 16:59

Ovulační test - proběhla ovulace?

Ahoj, prosím o radu. Tenhle měsíc poprvé zkouším ovulacni testy - viz foto. Dnes 13.DC a čárka je slabší než včera, je možné, že včerejší byl pozitivní? Nebo teprv přijde? Podle cyklů nemohu vědět, poslední cykly - 30, 30, 46, 27, 29, 50 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.5.21 17:45

Negativni jsou vsechny. Ovu klidne muzes mit az 38dc, kdyz jsi mela cyklus i 50 dni. Pozitivni ovu test hlavne neznamena, ze skutecne k ovu dojde. Pri takhle nepravidelnych cyklech ti to s ovu testama poleze dost do penez a ani jistotu 100% ovulace mit nebudes. Levna a celkem presna metoda je mereni bazalni teploty. Tam ti to ukaze ovu ale az zpetne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
17.5.21 17:52

@PastikaJatrova Budu testovat dále, tak uvidím. Teplotu jsem také začala měřit posledních par dni, ale v tom se zatím moc nevyznám. 3 dny po sobě 36,6 a dnes 36,4. Snažíme se o druhé mimi už půl roku a zatím nic 😞 beru cca měsíc Inofolic, tak jsem si říkala, ze tenhle měsíc zkusím vyzjistit chování těla během cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
17.5.21 18:02
@Hvězda13 píše:
@PastikaJatrova Budu testovat dále, tak uvidím. Teplotu jsem také začala měřit posledních par dni, ale v tom se zatím moc nevyznám. 3 dny po sobě 36,6 a dnes 36,4. Snažíme se o druhé mimi už půl roku a zatím nic 😞 beru cca měsíc Inofolic, tak jsem si říkala, ze tenhle měsíc zkusím vyzjistit chování těla během cyklu.

Bazalni teplotou se nemuzete ridit z jednoho cyklu. Z te jde neco vycist az podle grafu, kdy je merena dlouhodobe.

Jinak ovulacni test neni pozitivni ani jeden. Ale s vasimi cykly je dost mozne, ze nejakou dobu potrva, nez ji vubec vysledujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
17.5.21 18:22

Jak už bylo řečeno, pozitivní test zatím nebyl. Intenzita testovací čárky během cyklu kolísá, ale na pozitivním testu musí být opravdu obě čárky stejně silné. Chce to testovat dál. První sledovaný cyklus je takový na zkoušku, něco se z výsledků vykouká až zpětně. Nějaká pravidelnost se dá vysledovat až po několika měsících poctivého měření a testování.

Podle BT to zatím taky na ovulaci nevypadá, i když to jenom střílím od boku. Pozná se samozřejmě až z finálního grafu, který je dvoufázový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 23:34

@Hvězda13
Projdi clanky na netu o ty bazalni teplote a kdyby te to chytlo a potrebovala bys neco vedet, tak mi napis zpravu a ja ti poradim, vysvetlim atd, kdyz to bude v mych silach :) s dlouhymi nepravidelnymi cykly mam bohate zkusenosti a i tak jsem otehotnela. Dokonce jsem uz cca 10 dpo podle bazalni teploty vedela, ze jsem tehotna :srdce: ale uz jsem mela vic grafu pro porovnani. Da se tim vysledovat dost veci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat