Možná otrava domácí chemií

Napsat příspěvek
Velikost písma:
35964
20.8.23 14:23
@Ťarbík01 píše:
Pro tvé uklidnění. Na toxikologickou linku jsem volala několikrát. A jelikož jich tam není moc (na TL), tak vím o jaké paní mluvíš.
A můžu tě uklidnit. Ta paní s přízvukem je velice dobrá a chytrá. :palec:
Takže buď v klidu. Má fakt přehled a pálí ji to.
Ještě je tam takový starší pán a ten je taky dobrý. Kdyby náhodou. S odpovedi se tedy nemaze, ale dobrý je. :mrgreen:
Pak tam jsou další paní a ty jsou taky fajn.
Jedno období jsem tam volala víc než bych chtěla.

Co doma děláte, že tam znáš skoro všechny? Já nikdy neměla potřebu se o to ani zajímat, že taková linka existuje 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42521
20.8.23 14:24
@pikola píše:
Co doma děláte, že tam znáš skoro všechny? Já nikdy neměla potřebu se o to ani zajímat, že taková linka existuje 8o

Já volala 1. A jednou lékař.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14695
20.8.23 14:27
@pikola píše:
Co doma děláte, že tam znáš skoro všechny? Já nikdy neměla potřebu se o to ani zajímat, že taková linka existuje 8o

Já tam volala jednou, když mi syn vycucnul celou náplň z geloveho pera :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
20.8.23 14:29

@Havlova @Semtex to chápu, stane se, ale proč tam člověk volá několikrát?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
20.8.23 14:30

Tak jsem tady chtěl být anonymní a už nejsem. :D
Ona ta úzkost člověka nutí reagovat iracionálně a to je hold u mě vidět.
Tohle se stalo ve čtvrtek a stále hledám něco, co by mě uklidnilo, abych na to nemusel myslet. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42521
20.8.23 14:34
@pikola píše:
@Havlova @Semtex to chápu, stane se, ale proč tam člověk volá několikrát?

Nevím, asi blbá shoda náhod?
Právě jsem zjistila, že šéfem kliniky, pod kterou tox. centrum spadá je Rus nebo Ukrajinec. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42521
20.8.23 14:36
@Daniel17 píše:
Tak jsem tady chtěl být anonymní a už nejsem. :D
Ona ta úzkost člověka nutí reagovat iracionálně a to je hold u mě vidět.
Tohle se stalo ve čtvrtek a stále hledám něco, co by mě uklidnilo, abych na to nemusel myslet. :?

Jsou děti, co to i ocucají v tom záchodě. A přežijí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
694
20.8.23 14:36
@Daniel17 píše:
Tak jsem tady chtěl být anonymní a už nejsem. :D
Ona ta úzkost člověka nutí reagovat iracionálně a to je hold u mě vidět.
Tohle se stalo ve čtvrtek a stále hledám něco, co by mě uklidnilo, abych na to nemusel myslet. :?

A existuje vubec neco, co te uspokoji a nebudes dal patrat? Ja bych totiz rekla, ze si vzdycky najdes duvod, proc to nestaci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30324
20.8.23 14:40

DM přidává i to věcí do myčky hořkou látku a při špatném umytí je to cítit. Takže pokud jdi necítila hořkou příchuť, tak věřím, že je to OK.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2200
20.8.23 14:43

@pikola mám dvojčata co vymyslí kde co. :nevim: Takže jsme volali když syn lízal panty u dveří a ty jsou namazany nějakým kolomazem, pak u známých na zahradě otrhal Vistárii, pak ještě jednu kytku (nevím název), pak v lese ohmatal síť proti kůrovci, pak sousedi natírali plot vyjetým olejem a děti se na to přilepily a to je snad všem :think: :mrgreen:
Jako ono se člověk otočí na jedno dvojče a druhé už má něco v puse. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2200
20.8.23 15:00

Prostě každé dítě je jiné a některé jsou takové, že ocucaji kde co. Takže jsem přijela ke známým a vyndala jedno dvojče, šla vyndat druhé a mezitím první otrhalo Vistárii. Která je jedovatá. Šla jsem u známých na WC, poprosila o hlídání dvojčat. Přijdu ti zpět a syn tam trhá nějakou jedovatou pokojovku a kámoška si hrála s dcerou. :nevim:
Pak lízání těch pantů byla taky rychlovka.
Síť na kůrovce v lese byla roztrhaná a rozlitana v okolí a děti to sbíraly. Já nevěděla že to je síť proti kůrovci. Až po chvíli jsem to zjistila. Byla tam hromada, přes ni síť s nápisem nesahat a kus size byla roztrhaná a rozlitana :nevim:
Prostě já to holt přitahuji ty blbé náhody.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2200
20.8.23 15:03

@pikola @Havlova @Semtex jsem vás zapomněla označit.
Proč jsem volala vícekrát, je vysvětlení viz příspěvek předtím. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
20.8.23 15:22
@pikola píše:
@Havlova @Semtex to chápu, stane se, ale proč tam člověk volá několikrát?

No, když dítě zjistí, že ta gelovka je docela dobrá… :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
20.8.23 15:23
@Ťarbík01 píše:
@pikola @Havlova @Semtex jsem vás zapomněla označit.
Proč jsem volala vícekrát, je vysvětlení viz příspěvek předtím. :mrgreen:

Tobe uz ten seznam meli rovnou poslat mailem :mrgreen: ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
20.8.23 15:32
@Anonymní píše:

Na Toxikologickém středisku mi bylo sděleno, že přípravek byl naředěný a na talíři toho jistě nemohlo moc zůstat, ale i tak mě to neuklidnilo a ještě má důvěra nebyla k odpovědi taková, protože mi odpovídala paní, kde jsem registroval ukrajinsky přízvuk.

Hele možná tě to překvapí ale Ukrajina není země 3. světa. Mají tam dobré lékaře. No v vzhledem k tomu že je u nich válka je pochopitelné že utekli a teď pracují jak mohou. Ta paní má zcela určitě potřebou kvalifikaci :roll: Ne, fakt nejsou ukrajinky jenom uklizečky.
Kde se takový hloupý názory berou :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný