Koupě MP3, MP4 poradíte?

5140
6.10.10 21:11

MP3 MP4 poradíte??

Ahoj holky

Mám veliký problém pokazila se mi moje mp3 a tak ted vybírám novou a nevím jakou vybrat, v obchodech jsem byla ale takový výběr jako na netu není ale tam zase nevidím jestli to má všechno co chci a nedokážu si představit velikost :think:

Prosím máte někdo doma mp4 se kterou jste maximálně spokojená a mohli by jste mi ji doporučit?? 8-o Chtěla bych co nejmenší, aby měla klips na přichycení třeba za tričko( není podmínkou ) aby to mělo sluchátka které jsou malé a nenápadné (abych to mohla nosit v práci :mrgreen: ) a nebyli to obyčejné sluchátka co se dávají hned do uší ale měli takové to co se dává za krk aby když vypadne sluchátko tak to nespadlo na zem :think: chápete co myslím nevím jak to popsat :oops: aby to mělo dobrý zvuk a aby doba přehrávání byla aspoň 20 hodin 8-o

Víte někdo o něčem takovém????

Jsme asi náročná :oops:

Moc děkuju za každou odpověd :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18
6.10.10 21:16

A jakou jsi to měla do teď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
6.10.10 21:28

Jé přidávám se k dotazu, Kristýně se pokazila MP4 od Sencoru dovezená z USA a sháním novou aspoň MP3 na vánoce. Je pro mě důležitá i cena, ale to neznamená, že chci to nejlevnější, to fakt ne. Sama vím, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit levné věci..... čili zlatou střední cestu.

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
6.10.10 21:35
Lesuom píše:
A jakou jsi to měla do teď?

http://www.jps.cz/…/MP3Teac.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
19.7.12 17:16

Prosím poraďte mp4, jakou máte a jste spokojení. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
17.5.13 19:12

Potrebuju koupit MP3 prehravac, tak do cca 1500 Kc a chtela bych, aby se nabijel nabijeckou, jako mobil - poradte, prosim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
17.5.13 20:18

@Barca12345 :mavam: máme tenhle - http://www.zbozi.cz/…or-spv-4301/ je to teda sice mp4, ale naprostá spokojenost i sluchátka jsou pořád v pohodě (máme ji přes rok) a malá si na ni v autě pouští pohádky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
17.5.13 20:19

A nabíjí se nabíječkou a dá se i přes USB kabel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama