Mravenčení na boční straně jazyka

253
25.10.16 21:29

Mravenčení na boční straně jazyka

Ahoj všem. :mavam:
Už asi druhý den mám pocit, že mě mravenčí na boku jazyka, není to neustále, jen občas za den. Nevím jestli s tím zajít k lékaři nebo to vymizí, jestli to není ze stresu. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12330
25.10.16 21:45

Já jsem plašan a měla bych strach z mrtvičky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3323
25.10.16 21:54

Občas se mi to taky stává jako by vzadu u posledních stoliček. Vždycky to zmizí a nenapadlo mě to řešit :nevim:. Ale pokud se necítíš tak k doktorovi jdi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
253
25.10.16 22:02

@zuza92 přesně tam. :mrgreen: Ale myslím, že to je tim stresem, prý to muze byt i tetanie. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
262
25.10.16 22:18

Já trpím komplikovanou migrenou, u které mi občas brni buď celý jazyk, špička, nebo jen pulka :zed: Jestli to po nějaké době nezmizí, tak bych asi k lékaři zašla. Pro jistotu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3323
26.10.16 07:31

@Samantha25 nedostatkem hořčíku taky trpim. Užívám ho dlouhodobě, ale přímo tetanii mi nikdo neprokázal. Vlastně to ani nikdo nikdy nezjišťoval. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.17 14:50

Mám něco podobného. asi je to mravenčení jazyka a k tomu pocity k nutkání na polykání.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.