Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahoj všem. ![]()
Už asi druhý den mám pocit, že mě mravenčí na boku jazyka, není to neustále, jen občas za den. Nevím jestli s tím zajít k lékaři nebo to vymizí, jestli to není ze stresu. ![]()
Občas se mi to taky stává jako by vzadu u posledních stoliček. Vždycky to zmizí a nenapadlo mě to řešit
. Ale pokud se necítíš tak k doktorovi jdi.
@zuza92 přesně tam.
Ale myslím, že to je tim stresem, prý to muze byt i tetanie. ![]()
Já trpím komplikovanou migrenou, u které mi občas brni buď celý jazyk, špička, nebo jen pulka
Jestli to po nějaké době nezmizí, tak bych asi k lékaři zašla. Pro jistotu ![]()
@Samantha25 nedostatkem hořčíku taky trpim. Užívám ho dlouhodobě, ale přímo tetanii mi nikdo neprokázal. Vlastně to ani nikdo nikdy nezjišťoval. ![]()
Mám něco podobného. asi je to mravenčení jazyka a k tomu pocity k nutkání na polykání.