Mrtvy zoubek?

klaarkaC
28.1.10 09:25

Mrtvy zoubek?

Ahoj, dnes jsem si vsimla, ze muj syn (3 roky) ma jeden zoubek (jednicku nahore) takovou zlutou, bez lesku a jakoby hrubou. Oproti ostatnim bilym a hladkym zoubkum je to fakt rozdil. U zubare jsme byli v prosinci a zuby cistime celkem pravidelne, takze myslim, ze se to muselo objevit tento tyden. Jedine co me napadlo, ze syn se nekde bouchnul do zubu a zoubek odumira … nevite, co by to mohlo byt?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12332
28.1.10 09:34

klárko při jde mi to jako reálné, já jsem měla podobné příznaky u toho mémo mrtvého zubu - ani jsem o tom nevěděla, že je mrtvý, dokud mi to dr. neřekla a byl taky tmavší, asi se mi to stalo při sportu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
28.1.10 10:29

klárko je to opravdu možné… asi by se na to měl zubař podívat rentgenem, jinak to nezjistí. „naštěstí“ je to jednička, i kdyby musela ven, tak ty se vyměňujou nejdříve… ale hlavně aby nebyl poškozený i zoubek pod ní, i když ve 3 letech to není moc pravděpodobné, je ještě vysoko…
chtělo by to tam zoubek udržet co nejdýl k 6 letům…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
28.1.10 16:02

Ahoj, moc diky za odpovedi … i kdyz z toho moc radost nemam. Peclive jsem zoubek dneska prozkoumala a ta barva je spis takova seda. Syn sice pada porad a vsude, ale vubec si nejsem vedoma, ze by spadnul na pusinu a ze by mu tekla krev. No budeme muset zase k zubari a to jsme tam byli pred mesicem a vse bylo ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jpichova
25.5.11 13:07

Ahoj,
já osobně mám mrtvý zub a to právě 1. Udělal mi to doktor svým lajdáckým přístupem ve 13 letech. Byl to řezník a léčil mi zánět v zubu tak,že mi tam vyvrtal díru a infekce musela do měsíce sama ven. Jewn si matně pamatuji,jak pořád telefonoval a pak si hovado neumyl ruce. Pak jsme šla na kontrolu k jiné lékařce a ona říká 1 mrtvá a bylo. Mám ho do šeda,ze začátku se strašně viklal a já se bála,že vypadne. Dr.mi nabízela vymlátit a dát nový,ale mám kamaráda a ten na jeddničku čekal 5 let než se mu uchytil ten vrut v dásni a to bych jako ženská opravdu nechtěla :-(.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama