Reklama

MS antikoncepce a sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 18:26
Ms antikoncepce a sex?

Ahojky chtěla bybch se zeptat na takovou malou věc, beru antikoncepci a vím, že i přes 7 denní pauzu jsem chráněná, ale chci se zeptat, ted jsem měla ms a přítel se chtěl do mě „udělat“,ale řekla jsem mu, že raději ne že tomu moc nevěřím, a tak se vás chci zeptat, zda opravdu je ta žena chráněná tak dobře, ikdyž je v té pauze stejně jako když bere prášky? a jestli je větší pravděpodobnost že selže spíš při těch 21 dních kdy se berou prášky a nebo při té menstruaci? popřípadě jak to máte třeba vy? děkuji moc za odpovědi

Reklama

Reakce:

xammy
Kecalka 440 příspěvků 22.01.17 18:39

Jsi chranena porad stejne, i v pauze. Nespolehlivost HA zpusobuje nepravidelne brani/vynechavani pilulek.

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 22.01.17 18:43

Pokud bereš prášky jak máš, jsi chráněna i v pauze. Ne nadarmo je v krabičce příbalový leták.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 18:55
@radkka píše:
Pokud bereš prášky jak máš, jsi chráněna i v pauze. Ne nadarmo je v krabičce příbalový leták.
@xammy píše:
Jsi chranena porad stejne, i v pauze. Nespolehlivost HA zpusobuje nepravidelne brani/vynechavani pilulek.

ano to já beru pravidělně, dávám si na to sakra pozor :)

xammy
Kecalka 440 příspěvků 22.01.17 19:01

Pak muzes byt bez obav :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:46
Sex na konci MS

Dobrý večer děvčata, dobrala jsem první platíčko antikoncepce. MS se dostavila jak měla v 7 denní pauze. Na konci MS ( když už jsem jen špinila) jsme se s přítelem vyspali. 2 dny po styku jsem měla narůžovělý výtok a od té doby takový divný pocit v podbřišku. Máte někdo zkušenosti? Myslíte že by se mohlo stát že i přes HA bych přišla do jiného stavu? Kdy si udělat test? :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama