Ms nikde, bolesti, nevolnosti, test negativní

12.10.20 17:44

Ms nikde, bolesti, nevolnosti, test negativ

Ahoj holky, jsem tu nová a předem se omlouvám, pokud tu tento dotaz už je. Poslední ms jsem měla 13.9.2020 a cyklus mám + - 28 dní. První den po skončení ms jsem s pritelem měla nechráněný styk a vsechno skončilo ve mne :D.

Dnes mám 2 dny zpoždění ms, přes den se mi motá často hlava, zvedá se mi žaludek z věcí, které mi dřív nevadily, ale co nejvíc, tak mě pobolívá a píchá v podbřišku, nejčastěji levá strana. Těhotenský test (proužky DR.Max) jsem dělala jak včera, tak i dnes a oba byly negativ. Mám ještě s testováním počkat nejaky den nebo volat na gyndu o radu? Setkala se s tím některá z vás? Děkuji a hezký zbytek dne všem :kytka: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.10.20 18:38

Ahoj klaro,

zkus dělat testy obden. Těhotná být můžeš ale taky i nemusíš. Ovulaci víš kdy máš? nebo spíš kdy si jí měla?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 18:40

Já mam třeba 7 dní zpoždění a stále testy negativní. Taky čekám. Někdy se mi točí hlava, píchá mě v břichu pak na levé i pravé straně. Někdy mám pocit zvracení ale zvracet nejdu. Hlavně si nic nenatoukavat do hlavy. Tím pak aji ms zpoždíš, protože máš stres z toho a stále na to myslíš. :* Dej mi vědět jak na tom jsi :*

• Citovat
  • Nahlásit
9
13.10.20 13:50

Ahojky, taky se pridávám s manželem se snažíme o miminko už nějakou dobu, ale žádný měsíc to nevyšlo. Jinak předevčírem jsem měla dostat MS a pořád nepřišla. Dnes jsem testovala a výsledek negativní. Takže také nevím jak na tom jsem. :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.20 17:18

Tak dneska jsem delala znovu, stále negativní. Ms taky stále nikde, ale bolesti podbrisku přetrvávají a přidala se i bolest prsou… budu dal čekat a doufat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
14.10.20 17:48
@klara.milcinska píše:
Tak dneska jsem delala znovu, stále negativní. Ms taky stále nikde, ale bolesti podbrisku přetrvávají a přidala se i bolest prsou… budu dal čekat a doufat :palec:

Jo tak jsme na tom stejně. :D stále nic. Už jsem vyhrožovala manželovi, že jestli se to ještě tak 3 měsíce za sebou nepovede tak povali na spermiograf :D :D tak držím palečky aby to vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verča1340
14.10.20 19:35

Ahoj,
Testy od dr max se mi vždy ukázaly až později, pokud chceš jít cestou testování tak doporučuji koupit ClearBlue tento 8) https://www. drmax. cz/clearblue-plus-tehotensky-test-1ks#
Nebudu tě přesvědčovat že máš počkat s testováním, ono se to dobře radí ale hůř dělá :lol: co ale mohu doporučit je trochu neobvyklé ale u mne osvědčené, netestovat hned s první ranní močí, ale s tou druhou. Zní to divně, ale vždy jsem měla s tou druhou silnější čárku než hodinu předtím.
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 19:58

@Verča1340 Takže testy Dr. Max nejsou zase až tak dobré? Mám dnes dva dny zpoždění MS, také mi je nevolno a i další těhotenské příznaky a test dnes negativní. Snažíme se tedy pouze první cyklus, ale ráda bych věděla, jestli to vyšlo nebo ne. Hlavně kvůli situaci v práci, honíme se tu jako blázni, jelikož tu nemá skoro kdo dělat. Začíná přibývat lidí v karanténě, nerada bych tu něco chytla. :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Verča1340
14.10.20 20:14

Já je nejdřív kupovala, protože jsem všude četla jak jsou super, ale za mne proste ne. Celkově jsem de stala zastáncem těch velkých testů s obří sací tyčinkou. Přijde mi to logické protože nasají mnohem větší vzorek než ty malinkaté proužky :think: Určitě doporučuji si připlatit za pořádný test. Pokud jsi těhotná, tak ti to ten Clearblue určitě ukáže, je dělaný i na předčasné testování :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 20:40

Tak já ještě asi nejspíš pár dní počkám, třeba se ještě ms dostaví. Kdyby ne, zkusím ten Clearblue :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 20:50

@Verča1340 Já jen, že jsem tu hodně četla, jak jsou tyhle testy spolehlivé, že ukazují dvě čárky už i před vynecháním ms. Považovala jsem se už za netěhotnou, tak uvidíme. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
14.10.20 21:03

@Verča1340
Tak jsem teď letěla v Kauflandu do Dr.Max a maji zavřeno, tak zítra no, ale děkuju za radu! :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verča1340
14.10.20 21:41

Zkontroluj si na netu Dr Max zda ho zrovna ve tvoji lékárně mají ;) my máme Maxe taky u nás ve městě ale musím pro to do úplně jiné lékárny protože u nás ho zrovna nemívají :zed: dá se to sice objednat a doručit na prodejnu, ale to zase trvá tři dny tak možná budeš muset zkusit více lékáren 8o ale stojí za to :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 23:54

@klara.milcinska zítra dej vědět, jak si dopadla, třeba mě to inspiruje. :)

• Citovat
  • Nahlásit
171
15.10.20 07:48

Taky se mi to stalo. Taky to může být falešné těhotenství, jak si to žena přeje a už si vsugeruje, že je, tak někdy dokonce i test vyjde pozitivní, ale doktor ji pak schladi, že těhotná není. Taky se mi stalo, že jsem mela snad všechny příznaky těhotenství, meskalo mi to 2 týdny, test negativní, ale testy se můžou mýlit, už jsem byla objednaná na gyndu ať mi to doktor potvrdí/ nepotvrdí a v ten den ráno přišel menzes, tak už jsem nikam nesla. Bylo to jasný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama