Zpožděná ms, test negativní

1630
21.1.20 17:16

Ms, tehu a cipek

Dobrý den, vlastně vůbec nevím, jestli bych sem takovy dotaz mela psát, když ctu tolik shazovani žen s podobnymi dotazy. Ale neda mi to a zkusim, treba ma někdo zkušenosti :) vy co mate chut urážet, zdrzte se prosím odpovedi :)… Mam zpoždění ms, mela přijít v nedeli. Vcera velké bolesti bricha, zad a bylo mi spatne stejne jako kdyz prichazi ms. Ale ona nikde. Testy negativní. Cipek byl vcera mekky (sleduji více cyklu, snazim se mu porozumět a jinak mam celkem prehled) a tak uprostřed. Dnes mi prijde o neco výš, tvrdost tak napul, určitě tvrdsi nez vcera a zjistila jsem ze neni kratky jak jsem si myslela, ale je to okolo nej všechno tak natekle, že jen placaty pusobil. Kdyz jsem ho obkrouzila prstem tak jsem zjistila ze ma centimetr ze spodni strany určitě, byl az po spodek nehtu na prstu, jen jak je to kolem natekle a mekke tak je v tom jakoby schovany. Zeshora je kratky. A je zavřený. Mate nekdo zkušenost? Byva to pred ms uvnitr tak natekle? ???? Myslim ze se jen nekde coura kdyz je test negativní. Děkuji za rozumné odpovedi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.1.20 17:59

Těžko říct, já osobně bych si cipet takto neohmatavala ani nejcistcima rukama :nevim: jinak zkus test déle a uvidíš. Držím palečky ať ti to vyjde :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1630
21.1.20 18:07
@Anonymní píše:
Těžko říct, já osobně bych si cipet takto neohmatavala ani nejcistcima rukama :nevim: jinak zkus test déle a uvidíš. Držím palečky ať ti to vyjde :srdce: :srdce:

Děkuji za odpověď :) kdyz to nevyjde, nic se neděje, netlacime na to. Spis me zajima co se v mem tele odehrava. Těhotenství by bylo jen bonus :) jinak co se zavleceni infekce tyce tak kdyz so clovek umyje ruce, ono to tak hrozné nebude :) zkousim pred ovulaci, pri ovulaci a pak pred ms. Muj byvaly doktor ani aktualni doktorka proti tomu nemeli žádnou namitku. On takový sex kdy zrovna nevybehne chlap ze sprchy je snad jeste horsi nez umyta ruka :D ještě jednou děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 22:17

Ahoj, a víš kdy přesně byla ovulace, když máš svoje tělo tak vysledované? Já se vždy řídila tím, takže u druhého syna jsem měla ovulaci až 24. den cyklu (cykly jsem mívala 29 dní) a tak samozřejmě slabá čárka byla na testu déle, bylo to až kolem osmého dne vynechané menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1630
22.1.20 06:36

@BonnieHetty ano mam ji kazdy mesic 15dc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama