Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,zda některá nemáte zkušenost s paní doktorkou Kneisslovou na Benešovce?čekáme mimi v červnu a řeším pediatra a tuhle paní doktorku máme kousek od baráku
díky za odpovědi ![]()
Kamaradka s ni byla spokojena, tak jsem tam sla nechat nastrelit Zuzce nausnicky (nase MUDra nenasreluje) a zklamal me takovy ten obecny pristup. Ordinace je v patre, kocarek se musi nechat dole v chodbe, kam chodi milion lidi do lekarny. Jak jsem s tim nepocitala, tak jsem se snazila pobrat vsecko do rukou, do toho zmitajici se kojenec, no labuzo
A kdyz jsem se zeptala, zda maji vytah, tak mi bylo skoro vynadano, ze to vsecky maminky zvladaji.
Ale jak pisu, je to jen jednorazovy dojem, kamoska je u ni spokojena ![]()
Doktorka Kneisslová je velmi milá,zodpovědná.Chodíme k ní dlouhé roky a je pečlivá,jsme s ní maximálně spokojeni,můžu doporučit!!!