MUDr. Beneš - Prenatální centrum Brno Veveří

2.6.16 13:32

Mudr Beneš prenatální centrum Brno Veveří

Máte zkušenost s Mudr Benešem v prenatálním centru Brno Veveří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

153
2.6.16 15:44

Jooo byla jsem uněj a je celkem vpohodě. Milej a vše vysvětluje, takže jsem byla spokojená. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
20.7.17 17:54

@Zuzkačerná5 tak jaky byl? ja tam pujdu v zari :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
25.11.17 09:33

Včera jsem byla u Mudr. Beneše na NT screeningu a byl v pohodě :) Vše popisoval, sice trochu mumlal - přítel říkal, že musel hodně napínat uši, aby mu rozuměl, ale já jsem ho slyšela docela dobře. Byla to rychlovka (10 minut), ale když bylo vše hned vidět a v pořádku, tak proč ne :) Jediná výtka k Prenetalu (Beneš za to nemůže :D) - došly jim flash disky, takže jsme dostali jen jednu vytištěnou fotku.. takže pokud se někdo teď chystáte a chcete fotku i v elektronické podobě, tak si pořiďte svoji (musí být nová original zabalená), jinak vám to tam nenahrají. Na email neposílají - tím jsme Beneše trošku rozhodili - říkal, že na to tam opravdu nemají čas.. :D Co se týká určení pohlaví, tak sám nic neřekl, když se přítel ke konci zeptal, tak odpověděl, že pokud chceme, tak nám může říct svůj tip, ale že to moc nejde vidět, že zrovna v těch místech má pupeční šňůru.. Tipuje kluka, tak uvidíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
25.11.17 14:51

Jo, ja zapomnela napsat z toho zari :), pan doktor byl strasne hodny i sestricka :), maji za to oba u me plus, akorat mimi nespolupracovalo, takze jsem tam byla asi 3 hodiny, ale nakonec se trosku natocilo, tak aspon si ho mohl pan doktor premerit, ale pohlavi mi teda nerekl.. teda rekl, ze to bude kluk a asi za 10 vterin, ze to spis bude holka :-D a pak, ze nevi, proste to mimi se schovava jak muze, do dnes nevim, co to bude, bud kluk nebo holka no.. achjo :-D. Muj dr. tam pak videl pindika, ale mohla to byt i snura.. carku pry nevidel..tak ja nevim, ale dr. Benes byl moc hodny :) :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5262
4.5.19 17:09

Zkousim obnovit diskusi. Najde se tu nekdo dalsi kdo byl na NT+ u Dr. Benese? Zajima mne. jakou ma uspesnost s urcenim pohlavi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
28.2.20 10:24

Taky zkusím obnovit diskuzi. Jakou úspěšnost s tipem pohlaví máte u Dr. Beneše v brněnském prenatalu? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama