Multifukční kolébka Regína

235
27.6.13 20:36

Multifukční kolébka Regína

Maminky máte někdo zkušenost s touto kolébkou? Prosím o názory, děkuji http://kolebky.heureka.cz/…specifikace/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
497
27.6.13 20:40

Vydrží ti na 4-5 měsíců, pak se budeš bát, až se bude dítě přetáčet. Já měla kolíbku a už bych si ji nekoupila. Pěkný, milý, no ale brzy zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
27.6.13 20:43

@andrea85
mi se libila na netu, dost jsem o ni uvazovala, ale pak jsem ji videla ve skutecnosti v jednom obchode a tam se mi nelibila vubec - nepusobila kvalitne, divny material, celkove proste me zklamala.
funkcnost posoudit nedokazu, treba je dobra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
27.6.13 20:49

@smultul No já to tak nějak odhadovala, že to budu mít max do půl roku :-( Jde mě o to, že máme malinkou ložnici a tak klasickou postýlku tam nedám, a tak mě napadla tato varianta, že by nám to pro začátek staččilo a pak už by mimi spalo vedle v pokojíku. Ale na p§l roku zase, jetsli se to za ty peníze vyplatí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
27.6.13 20:50

@Ali-Ali Děkuji,asi taky raději zajdu omrknout, než se do toho koupení vrhnu :-(
Jde o to, že s emi líbi více než ty proutěné koše, ale jestli není stabilní, tak to nemá cenu kupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
27.6.13 20:50

@Ali-Ali Děkuji,asi taky raději zajdu omrknout, než se do toho koupení vrhnu :-(
Jde o to, že s emi líbi více než ty proutěné koše, ale jestli není stabilní, tak to nemá cenu kupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
27.6.13 20:51

@andrea85 Jo, do malý ložnice dobrý, ale peněz dost. Já bych se koukla po použitých. Já tu svoji prodala sice po 2 dětech, ale byla jak netknutá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
27.6.13 20:56

Ahoj, ja ji mela v loznici, je pekna, pevna, kvalitni. Vyuzila jsem ji jako postylku pro malou, ale jen do 4,5 mesicu. Ne ze by se mi tam pak nevesla, ale mala je spankovy cestovatel a tak se vzdy nekde sprajcla a byl rev. Musela jsem ji pak dat do velke postylky. Doted ji mam ale v obyvaku a mala tam odpocova nebo si tam hraje. Jeste si sama neseda, tak nemam strach. Stejne to udelam i s druhym, kdyz bude a pak pujde do sveta. Ja byla spokojena. Prominte preklepy, pisu z mobilu pri kojeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
27.6.13 20:56

@smultul No asi pokoukám, jestli není někde k máni starší za mín penízku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.13 21:01

My jí máme a používali jsme jí tedy jen cca měsíc. Já to chtěla kvůli kolébání, ale jmalá se mi ve spaní sesunula vždy na jednu stranu (jak se to mohlo i samo kolébatbzevstrany na stranu) Jinak pro spaní ve stabilní poloze ok, jako žádný aušus to není. přídavný funkce mě zklamaly. Sice to vibruje, ale spíš to nepříjemně třese než cokoliv.. kolotoč jsou takové bílé nebarevné ovečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5970
27.6.13 21:01

Máme tu hnědou a stabilní teda je. :nevim: Ve skutečnosti se mi líbila ještě víc než na fotce..My ji máme v obýváku a občas přes den tam malej spí, ale vzhledem k mému šílenému strachu ho dávám stejně převážně do ložnice do postýlky, kde je na monitoru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
27.6.13 21:03

Vibrace jsou opravdu neprijemne, ale ja nemam na hrazdicce ovecky, ale barevna plysova zvířátka. Kdyz mi tam mala spala, mela jsem monitor i tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5970
27.6.13 21:06

@Lorelai1806 Tak na to jsem zase lenoch, abych ho přendavala z postýlky.. :oops: V noci spí totiž v postýlce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
27.6.13 21:07

Děkuji všem, co píšete :kytka: Já ji právě chtěla využít převážne na začátek, abych nemusela po nocích lítat vedle do pokojíku, kde bude mít normální postýlku, že bych tu kolébku používala vlastně jen na noc, aby jsme mohli malého mít u sebe v ložnici, přes den, bych určitě dávala odpočívat do pokojíku do normální postýlky na monitor. Akorát teda ted' nevím, jak se rozhodnout :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14857
27.6.13 21:07

Ja v ni nevidim nic multifunkcniho.

ja ziju v nemecku a tam frci hodne tyto postylky, maji je treba v porodnich. http://www.aaahracky.cz/…olonial.html

ja s ni byla max. spokojena. Mela jsem k tomu i bocnici a kolecka a stehovala po byte a jinak byla prirazena u me k posteli, moc dobre se mi spalo a nemusela jsem vstavat. vyuzivala jsem ji do sesti mesicu, nez zacal syn lezt.

blby je, ze je docela draha, ja teda doufam, ze ji dobre prodam, ale v cr moc znama neni…mozna ale existuji i levnejsi varianty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat