Muškát - správné řízky?

26270
19.8.16 15:06

Na mě to působí jak listové řízky a ne stonkové :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5894
19.8.16 15:10

@Verca1990 me to vzdycky chciplo.
Myslim, že je to malo, mama vzdy zasazovala aspon 10cm dlouhý stonek s listy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3030
19.8.16 17:36

Taky jsem řízkovala, ale poznala jsem, že je to zbytečně pracné, celou zimu se starat, zabírá místo, atd., když vezmeš, že za pár korun si můžeš koupit každý rok nové.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
455
19.8.16 19:51

@Verca1990 Tak,dle mého je lepší rizkovat až na jaře, ale i teď se to da. Muškaty koření bez problemu. Uřízni řízek tak 5 cm, pod kolinkem ho serízni tak na 1 cm zakrat listy alespoň o polovinu a zásad do sustratu až po to kolinko, lehce primackni, měli by začít korenit za 2,3 týdny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Party Time spotřebiče

  • (4.8) + 30 recenzí

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný