Muž přes 2 metry, kde kupujete hadry?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Tak ja som mrkla bundy muza a jedna je Envy a druha K Cero. Inak vela veci mu sedi aj z Tesca…kupili sme tam kvadro a kabat…ako to kvadro nic moc, ale aspon mu je dobre ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak muj manzel je asi fakt znacne nekonfekcni, protoze Blazek nic, Stone nic( pan byl skutecne nestastny, ze na nej nic menaji), Bushmann nic. Resp. vsude sezene i neco s kratkym rukavem - treba Bushmann a Esprit, ale s dlouhym nikde. Ani MS, ani jine zminene konfekce.
Van Graaf jsme zatim nezkouseli( jen ja na sebe). Jinak Bushmann je opravdu dobry ma jen tricka, ale nevytahaji se a nezkrouti do vrtule - ale na meho muze tam stejne nic jineho nemaji ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja mu tricka s kratkym ale obvykle objednavam pres net pres nejakeho dovozce z George, nejlepe ve slevach, stoji par korun a aspon me nemrzi, ze je pak vyhazuju propocene z posilovny, kdyz uz nejdou vyprat( coz me u tricka Bushmanna mrzelo).
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No nečetla jsem vše, ale následující značky sedí mému 202cm bráchovi (a já mám 190cm, takže sonduju hodně:-D): Bushman, Pierre Gardin, Pietro Filipy, Marlboro, Gin Tonic (zkuste juknout, fak super hadry) a hodně dlouhé rukávy a prodloužené gatě mají v Tom Tailorovi a maminka moje bráchovi nakupuje v Garry Weberovi myslím…ty košile s prodloženými rukávy jsem našla u Košileee na Chodově. Jinak nedám dopustit na internet - něměcká ebay je plná a třeba Mustang ná hodně věcí pro vysoké!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Vzpom. jsem si, ze trika s dl. rukavem jsem asi 2 koupila v Reserved, jsou i kvalitni. Kupodivu vel. XL nebyla na sirku jak na mamuta.
Ale on to moc neunosi, takze je tak casto neperu, je kosilovej ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Madla82 píše:
No nečetla jsem vše, ale následující značky sedí mému 202cm bráchovi (a já mám 190cm, takže sonduju hodně:-D): Bushman, Pierre Gardin, Pietro Filipy, Marlboro, Gin Tonic (zkuste juknout, fak super hadry) a hodně dlouhé rukávy a prodloužené gatě mají v Tom Tailorovi a maminka moje bráchovi nakupuje v Garry Weberovi myslím…ty košile s prodloženými rukávy jsem našla u Košileee na Chodově. Jinak nedám dopustit na internet - něměcká ebay je plná a třeba Mustang ná hodně věcí pro vysoké!
Gin Tonic měl jednou obchod v Trutnově a pěkné věci, no moc dlouho nevydrželi, jer tam velká nezaměstnanost a turisti kupovali spíš asi sošku Krakonoše..-)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reserved zkusim, Garry Weber taky( to bude neco jako Carl Gross), manzel ma teda vetsinou XXL nebo XXXL, vetsi uz ja tlusty a ne na vyssi. XL nema nic, ale treba maji nekde vetsi velikosti… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jeste Ralph Lauren ma oddeleni big and tall, ale prijde mi to drahe. Muz ma botu 46 takze taky vyber nic moc, stve me, ze on by rad nakupoval, ale neni co.. Teda obcas je, ale neni to o tom si vybrat, ale koupit, co zrovna maji.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@dada12 píše:
Gin Tonic měl jednou obchod v Trutnově a pěkné věci, no moc dlouho nevydrželi, jer tam velká nezaměstnanost a turisti kupovali spíš asi sošku Krakonoše..-)
Gin Tonic je stejný majitel jako Marlboro a tak se kvůli nákladům hodně často spojují do jednoho obchodu.
Ještě mě napadlo, je firma Hirmer a ta má snad celý obchoďák s věcmi pro vysoké a jak svihácký věci jsou to:-D No každopádně myslím, že mají jeden v Berlíně a jeden ve Vídni - no a na výprodejích to sice není tak výhodné jako u dámských hadříků, ale mají oblek třeba za 9000Kč normoš a v akci za 4000Kč a to je dobrá cena ![]()
Jo a zkuste mrknout na jejich stránky, my tam nebyli už asi 6let takže nemám tucha, jestli to nějak nemotám, ale myslím, že stojí za to se tam jet podívat.
Aha, našla sjem stránky, tak už mají více obchodů http://www.hirmer-grosse-groessen.de/…n-standorte/
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@dada12
Klasickej kabát jsem na dlouhána sehnala kupodivu v Globusu
a ještě byl výběr v barvách, brala jsem antracit, na tom neni nic vidět
známe chlapy
košile jsem sháněla blbě a dlooouho, byl sportovec, takže vše přiměřeně dlouhé mu bylo děsně široké přes břicho. Nakonec jsem našla značku Vesta, taková levná, ale košile pěkný, často i nemačkavý. Pak jsem kupovala ještě jednu značku, ale to už si nepamatuju, ty byly dražší. Svetry se dají moc pěkně nakupovat v Papionu, jinak CA je taky prima. A Alpine na sportovní věci.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Můj muž má skoro 2 metry. Sportovní věci si vždycky někde splaší v nějakém sportovním jako Alpine Pro, North Face apod., hodně věcí si teda vozí z Německa a co se týká obleků, košil a kabátů, tak to jedině Sunset Suits.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zakladatelko, nepsala jsi náhodou v nějaké diskuzi, jak toho svého šikanuješ a trápíš? Jak ho vyhazuješ za maličkosti z bytu apod?
Možná se pletu, ale myslím, žes to psala ty ![]()
- Citovat
- Upravit
@sieta.m píše:
Zakladatelko, nepsala jsi náhodou v nějaké diskuzi, jak toho svého šikanuješ a trápíš? Jak ho vyhazuješ za maličkosti z bytu apod?Možná se pletu, ale myslím, žes to psala ty
Jo, už jsem ji našla https://www.emimino.cz/…laly-121098/
- Citovat
- Upravit
@sieta.m píše:
Jo, už jsem ji našla https://www.emimino.cz/…laly-121098/
Tak to je dobry
![]()
No jo no, taky se obcas nad necim pozastavim ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@nakukovatelka píše:
Tak to je dobry![]()
No jo no, taky se obcas nad necim pozastavim
No jelikož já jsem si silně zakladatelku zapamatovala z oné diskuze, tak si myslím, že pokud chlapovi něco koupí, tak to bude vyhazování peněz, protože myslím, že s ní už to nevynosí
Pokud teda ten dvoumetrák není už nová oběť
- Citovat
- Upravit