Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Myslim tim, jestli jeste ted pred MS muzu mit ovulaci ikdyz sem vzala Postinor.
Devčico devčico. Musiš být asi hodně mladounká, jinak si to vysvětlit neumím. Proč si brála ten Postinor? Měli jste nehodu nebo si si ho vzala jako prevenci? Jak dlouho bereš antikoncepci? Ovulace je vzdy v středě cyklu ale každá to máme jinak. Doporučuji ti prostudovat znova biologii a rozmnožování u člověka. Koukám, že by ti to maximálně prospělo.
![]()
Byla sem uprostred cyklu a byl sex s pritelem nechraneny. Nejak jsme to neutly.Pak sem spocitala ze sem byla 14.den cyklu. Chci si nechat napsat HA, ale nejdriv chci pockat jestli budu tehotna nebo ne. Postinorem uz asi chranena nejsem kdy byl zase sex.
@Anonymní píše:
Byla sem uprostred cyklu a byl sex s pritelem nechraneny. Nejak jsme to neutly.Pak sem spocitala ze sem byla 14.den cyklu. Chci si nechat napsat HA, ale nejdriv chci pockat jestli budu tehotna nebo ne. Postinorem uz asi chranena nejsem kdy byl zase sex.
Pokud si mela s přítelem nechráněný sex, mela si užít ochranu po sexu proti poceti-postinor. Pokud byl i potom nechráněný sex, mela si myslet s partnerem na kondomy.
Zdravim, radsi anonymne, se stydim ze sem byla nezodpovedna. Uzila sem Postinor pred tydnem a ted cekam na menstruaci abych mohla zas brat antikoncepci.Do te doby budem uzivat kondomy. Zajima me jestli v cyklu, kdy sem uzila Postinor, zda muzu mit jeste ovulaci. Jestli teda hrozi ze bych jeste mohla otehotnet. Dekuji za odpovedi.