Může být šestinedělí dělší ????

364
25.5.08 10:06

Může být šestinedělí dělší ????

Ahoj,
mám dotaz ...... už mám 8 týdnů po porodu a stále špiním !!! Od cca 5 týdne po porodu beru antikoncepci Cerazzete tbl. !!!!
Na kontrole jsem byla v 5 týdnz po porodu a ještě jsem neměla vstřebané stehy !!! Stehy už jsou OK !!! Jen to stálé špinění !!! Už mi to otravuje, v Cerazzete píšou … může se nepravidelně objevit krvácení !!!
Doufám, že nepravidelně není stále !!!!

Máte někdo zkušenosti ??? Děkuji předem za info. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

847
25.5.08 10:14

Ja spinila 4 mesice…a to byla teda otrava. Na kontrole mi nenasli nic neobvykleho, proste rozhozene hormony :?

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12897
25.5.08 11:31

Petas, já měla taky Cerazzete a měla jsem po něm menstruaci téměř neustále: 8 dní krvácení nebo i špinění, 3 dny pauza a nanovo… jakmile jsme to vy:,–(ila, tak byl klid… ale nezačalo mi to hned, až po chvilce užívání. a taky je pravda, že jsem ho nezačala používat tak brzo po porodu. možná se jenom ty rozbouřené hormony mezi sebou perou…

asi bych to skonzultovala s doktorem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
25.5.08 13:51

U mě trvalo šestinedělí 9 týdnů. Ale pokud bereš ještě Cerazette, je možné, že za to můžou ty prášky - mně (začala jsem je brát až po šestinedělí) taky dělaly problémy se špiněním a velkými bolestmi břicha, že jsem je nakonec musela vy:,–(it, a pak bylo vše OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama