Může jít o nevěru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

michal.fzs
Povídálka 35 příspěvků 18.02.17 07:14
Může jít o nevěru?

Zdravím všechny diskutující.
S Manželkou jsme 6 let a 3,5 rok manželé. Máme 3 letého kluka. Je nám kolem 35. Náš vztah se začal zhoršovat od posledního podzimu, kdy jsme přišli o miminko, nic jsme si nevyčítali a vzali to jako součást života. Bez mateřské žena ale musela nastoupit zpátky do školy a začala pracovat. Je to pro ni společně s péčí o syna vyčerpávající a stresující, a na náš vztah ji zbývá minimum času, jenže nepřizná, že to všechno nezvládá dobře jakby chtěla. Snažím se ji vyjít časově vstříc, ale pak už nemám prostor na dokončení domu, který jsem si kompletně sám naprojektoval a postavil. To je taky jedna z věcí, která ženu prudí, nic není pořádně dokončené jak by mělo. je to sposta drobností, která se nakupila a komunikace mezi námi vázne.
Sex je minimálně a v 99% iniciován z mé strany. Žena většinou poznamená, že nemáme nmoc času. Dříve domluvený pravidelný čas taky nefunguje. Vánočního dárku ve formě striptýzu jsem se dodnes nedočkal. Žena o sexu nemluví a na můj dotaz, zda je spokojená a uspokojená, odpoví, že ano.
Hlídání syna od babičky je málo a pokryje trochu manželčiny pracovní potřeby na čas. y
Na rodinné finance si stěžovat nemůžeme. Před měsícem jsme byli na plese, protože po dlouhé době hlídání, tam jsme se chytli a pak si vyříkali spousty věcí a shodli se na tom, že musíme na našem vztahu zapracovat. Nicméně mám pocit, že žena na to opět nemá čas a ani ji to moc navenek netrápí, protože je hodně zaměstnaná.
Já se snažím, ale jestli je to dost neumím objektivně posoudit. To je asi dostatečné na dokreslení naší situace.
A teď k tomu, co se stalo.
Manželka si byla koupit jako odměnu za svou práci extra pěkné prádlo, řekla ať se podívám, tak mezitím co byla s klukem jsem se podíval. Pak se mi ukázal v podprsence a kalhotkách, zbytek ne, tak jsem se těšil se večer. Jenže nic. Na můj dotaz k sexu mě odbyla a šla spát. Druhý den jela na dva dny do školy, kterou má dálkově. Byl jsem zpruzený a nedalo mi to a podíval se do její tašky. Sbalila si sexy košilku a tenga, která nikdy nenosí. K tomu starší punčošky a podvazkový pás. Divné, říkal, že večer půjdou pařit s holkama. To ve mně vzbudilo pocit nejistoty a porušil jsem její soukromí a podíval se do počítače na její mail. Na tom pouštíme pohádky synovi. Stačil mi první mail s rezervaci luxusního apartmánu pro dva. Přitom mi řekla, že bude spát s holkama na koleji. To mi stačilo a sesypal jsem se. Nejsou to přímé důkazy o nevěře, ale co jiného z toho vyplývá? Navíc mi začaly docházet drobnosti v jejím chování, které by nevěru a nezájem o náš vztah mohly potvrdit. Například řekla, že tak jako by kryla u soudu nevěru své sestry, tak by se zachovala i její sestra. Nebo, že aktuálně neví, zda se budeme dále pokoušet o miminko.

Nevím jak dál, nechat to být, udeřit na ní? Do telefonu ji lézt nechci. Důkaz nemám a v konfrontacích je moje žena mnohem silnější, což o sobě ví. Mám pocit, jako by mi do srdce vrazila nůž.

Co si o tom myslíte? Předem děkuji za Všechny názory.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9858 příspěvků 18.02.17 07:20

Sezente si pani na hlidani at mate cas na sebe a dojdete do poradny. Mam pocit, ze bys ji tu neveru i odpustil

Elili.08 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 07:33

@michal.fzs mrzi me to, ale je ti skutecne neverna. Je to v podstate jasne.
Co s tim?
A) nedelat nic a cekat, az to prejde. Muze to byt momentalni poblazneni. Ten druhy chlap s ni nemusi mit dlouhodobe umysly - jednou a dost
B) rict ji, ze o tom vis. Idealne v klidu, protoze revem/ fackama nic nedosahnes. Probrala bych, co ji na vasem vztahu vadi a domluvila plan napravnych opatreni

Z toho, co pises, mi prijde, ze zena je vztahem a zivotem, ktery vedete otravena. Nekoho potkala a to je pro ni unik mimo realitu vsednich dni. Nema tam povinnosti, nic nemusi, je to jine, vzrusujici..

Arturie
Extra třída :D 10752 příspěvků 18.02.17 07:34

A kdy tohle probehlo? Jak se chovala, kdyz se vratila?
Docela se divim, ze ses do toho apartmanu za nima nerozjel, hned by bylo jasno.

Arturie
Extra třída :D 10752 příspěvků 18.02.17 07:37

@Elili.08

No, az ji to prejde, to muze trvat 3-4 roky. A tohle nevypada, ze to bylo poprve, to by neobjednavala hotel ona.

jipo
Závislačka 2577 příspěvků 18.02.17 07:42
@Arturie píše:
A kdy tohle probehlo? Jak se chovala, kdyz se vratila?
Docela se divim, ze ses do toho apartmanu za nima nerozjel, hned by bylo jasno.

To se divím taky, protože sám bych to asi nevydržel a fičel tam. Těžko radit, snad bys měl se snažit získat nějaké další důkazy a hlavně si rozmyslet, co chceš. Co budeš dělat potom, jestli se podezření potvrdí.

Arturie
Extra třída :D 10752 příspěvků 18.02.17 07:47

@jipo
Tak jestli ma pristup do jejiho mailu, dukazy nebudou problem. Existuje web, kde si podvedeni, ale i nevernici sdeluji zkusenosti, je tam i presny navod, jak postupovat, kdyz se prijde na neveru. Jeden cas jsem to procitala, ted uz mi to je sumak. Muzu pro zakladatele pohledat, jestli chce.

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 18.02.17 07:50
@Arturie píše:
@jipo …Existuje web, kde si … nevernici sdeluji zkusenosti..

Myslíš EM? :mrgreen: Hoď sem link

Arturie
Extra třída :D 10752 příspěvků 18.02.17 07:55
@Gnaar píše:
Myslíš EM? :mrgreen: Hoď sem link

Ty jo, tak jsem tam mrkla, ti Amici se s tim ne@erou. Po zjisteni, kdo je ten dotycny.
Trvat na absolutne zadnem kontaktu, i kdyby mela odejit z prace
Informovat jeho zenu
Vyzadovat veskera hesla k pocitaci, mobilu
Nespat se ze ou a vyzadat veskera vysetreni na pohlavni nemoci

Tvl, tak nevim, jestli bych jako nevernice nepozadala o rozvod sama dobrovolne.

Www.survivinginfidelity.com

FemmeFatale007
Stálice 74 příspěvků 18.02.17 08:01

Jelikož jste krok před ní a víte, že ona si myslí, že ne, tak jste ve výhodě. Máte čas si rozmyslet, jak se zachovat. Klidně si zajděte i do poradny. Budete-li umět odpustit a začít znovu, nastavte si pravidla hry. Důvěra se časem obnovit dá, ale člověk si ji musí zasloužit. Ten pocit zrady a ponížení ve Vás bude hnít dlouho. Pokud víte, že se těmto pocitům nebudete umět bránit a při každé výměně názorů ji to hodíte jako kost psovi, tak sám víte, kam tahle jízdenka bude směřovat.

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 18.02.17 08:03
@Arturie píše:
@jipo
Tak jestli ma pristup do jejiho mailu, dukazy nebudou problem…

Může to být problém, v pokročilejším levelu si ten mejl mažou nebo si zřídí ještě jiný, tajný. Kdybych podváděl, pro sichr bych si na to pro jistotu pořídil speciální telefon, který bych nechával třeba v práci.
Ale v tomto případě se pravděpodobně jedná o zahýbačku začátečnici, nic jako zdejší protřelé osazenstvo, to je jiná liga… :mrgreen:

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 18.02.17 08:04

Zlato, ja myslim, ze i bez lezeni do telefonu mas vice nez dukazy.
Rezervace apartmanu pro dva, sexy pradlo s sebou, kdyz ma jit do skoly?
Je to vice nez jasne, je mi to lito, ze to rikam.
Pokud to chces zachranit, radila bych ti rict ji o tom a promluvit si jestli to oma dale cenu.
Pokud ne, coz bych pochopila, normalne bych nastradala dukazy a s klidem a sebevedomim udelala konec.
Spis jak to uz trva dlouho.. Tohle je docela skaredy :( Mrzi me to.
Co jeste bych chtel jako dukaz? Nachytat je primo pritom? :nevim:

jipo
Závislačka 2577 příspěvků 18.02.17 08:08

@Gnaar Kdyby měla tajný email, proč by ho nepoužila při objednávce apartmá. @michal.fzs má výhodu, že při dalším zjištění objednávky pokoje může být na místě, ačkoliv první možnost propásnul. Jenom musí mít pevné nervy.

michal.fzs
Povídálka 35 příspěvků 18.02.17 08:09

Děkuji všem za reakce.

Odpověď na všechny reakce je asi takto.
Mělo se to udát včera v noci a večer se má vrátit po dnešních přednáškách. Kdybych tam jel a nic by nebylo, tak bych byl za hlupáka a kdybych je nachytal, tak bych se asi zhroutil. Vidět je při činu by bylo hrozné. Tuším, že včerejšek nebyl první.
Nevím, co jí dnes řeknu, ale držet to v sobě nebudu, tím se to jen zhorší.

Svou ženu miluji, možná jsem jí to dával najevo málo, možná to jen neviděla. Ale chci s ní být, jestli to půjde, to nevím.

Stále je malá naděje, že se nic nestalo. Ale tomu by asi nikdo nevěřil, protože indicie jsou jasné. Sami to potvrzujete, a asi to nebude jen odhad, ale i zkušenosti.

jipo
Závislačka 2577 příspěvků 18.02.17 08:14

@michal.fzs Možnosti byly široké. Jelikož jsi věděl o jaký hotel se jedná, mohl jsi počkat nenápadně s kým tam přijde. Vůbec o tobě nemusela vědět.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >