Může nám to klapat?

Anonymní
25.5.20 11:00

Může nám to klapat?

Ahoj,
nedávno jsem si začala s jedním klukem. On je zajištěný, má výbornou práci, luxusně placenou, drahý, hooooodně drahý auto, krásný byt, vaří si samá luxusní jídla, já ani nevim, co to znamená, když mi to říká :lol:, chodí hodně elegantně oblečený, i vyjadřování má takové uhlazené - prostě na opravdu vysoké úrovni.
Já - pracuji v autoservisu, ráda bych si třeba jednou otevřela svou dílnu (je mi 24), miluju to, jezdím rallye - malinké sranda závody, jezdím na motorkách, prostě mám věčně špinavé ruce. Vařit moc neumím, nebo takhle, umím, podle kuchařky, ale nebaví. Radši než drahý restaurace si vezmu bagetu, nebo řízek a sním si to někde venku. Rozhodně nechodím do drahých barů, nebo restaurací, spíš s kámošema na pivo. Nosím (mimo práci) hlavně kecky, džíny a a triko, žádná vysoká móda.
Ten kluk mi sice tvrdí, že chce, aby jeho přítelkyně byla hlavně svá, ale když se podívám na jeho bejvalky, je to jedna krásná a upravená holka vedle druhý. Prostě blondýny, nádherně oblečené, fotky z luxusních akcí. Já, bruneta s věčně staženýma vlasama do drdolu, v monterkách, nebo obyčejný džínech. Říkám si, jestli nám to může vůbec fungovat? Je mi s ním fajn, dobře se mi s ním povídá, ale mám trochu strach, že ho to, že jsem pro něj “jiná” omrzí a já zůstanu zamilovaná a sama.
Třeba tu bude někdo s podobnou zkušeností, nebo radou. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.5.20 11:05

*zapomněla jsem dodat, že co mi vyprávěl, tak jeho ex byly úspěšné a chytré - manažerky apod :nevim:
A on mi říká, že úroveň neřeší, ale já se vedle něho cítím jako Popelka, nebo prostě taková šmudla bez úrovně…

• Citovat
  • Nahlásit
3543
25.5.20 11:11

Možná zjistil, že ty zmalované bloncky jsou všechny stejné, jak přes kopírák :-) a chce holku, se kterou si i bude moct popovídat…zkus to a uvidíš, ono možná to budeš ty, komu nebude vyhovovat jeho způsob života…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17927
25.5.20 11:16

Hele pokazit se může všechno, stejně tak jako můžou vyjít věci do kterých bys to neřekla.

pokud si s ním nezačneš jen proto, že se bojíš, že to skončí, tak tě to raní méně, než kdybys to zkusila a pak se rozešli, ale zase nebudeš vědět co by z toho bylo, kdybyste to zkusily.

Pokud tě přitahuje a začínáš do něj být zamilovaná, tka bych to na tvém místě zkusila, s tím že bych se soustředila na to co je tady a teď a nepočítala s tím, že spolu budete až do smrti. Příběhy z romantických filmů o popelce a princi jsou fantazie zacílené na prodej reklamy navěšené okolo toho filmu. Nic víc..

Je možné že to na konci bude bolet. Ale pokud bys jen minimalizovala riziko, tak bys nakonec nedělala nic.

Rodinu stejně teď zakládat neccheš, chceš nejdřív rozjet svůj byznys, tak se soustřeď na to a na randění s klukem co ho máš ráda a na to abyste se střídali v tom, že jeden objevuje a přijíímá svět toho druhého. To že teď žiješ jedním způsobem neznamená, že nemůže být zajímavé objevovat a zkoušet něco úplně opačného - jen se potřebuješ na pocity méněcenosti a mindráky a prostě risknout že se ztrapníš (z toho se nestřílí). překonávat riziko zjevně umíš - bez toho to na závodech úplně nejde. No tak překonat nejistotu v tom se načančat a zajít na párty je podobné. (jen teda párty bývají nudnější, než závody, no).

Ale jakékoliv nové prostředí tě může něčím obohatit. Tak to prostě využij jako možnost podívat se někam, kam tě to zatím nenapadlo.

Jo a nevaž svou případnou dílnu na jeho prachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11041
25.5.20 11:16

Jste jak dvě postavy z knizek pro zeny :mrgreen:

Ale jo, zkus to. Vyjít to může. Oči pro pláč Ti můžou zůstat i po vztahu “tobě rovným” :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16079
25.5.20 11:23

No ale on vidí, jak jsi, ne? Kecky a džíny, „věčně špinavé ruce“… Ty luxusně oblečené holky jsou všechny ex, takže to ho evidentně nechytlo. Navíc máš velmi hezký psaný projev, takže nejsi nějaká šmudla bez úrovně. Na Tvém místě bych tomu dala šanci, vztah je vždycky sázka do loterie. Kdyby to nevyšlo, tak to obrečíš, ale za mě lepší, než si zbytek života říkat, co by - kdyby. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11085
25.5.20 11:34

Ty jsi tady vyjmenovala všechny velké rozdíly mezi vámi, ale zapomněla jsi na něco jiného… Co vás spojuje? Jak trávíte společný čas? Taky mě kdysi takový týpek imponoval a pak jsem po pár týdnech zjistila, že jeho život prostě není nic pro mě. Necítila jsme se dobře, když jsem se musela každé ráno upravit a jet s ním někam na snídani, samozřejmě, že jsem se snažila zapůsobit. A pak jsem vlastně zjistila, že to vůbec nejsem já. Nedokázala jsme si představit, že ho přivedu mezi své praštěné kamarády. Neměli by si spolu co říct. Jemu se mnou bylo fajn, měl rád společné klidné večery se sklenkou vína a muziky, ale ten zbytek byl prostě propastně rozdílný. :hug:

Příspěvek upraven 25.05.20 v 11:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.20 11:36
@Anonymní píše:
Ahoj,
nedávno jsem si začala s jedním klukem. On je zajištěný, má výbornou práci, luxusně placenou, drahý, hooooodně drahý auto, krásný byt, vaří si samá luxusní jídla, já ani nevim, co to znamená, když mi to říká :lol:, chodí hodně elegantně oblečený, i vyjadřování má takové uhlazené - prostě na opravdu vysoké úrovni.
Já - pracuji v autoservisu, ráda bych si třeba jednou otevřela svou dílnu (je mi 24), miluju to, jezdím rallye - malinké sranda závody, jezdím na motorkách, prostě mám věčně špinavé ruce. Vařit moc neumím, nebo takhle, umím, podle kuchařky, ale nebaví. Radši než drahý restaurace si vezmu bagetu, nebo řízek a sním si to někde venku. Rozhodně nechodím do drahých barů, nebo restaurací, spíš s kámošema na pivo. Nosím (mimo práci) hlavně kecky, džíny a a triko, žádná vysoká móda.
Ten kluk mi sice tvrdí, že chce, aby jeho přítelkyně byla hlavně svá, ale když se podívám na jeho bejvalky, je to jedna krásná a upravená holka vedle druhý. Prostě blondýny, nádherně oblečené, fotky z luxusních akcí. Já, bruneta s věčně staženýma vlasama do drdolu, v monterkách, nebo obyčejný džínech. Říkám si, jestli nám to může vůbec fungovat? Je mi s ním fajn, dobře se mi s ním povídá, ale mám trochu strach, že ho to, že jsem pro něj “jiná” omrzí a já zůstanu zamilovaná a sama.
Třeba tu bude někdo s podobnou zkušeností, nebo radou. :nevim:

To je jedno. Stejně ti jde jen o jeho peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 11:39
@Příjemné Pondělí píše:
To je jedno. Stejně ti jde jen o jeho peníze.

Prosím? Troll? Jinak nerozumím. Kdyby mi šlo o jeho peníze, tak mu rovnou skočím do náruče, zakituju si obličej kilem make upu, nahodím štekle a jdu. Ale to bych už nebyla já.

• Citovat
  • Nahlásit
460
25.5.20 11:44

Zkus to a uvidíš :) Dost možná o Vás úplně stejně přemýšlí i on. Co když jsem pro ní moc upjatý? Nejsem moc nudný a vážný? Nebude chtít spíš obyčejného kluka, se kterým se projede na motorce a ušpiní si společně ruce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15770
25.5.20 11:46

To luxusní auto se mu jednou pokazí a kde najde šikovnou mechaničku, No bude ji mít doma! To se vyplatí :)
Jestli vám to může klapat záleží jen na tobě. Pouze ženy jsou motorem nebo i brzdou vztahu. Směle do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.20 11:49
@Anonymní píše:
Prosím? Troll? Jinak nerozumím. Kdyby mi šlo o jeho peníze, tak mu rovnou skočím do náruče, zakituju si obličej kilem make upu, nahodím štekle a jdu. Ale to bych už nebyla já.

Nenapsala jste nic o jeho povaze, jen o tom, co vlastní a kde ty peníze bere.

Ano, také si myslím, že jste troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22796
25.5.20 11:50

Řiď se intuicí a srdcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 11:50

Ahoj, moc všem děkuji za názory!
Musím si to proležet - mám třeba také strach, jak na mě budou koukat jeho kamarádi, rodina apod… přeci jen jsou všichni úplně jiní, stejní jako on…

• Citovat
  • Nahlásit
11085
25.5.20 11:51

@Příjemné Pondělí tak ona životní a finanční situace toho člověka ve velké míře ovlivňuje, nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat