Problém s nezávazným sexem

7
25.5.20 10:41

Problém s nezávazným sexem

Zdravím, měl jste už někdo stejný problém jako já? Je mi 18 let a měla jsem 3 roky přítele. Samozřejmě můj první kluk úplně ve všem. Problém byl, že jsem si chtěla zkusit užívat, diskotéky, festivaly, náhodné seznámení atd… Furt jsem po tom toužila, jak musí být super být nezadaná. Vztah jsem ukončila, hlavně z jiných důvodů. Poté měla další kratší vztah, kde jsem se s ním rozešla, protože mě to nenaplňovalo… vše bylo fajn, ale něco mi chybělo. Před pár měsíci jsem narazila na kluka, se kterým mám pouze kamarádský vztah s výhodami. Ani jeden vztah nechceme, i když jemu vadí, že bych měla něco s někým jiným. Teď k problému - konečně nezadaná a neumím si užívat. Měla jsem už tak moc možností s někým něco mít, ale najednou mě to neláká :nevim: furt myslím jen na toho kamaráda… nejsem schopná spát s někým jiným. Pusu jsem si s někým dala, ale vůbec si to neužila. Nedokážu se jiným ani podívat do očí, natož s nimi spát a furt ho mám v hlavě. Jsem zamilovaná??? :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18258
25.5.20 10:54

No evidentě nejsi typ co by mu nezávazný sex dělal dobře. Je docela dobré se s tím smířit dřív, než si budeš dlouhodobě ubližovat tím, že se budeš nutit do „nezávazných“ vztahů", kterými si ve skutečnosti budeš jen ubližovat.

Máš ovšem problém, protože jsi zamilovaná do kluka, který tě nechce. Chce s tebou jen spát. Platí na to pořekadlo- proč by kupoval celou krávu, když má mléko zadarmo.

Dříve či později ho pošli do háje, srovnej se s tím, že o tebe vlastně moc nestál a počkej holt na někoho dalšího, do koho se zamiluješ a on bude zamilovaný do tebe.

Se sexem počkej až poté, co si jasně řeknte, že jste oba do sebe zamilovaní a že spolu chcete být. Po té zkušenosti, co ji prožíváš teď pak při troše štěstí nebudeš fantazárovat o tom jaká jsi párty girl a budeš ráda za to, co budete mít.

Nepůjde to s tím klukem, co s ním spáváš teď - je mi líto, tady si nejdřív budeš muset odtrpět to že to prostě nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
25.5.20 11:00

@Ou on o mě ten kluk zájem má. Dokonce mi řekl, že mě miluje a vezme mě představit k nim domů a tak. Je tedy starší než já. Jen se nechci uvázat ve vztahu, když mi to nějak nevyšlo a jsem mladá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18258
25.5.20 11:22
@Peky1234 píše:
@Ou on o mě ten kluk zájem má. Dokonce mi řekl, že mě miluje a vezme mě představit k nim domů a tak. Je tedy starší než já. Jen se nechci uvázat ve vztahu, když mi to nějak nevyšlo a jsem mladá :think:

Aha - no tak pak ano, jsi zamilovaná, nejsi typ na nezávazné vztahy a z nějakého důvodu se bojíš závazku. Odsabotovala jsi kvůli tomu svůj první vztah a teď si sabotuješ vztah kde jste oba do sebe zamilovaní a ty místo toho chceš naplńovat nějakou představu o „užívání siů“, která tě ale ve skutečnosti netěší.

Bude dobré si udělat pořádek především v sobě, porozumě svým strachům a mindrákům a popasovat se s nimi. Ideálně je i zkusit přiznat tomu do koho jsi zamilovaná a risknout zranění - protože když to vyjde, tak se naučíš jaké kouzlo je vzájemná důvěra a emocionální intimita.

Zkus se mrknout třeba sem, docela pěkně vysvětlují jak to funguje.

https://www.kosmas.cz/…ni-intimita/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.20 11:29

Neexistuje nic takoveho jako uvazat se ve vztahu. Vzdycky mas moznost odejit a on taky. Jestli o nej stojis vic nez jen jako kamarada plus, nebala bych se mu rikat, ze se s nim chci videt, podniknout to a to, a jestli bude vstricny, promluvila bych si o vasem statusu. Pokud te chce jen pro sebe, at se teda chova jako tvuj kluk. Neboj, tim se nezavazujes k tomu, ze spolu musite oslavit zlatou svatbu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.20 11:42

@Ou
Proc sis nedala nick Jachymehodhodostroje :lol:
Tady v jednom kuse operujes s tezkyma rozumama, konkretne tohle je prace na sobe a osobni rozvoj na cely zivot, ty to sem mrsknes jak jidelnicek na pristi tyden, a jeste to podepres nejakou pekne vypecenou diagnozou od stolu, ze ktere aby se clovek rovnou zhroutil.

Odbornik ma opravdove znalosti a lidsky pristup, neodbornik aspon prizna, ze jsou to jeho nazory, zkusenosti a poznatky, ale tohle je fakt styl wikirobot. Nic ve zlym :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
26.5.20 14:44

Toto jsme měli s manželem, byli jsme kamarádi s výhodami 😁jenže pak jsem ho viděla s jinou a došlo mi, že jsem zamilovaná, no a dnes jsme spolu 15 let, máme 8letyho syna a čekáme za 14 dní holčičku 😄 :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat