Opravdu se něco děje?

Anonymní
25.5.20 08:45

Opravdu se něco děje?

Ahoj, potřebovala bych znát něčí objektivní názor. V poslední době nevím, zda mi hrabe nebo je něco špatně. V současné době jsem na rodičaku a ještě pracuji. Manžel před měsícem po koro-krizi nastoupil do práce přijde mi, že se chová divně. Pracuje výhradně v ženském kolektivu, ale to jsem nikdy neřešila. Teď začal nosit telefon i do sprchy a když ho náhodou zapomněl na gauči, tak rychle vylít a viděla jsem, že si maže zprávy od jedné kolegyně. S další někam jel a tvrdil, jak je stará atd. Samozřejmě, že se ukázalo, že ji není ani 20. Do telefonu mu nelezu a zárlive scény nedělám. Strašně se začal sledovat ví se týče postavy a vzhledu. Dneska ráno si 2× vyměnil spodní prádlo a to opravdu nikdy neřešil. Jsem tedy paranoidní? ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3617
25.5.20 08:49

Hm, to asi ani nejseš.
Kolik je manželovi, že ho zajímají náctileté?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27061
25.5.20 08:49

Většinou je tahle intuice správná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Diagnozaotec
25.5.20 08:50

Ne, ma cerny svedomi a v telefonu neco co by nemel. Lezt do telefonu je podlost, ale normalne ho nekdy pozadejte, at vam ho pujci k nahlednuti. Reknete mu, ze mate divny pocit z jeho chovani a chcete se presvedcit, ze je to jen pocit a ze mu ve skutecnosti muzete plne duverovat.

• Citovat
  • Nahlásit
2429
25.5.20 08:51

Že by manžel si neuměl dát otisk prstů na telefon? V dnesni době to má úplně každý telefon..
To je zvláštní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15770
25.5.20 08:52

Myslím, že v tomto případě paranoidní nejsi. Nechal bych ho, ať se ztrapňuje sám. Do telefonu bych nikdy nelezl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
25.5.20 08:53

Nejsi paranoidní.. Také by mě to asi zaskočilo a trápilo :nevim: Počkej si až bude ťukat do telefonu, pak ho popros, zda by ses u něj na něco mohla kouknout, že tě ten tvůj tel. zlobí :nevim: Pokud ti ho nebude chtít pujčit nebo mu bude trvat než něco,,vymaže,, tak na něj uhoď.. Anebo se ho prostě zeptej hned :nevim: Hlavně si nenech kakat na hlavu.. Nestojí to za to aby z nás dělali věčně hlupáky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4404
25.5.20 08:54

Promiň, ale mě by zajímalo co si slibuješ od takového dotazu či diskuze. Ty sama nevíš, a to ho znáš, ale my to tady máme rozluštit? Samozřejmě, že to něco znamenat něco může, ale taky vůbec nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
25.5.20 08:55
@david85lbc píše: Že by manžel si neuměl dát otisk prstů na telefon? V dnesni době to má úplně každý telefon..
To je zvláštní..

Já ho třeba nemám :mrgreen: A to mám mobil 2019 Huawei :dance: Prostě v tomto modelu není daný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
25.5.20 08:55
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych znát něčí objektivní názor. V poslední době nevím, zda mi hrabe nebo je něco špatně. V současné době jsem na rodičaku a ještě pracuji. Manžel před měsícem po koro-krizi nastoupil do práce přijde mi, že se chová divně. Pracuje výhradně v ženském kolektivu, ale to jsem nikdy neřešila. Teď začal nosit telefon i do sprchy a když ho náhodou zapomněl na gauči, tak rychle vylít a viděla jsem, že si maže zprávy od jedné kolegyně. S další někam jel a tvrdil, jak je stará atd. Samozřejmě, že se ukázalo, že ji není ani 20. Do telefonu mu nelezu a zárlive scény nedělám. Strašně se začal sledovat ví se týče postavy a vzhledu. Dneska ráno si 2× vyměnil spodní prádlo a to opravdu nikdy neřešil. Jsem tedy paranoidní? ????

Asi ne. Do sprchy bych si foun nebrala, pokud bych neměla strach, že mi do něj někdo leze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
25.5.20 08:58
@david85lbc píše: Že by manžel si neuměl dát otisk prstů na telefon? V dnesni době to má úplně každý telefon..
To je zvláštní..

Můj to nemá. A nepotřebuje to. Normálně můžu přečíst chlapovi příchozí zprávu. Když třeba řídí nebo nemůže vzít tlf sám. Nemám potřebu mu do telefonu tajně lézt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
25.5.20 09:01
@Zlobolka123 píše:
Já ho třeba nemám :mrgreen: A to mám mobil 2019 Huawei :dance: Prostě v tomto modelu není daný.

Koukni znovu myslím že má :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
25.5.20 09:02
@Russet píše:
Můj to nemá. A nepotřebuje to. Normálně můžu přečíst chlapovi příchozí zprávu. Když třeba řídí nebo nemůže vzít tlf sám. Nemám potřebu mu do telefonu tajně lézt.

Tak tvůj nic neskrývá ale pokud něco skrývá tak schovávat telefon atd je jako pěst na oko..
To snad poresim zabezpečením kor u chlapa kde se aspoň minimální technická zdatnost očekává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
25.5.20 09:06
@david85lbc píše:
Tak tvůj nic neskrývá ale pokud něco skrývá tak schovávat telefon atd je jako pěst na oko..
To snad poresim zabezpečením kor u chlapa kde se aspoň minimální technická zdatnost očekává.

Předně jsem ti psala, že ne každý tlf má otisk prstu jako zámek ve výbavě. A ne všichni musí být technicky zdatní. Jsou i dost nepraktičtí exempláři nebo starší ročníky, kteří sice umí podvádět, ale už trošku zaostávají s dobrým krytím a jsou velice průhlední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
25.5.20 09:06
@david85lbc píše:
Koukni znovu myslím že má :)

Fakt nemá :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek