Lhala jsem mu s orgasmem a menstruací

Anonymní
24.5.20 21:52

Lhala jsem mu s orgasmem a menstruaci

Svému přítelovi říkám všechno, úplně všechno.. Jednou jsem mu lhala, když jsem nedostala menstruaci a dostala jsem ji až další den, byl hodně ve stresu a já chtěla, aby si ulevil a nebyl.. Nechci aby se mi stresoval, ze dělá něco špatně apod. Nic nedela špatně, to já všechno dělám špatně mi přijde. Bohužel jsem mu 4 měsíce lhala s orgasmem, je mi to příjemné, všechno, přemýšlím i nad přítelem, ale vaginálně se neudělám, jako bych tam neměla ani jeden nerv. Byl strašně šťastný, když věděl, že všechno bylo ok a já když jsem ho viděla šťastného, nechtěla jsem mu to kazit, aby si nevyčítal něco.. Dneska to prasklo, dneska jsem mu to musela říct, protože se mě zeptal zda s tím nelzu.. a mě se udělalo špatně a měla jsem záchvat breku.. nějaké rady jak se vaginalne udělat? Miluju ho a nechci mu lhát, protože mu nedokážu lhát dlouho a stejně mu všechno vykecam. Mám chuť sebou praštit někde o zeď. :zed: :,( tohle si jen tak neodpustim, ze jsem mu lhala..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
682
24.5.20 21:55
:zed: :zed: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
24.5.20 22:00
@Anonymní píše: :zed: :zed: :zed:

Bacha, bude tě bolet hlavička… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3663
24.5.20 22:02

To je pěkný first world problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
24.5.20 22:03

Existuje spousta cvičení, jak dosáhnout vaginálního orgasmu. Začni tím, že si pořídíš menší, ale opravdu malý vibrátor, a při masturbaci ho zasuneš do vagíny. Dost často ti klitoriální orgasmus spustí vaginální. Na internetu najdeš návodů dost a dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
24.5.20 22:06

Odpověděl bych ti privátně, ale nejde. Nebudu zde větrat svoje triky, tak snad ti některá dáma pomůže. Ale nejde o nic složitého, on by se nerv našel. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
24.5.20 22:10
@Anonymní píše:
Svému přítelovi říkám všechno, úplně všechno.. Jednou jsem mu lhala, když jsem nedostala menstruaci a dostala jsem ji až další den, byl hodně ve stresu a já chtěla, aby si ulevil a nebyl.. Nechci aby se mi stresoval, ze dělá něco špatně apod. Nic nedela špatně, to já všechno dělám špatně mi přijde. Bohužel jsem mu 4 měsíce lhala s orgasmem, je mi to příjemné, všechno, přemýšlím i nad přítelem, ale vaginálně se neudělám, jako bych tam neměla ani jeden nerv. Byl strašně šťastný, když věděl, že všechno bylo ok a já když jsem ho viděla šťastného, nechtěla jsem mu to kazit, aby si nevyčítal něco.. Dneska to prasklo, dneska jsem mu to musela říct, protože se mě zeptal zda s tím nelzu.. a mě se udělalo špatně a měla jsem záchvat breku.. nějaké rady jak se vaginalne udělat? Miluju ho a nechci mu lhát, protože mu nedokážu lhát dlouho a stejně mu všechno vykecam. Mám chuť sebou praštit někde o zeď. :zed: :,( tohle si jen tak neodpustim, ze jsem mu lhala..

A uděláš se přes klitoris?

Já si orgasmus, at tenhle nebo vag. přivolám, že začnu stahovat poš. svaly, opravdu to zkus, ty svaly můžeš posilovat kdykoliv…
A potřebuju, aby to trvalo delší dobu, na ten vaginální, s nějakým tříminutovým chlapem by to nešlo… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
24.5.20 22:11
@Kadet Biegler píše:
Odpověděl bych ti privátně, ale nejde. Nebudu zde větrat svoje triky, tak snad ti některá dáma pomůže. Ale nejde o nic složitého, on by se nerv našel. :lol:

Já to ani raději nechci vědět… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 22:13

@free333 právě přes klitoris to jde, sice to chvíli trvá, ale jde to.

• Citovat
  • Nahlásit
1021
24.5.20 22:21

Cože co? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
24.5.20 22:23
@free333 píše:
Já to ani raději nechci vědět… :mrgreen:

No ale přec Ti radost udělám, i když s tebou jsem nemluvil, ale chceš -li si za jejegovat, budiž. Prostě jako kulak Vata, profackovat a maličko přiškrtit a bude v okamžení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13335
24.5.20 22:26

Asi jsem moc pila takhle na oslavu, že vykopnu děti do institucí… Ale cože to? 8o

Kolik vám je? Že neumíš říct v sexu pravdu? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 22:35

@Flyingfrog Myslím, že není potřeba řešit kolik nám jest. Slušně se ptám. To, že chci pro něj to nejlepší je druhá věc a třetí, že jsem mu to nedokázala říct? Prostě jsem nevěděla jak a já mu chtěla udělat radost. Takhle to řeknu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 22:56

No, hele, o tom věku to trochu je možná, nevím.. Taky jsem myslela, že mi to vaginálně nejde a začalo to jít ve 24 letech, předtím nikdy. Myslela jsem, že je to možná tím konkrétním partnerem, ale už mám od té doby druhého a jde to pořád. Pokud nemám plnou hlavu nějakých starostí, tak to jde vždy. Prvně se dařilo jen když jsem byla nahoře, teď už to jde ve více polohách. Ale je pravda, že to musí nějakou chvilku trvat. Pokud by to byl nějaký 5 minutový sex, není šance. A taky je prada, že oba dva poslední partneři jsou trochu vyvinutější. Ale nevím, jetli zrovna tohle má vliv…

A je zajímavá teorie, že někomu uděláš radost tím, že mu kecáš… Možná místo dělání radosti je třeba víc povídat o tom, kam má sáhnout, kde přidat a kde ubrat. :)

• Citovat
  • Nahlásit
20290
24.5.20 23:07
@Anonymní píše:
@Flyingfrog Myslím, že není potřeba řešit kolik nám jest. Slušně se ptám. To, že chci pro něj to nejlepší je druhá věc a třetí, že jsem mu to nedokázala říct? Prostě jsem nevěděla jak a já mu chtěla udělat radost. Takhle to řeknu.

No, ono o věku to docela dost je. Protože člověk časem zjistí, že je potřeba hlavně znát sebe a chtít to nejlepší pro sebe. Pokud v téhle oblasti dokážeš beze studu vyjádřit, co se ti líbí a potřebuješ, tak to potom jde ruku v ruce s tím, že si to užijete oba dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat